xc70 D5 2009.pēc peļķes noslāpst

zhuks Reģ.: 01.12.2005

Xc70 D5 2009.- izbraucot cauri lielākai pilsētas peļķei vai lielākai ziemas šļurai, auto noslāpst. Ir bijis arī pēc automazgātuves, kad izbrauc un pēc kādiem 100m noslāpst. Pielec tad, kad ir pagājušas kādas 5-10minūtes. Kurš agregāts/elektornikas datčiks vai kas varētu būt pie vainas? Kļūdas neuzrāda.

 
Chalenger Reģ.: 31.12.2020
0 1 Atbildēt

vecīt, uzstādi "pannu" apakšā, nebūs vairs tev problēmas ar peļķēm

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Vistuvāk apakšai ir kloķvārpstas devējs un lambda zondes ar tiem es droši vien sāktu izpēti, tipa auto pacelts, iedarbini, un tad uzpūt ar kādu pulverizatoru ūdens "miglu" ...

tehniski no lambdas gan vajadzētu būt tikai kļūdai, tā ka uz to es tik ļoti neliktu ...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Vispār jau šajā gadījumā vajadzētu sākt ar kļūdu nolasīšanu - tā kā ļoti maz ticams ka noslāpšanas iemesls ir prasta kompja noģībšana, tad šai izpriecai vajadzētu atstāt atmiņā kļūdas

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Man bija pussprādzis kloķenes sensors uz Toyota reiz - arī nekā uz kompja ... tik nu manā gadijumā es beigās vairs nevarēju piedarbināt principā, kaut ar tadu sūdainu ar atdzišanas payzem no Madonas līdz Rīgai atbraucu. Pitstopi katrā vietā kur bija jànobremze pie "dodiet ceļu".

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sūdīgs motora vadības bloks, bet ko nu no japonamaķ var gribēt... Normāli vajadzētu būt neaktīvai kļūdai par signāla neesamību no kloķenes stāvokļa devēja - šī gadsimta VAGmobīļiem tādā situācijā es domāju ka tā arī būtu.

P.S. Fun fact - diezgan daudzas motora vadības bez kloķenes stāvokļa devēja vispār spēj iztikt.

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Draugam uz oktāvijas bija līdzīga bēda tikai motors slāpa pilnīgā randomā un pietiekoši reti lai neliktos traucējoši. Kļūdas nekādas nebija.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 1 Atbildēt

Vecajam auto savulaik ar droseli bija problēmas un mitrā laikā bija slāpšanas. Ne vienmēr, bet bija reizes, kad izteikti.

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

Lielā aizsargpanna ir, bet pirms tās ir kādi 10cm sprauga visā platumā- to būs kaut kā jāaizķīmiķo ciet.

Sāks ar apskati no apakšas un mēģinās arī ar ūdeni pasmidzināt.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti