Tālvadības pults c4 Grand Pikaso dvd

Gogolis25 Reģ.: 04.06.2022

Vai kādam nau lieka dvd pults no c4 Grand Pikaso vai varbūt var iedot pamēģināt vai strādā varbūt var parkopet uz citu pulti...

 
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ja nekas cits tad apskaties kādu šrotu kur Citroen biezā slānī, un apjautājies tur, jo magnetolas utml. jamie bieži jau "glabā plauktā" ...

Un vel ss.lv auto rezerves daļās moš var atrast ...

Gogolis25 Reģ.: 04.06.2022
1 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Ja nekas cits tad apskaties kādu šrotu kur Citroen biezā slānī, un apjautājies tur, jo magnetolas utml. jamie bieži jau "glabā plauktā" ...

Un vel ss.lv auto rezerves daļās moš var atrast ...

Tā pults un DVD ir tikai retajam komplektācijā

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nez man yz ātru roku tā neizskatijās, bet nu mazums kas tur bildēs salikc ...

Vakarā pēc kursiem varu palūrēt sīkāk ...

Tam DVD pēc portu skaita izskatas ka pat ir iespējams remote controle pa vadiem ...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Īsumā braukājot pa internetu.pamanīju 3 dažādus veidus tiem DVD (ar navigāciju un bez...) , Siemens VDO, Philips un JCI un laikam pat ir vēl varianti no Blaupunkt un Magnetti Marelli, bet tiem šķiet "Zilzobis" jau ir.

Tātad jautājums kurš "zvēriņš" tev ir ???

Gogolis25 Reģ.: 04.06.2022
0 0 Atbildēt
Gogolis25 Reģ.: 04.06.2022
0 0 Atbildēt
Gogolis25 Reģ.: 04.06.2022
0 0 Atbildēt

Nesapratamies magnetola man ir bt un navigācija bet man vaig oriģināla papild aprīkojuma dvd pulti

Gogolis25 Reģ.: 04.06.2022
0 0 Atbildēt
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ne,ne es labi sapratu uz ko tu tēmē, tik nu Citrons pats tis DVD neražo un +/- tajos gados par ko runā maníju kādus 3 iespējamus variantus, katru no cita ražotāja kas "skaitās" Citroen orģināli ...

Konkrēti izskatas pēc JCI ESPELKAMP DVD, tipa ražots Johnson Controls inc.

Gogolis25 Reģ.: 04.06.2022
0 0 Atbildēt

Laikam tur redzama

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Sūdīgākais visā šajā pasākumā ir fakts, ka JCI nopirka Philips kaut kādu ražošanu ASV (ap 2002/2003), un tad visu automobīļu elektronikas nodaļu pārdeva ap 2014 gadu tālāk Visteon, līdz ar ko baigi grūti saprast kas no pultīm vispār var būt saderīgs, jo nu orģinālu es nezinu kā var sadzīt rokā ...

Bet tehniski var paprovēt ar Philips DVD pulti padzenāt šamo, vai arī ar Visteon ja ir pie rokas ...

P.S. Visteon laikam lika Fordiem, bet vai Eiropā, un vai laikā kad tās pultis varētu būt saderīgas - Xviņzin ...

Gogolis25 Reģ.: 04.06.2022
0 0 Atbildēt

Nja bēdīgi viņi agrāk piedāvāja oriģinālo pasūtīt pēdējā cena bija briesmīga 90 e par pulti bet šķiet viņiem pašiem viņas beigušās ar ... Mēģināju ar universālo visus iespējamos kodus neviena poga nestrādā kautkads baigais kodējums parasti strādā kaut kāda kaut nepareizā secībā tāpēc gribu vispirms izmēģināt nevis sūtīt no nez kurienes ...

Gogolis25 Reģ.: 04.06.2022
0 0 Atbildēt

Jā arī Ford redzēju līdzīga sistēma un zinu ka šī pulti ražo Philips bet mēģināju visu Philips pat ir oriģinālā universālā nestrādā pat tā pat rodas aizdomas ka viņam bojāts pats ir uztvērējs bet ieliekot disku vis strādā bet tālāk par dvd titriem netiek jo uz magnetlas ir tikai viena poga izņemt disku ....

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Principā - sameklē kādu liettot Citronu ar vajadzīgo aparatūru tirgus placī, un ja ir pults, tad sarunā pārbaudīt, vai tā ir strādājoša, tas laikam ir saprātīgākais variants, jo ja pults pa 90 EUR, tad jau var atvēzēties uz jaunu DVD un miers tad ...

Gogolis25 Reģ.: 04.06.2022
0 0 Atbildēt

žēl ka es nevienam SS nav tās fīčas....

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

BTW ir vēl viens variants kā darīt, tajos aizmugures štekeros ir tik daudz "vadu" , ka ir jābūt iespējai to vadīt no citas kastes, attiecīgi paprovēšu sameklēt izvadu diagrammu, moš arvto ko var pasākt ...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Iekrita viens links ko iemetīšu, te jāparok tālāk, bet pievērsīšos mazliet vēlāk

c4owners.org/plugins/forum/forum_viewtopic.php?171095

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti