Volkswagen ID.Buzz auto tests, atsauksmes un iespaidi 2022 / 2023

GadaAuto Reģ.: 20.09.2014

Jaunais Volkswagen ID.Buzz tests no 2022 gada, kāda pieredze?

 
Janis_Mezulis Reģ.: 23.04.2014
5 0 Atbildēt

Man ir pilnīgi skaidrs, kāpēc par šo jaunumu nav nekādas atsauksmes. Kad pagalmā ieripo jaunākais VW radījums , tas piesaista visu skatienus kā magnēts. Visa žūrija staigā riņķī un domīgi kasa pakaušus... Jā, skaistulis. Un, tiešām saite uz seno Bulli ikonu ir jūtama. Jūtama, bet tikai no ārpuses. Tad, kad sāc pētīt to tuvāk un arī pārdomāt konceptuālās lietas, tad skaidrs vairs nav nekas. Kam tas ir vispār domāts? Multivanam ir kravas versija, pasažieru versija, un vēl sazin kādi varianti. Skaidrs - liels auto lielām vajadzībām un darbiem. Bet šis BUZZ arī ir tikpat liels auto, bet nevar saprast, kādiem darbiem. Ģimenei? Kas tā par ģimeni? Šeit par Latviju vispār nedomāju. Kādam jābūt ģimenes budžetam, lai par mazspējīgu ceļojuma auto atpogātu 75tk eiro. Cik jāpelna tam trīs bērnu tēvam? Un, kāpēc viņam nederētu tad multivans, kas ir aprīkotas arī ar visiem hibrīdiem, maksā tikpat, bet ir ietiplīgāks un ceļojumspējīgāks?

Jā, sēdpozīcija ērta. Pārskatāmība ļoti laba. Tas pateicoties attālinātajam priekšējam vējstiklam. Vispār tas triks ar tukšo telpu aiz priekšējā paneļa ir labs. Rodas sajūta, ka sēdi otrajā rindā, bet priekšā nav sēdekļu. Jā, tās ir foršas fīčas, bet sērferi to nepirks. Kaut vai tādēl, ka pie mums nav tik lieli viļņi.

GuntarsPulss Reģ.: 16.09.2016
0 1 Atbildēt

Volkswagen nolēmis izspēlēt līdzīgu mārketinga triku, kā savulaik ar vaboli. Retro dizains jaunās skaņās, turklāt vēl elektriskā izpildījumā. Vai tas nostrādās, rādīs laiks. Tiesa, to kuriem ir nostalģiskas atmiņas par hipiju busiņu vairāk nekļūst, par mūsu platuma grādiem nemaz nerunājot.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti