Nestrādā start stop sistēma.

edzhi Reģ.: 02.11.2020

Sveiki!

Vai kāds ir saskāries ar problēmu, kad izmet kļūdu uz paneļa, ka nestrādā start stop systema jeb start stop system error.

Kas varētu būt pie vainas un vai šāds remonts izmaksātu dārgi?

Automobilis ir VW Passat B8.

 
1 2
Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: nu kad nav vairs mikromotora vispār. paguglē acg starter.  hondai jau vairākus gadus tāds nāk. iedarbināšana vispār nez skaņam. maiga un lieliska

Pag, kādēļ jāgūglē starter, ja nav starter? Pats pat neaptver ko raksti?

P.S. Ko gan brīnīties, ja tev tas ir "vairākus gadus"... Es ar šo "jauno" tehnoloģiju iepazinos vēl PSRS laikos pagājušajā gadsimtā: en.wikipedia.org/wiki/Muravey_(scooter)

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja:

Slinkais rakstīja: nu kad nav vairs mikromotora vispār. paguglē acg starter.  hondai jau vairākus gadus tāds nāk. iedarbināšana vispār nez skaņam. maiga un lieliska

Pag, kādēļ jāgūglē starter, ja nav starter? Pats pat neaptver ko raksti?

P.S. Ko gan brīnīties, ja tev tas ir "vairākus gadus"... Es ar šo "jauno" tehnoloģiju iepazinos vēl PSRS laikos pagājušajā gadsimtā: en.wikipedia.org/wiki/Muravey_(scooter)

Tāda bērnišķīga pieeja, meklēt kašķi vārdos))))  kkādus eksperimentus ar padomju lūžņiem nezskatam. Lūznis paliek lūznis. Runa vispār par start,stop. Neatceros ka skudrai tāds ir bijis

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja: Kad man VWB8 nobeidzās aķis tad nebija nakādu paziņojumu un erroru. Vienīgi, ko es pēc tam tikai sapratu, ka start/stop sistēma ļoti reti slāpēja nost dzinēju, jo kompis saprata, ka aķis ir par švaku. 

Orģinālais VW aķis nokalpoja tikai 3,5 gadu, jo tas bija kaut kāds noname korejiešu aķis😡.

Vāciešu optimizācija. Oriģināls korejiešu aķis iet vismaz 10 gadus. Man vienai mašīnai 15 gadi un vienreiz mainīts aķis un otrai 6 gadi, neredz problēmu ar aķi.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja: Kad man VWB8 nobeidzās aķis tad nebija nakādu paziņojumu un erroru. Vienīgi, ko es pēc tam tikai sapratu, ka start/stop sistēma ļoti reti slāpēja nost dzinēju, jo kompis saprata, ka aķis ir par švaku. 

Orģinālais VW aķis nokalpoja tikai 3,5 gadu, jo tas bija kaut kāds noname korejiešu aķis😡.

Man ir aizdomas, ka tu runā par kkādu lietotu mašīnu kurai vienkārši uzlikts nepiemērots aķis.

Aizej uz kādu specializētu aķu veikalu un paprasi kāds tavam autiņam ir piemērots un salīdzini ar to, kas tev bija.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

Bradypus rakstīja:

Slinkais rakstīja: nu kad nav vairs mikromotora vispār. paguglē acg starter.  hondai jau vairākus gadus tāds nāk. iedarbināšana vispār nez skaņam. maiga un lieliska

Pag, kādēļ jāgūglē starter, ja nav starter? Pats pat neaptver ko raksti?

P.S. Ko gan brīnīties, ja tev tas ir "vairākus gadus"... Es ar šo "jauno" tehnoloģiju iepazinos vēl PSRS laikos pagājušajā gadsimtā: en.wikipedia.org/wiki/Muravey_(scooter)

Tāda bērnišķīga pieeja, meklēt kašķi vārdos))))  kkādus eksperimentus ar padomju lūžņiem nezskatam. Lūznis paliek lūznis. Runa vispār par start,stop. Neatceros ka skudrai tāds ir bijis

Ko nu muldi - tu tak uzrakstīji, ka bez startera. Pēc tam, ka tomēr ar starteri, tikai sper duper jaunumu, ko gūglē jāmeklē. Un cepies, ka tāds bija jau padomju skudrai.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Volx rakstīja:

jaaanis rakstīja: Kad man VWB8 nobeidzās aķis tad nebija nakādu paziņojumu un erroru. Vienīgi, ko es pēc tam tikai sapratu, ka start/stop sistēma ļoti reti slāpēja nost dzinēju, jo kompis saprata, ka aķis ir par švaku. 

Orģinālais VW aķis nokalpoja tikai 3,5 gadu, jo tas bija kaut kāds noname korejiešu aķis😡.

Man ir aizdomas, ka tu runā par kkādu lietotu mašīnu kurai vienkārši uzlikts nepiemērots aķis.

Aizej uz kādu specializētu aķu veikalu un paprasi kāds tavam autiņam ir piemērots un salīdzini ar to, kas tev bija.

Protams, ka es runāju par lietotu mašīnu, jo jauna tā bija tikai 2017. gadā, kad es ar to izbraucu no Moller, bet turpmākos 6 gadus tā ir lietota 😎.  Aķis pēc parametriem bija atbilstošs, bet korejietis. Tieši ar tādiem pašiem parametriem arī tagad ir uzlikts, tikai jau Bosch.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja:

Slinkais rakstīja:

Bradypus rakstīja:

Slinkais rakstīja: nu kad nav vairs mikromotora vispār. paguglē acg starter.  hondai jau vairākus gadus tāds nāk. iedarbināšana vispār nez skaņam. maiga un lieliska

Pag, kādēļ jāgūglē starter, ja nav starter? Pats pat neaptver ko raksti?

P.S. Ko gan brīnīties, ja tev tas ir "vairākus gadus"... Es ar šo "jauno" tehnoloģiju iepazinos vēl PSRS laikos pagājušajā gadsimtā: en.wikipedia.org/wiki/Muravey_(scooter)

Tāda bērnišķīga pieeja, meklēt kašķi vārdos))))  kkādus eksperimentus ar padomju lūžņiem nezskatam. Lūznis paliek lūznis. Runa vispār par start,stop. Neatceros ka skudrai tāds ir bijis

Ko nu muldi - tu tak uzrakstīji, ka bez startera. Pēc tam, ka tomēr ar starteri, tikai sper duper jaunumu, ko gūglē jāmeklē. Un cepies, ka tāds bija jau padomju skudrai.

Neaptēsts piekašķis. Man tas nav nekāds jaununs. Jaunums bija jautājuma uzdēvējam.

Krokodils Reģ.: 29.06.2017
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: Tās ir muļķības. Jau gadus 15 normāliem auto ir agm aķi. Viņiem cikliskums ir pa lielam pie kājas. Man optima aķis iet jau vāirāk par 10 gadiem

Nu neiznu gan man tad laikam dzīvē ar šo galīgi nav paveicies...

Darbā jaunas Škodas kopš 2018g un 2019g nobraukums ap 120k, abiem ir mainīti aķi, jo sistēma ik reiz piesķiļot neganti bļauj ka nevar darbināt start-stop(kaut ir Liepāja-Rīga vairākkārt nobraukts) jeb nav sēdēts 100% rīgas korķī... tāpat sistēma negāja un neganti bļaustās ar visādiem warning-it kā bremzes nestrādatu 😂

Pie dīlera vairākkārt vests uz diagnostiku, ģen.lādēšana ir ok, gan jau nodzēsa kļūdas, palādeja, jo nedeļu-divas noiet un atkal neiet... īsais stāsts nomainīti aķi un uzreiz darbojās un darbojas joprojām.

Opel buss 2018g ar start-stop, nobraucis 180k arī aķis mainīts dīleri....

Pašam kopš marta ir Nissan 2019g un arī iepriekšējais saimnieks tieši bij nomainījis aķi jo bļāva par to ka nepietiek sula, pie dīlera ir uzlikts Bosch ražojums.

😂 un protams aķi tiek uzskatīta kā 'nolietojuma daļa' tā pat kā kāda ritošā un tā neiet zem 'auto garantijas' jeb maksā pats no savas kabatas par aķi un to nomaiņu ja vien tas uzreiz pirmajos menesos nenotiek.

 Jaunajiem aķiem vienkārši dod standarta 2 gadu garantiju.

Iepriekš autiņiem bez start-stop ar to ka oriģ. aķis nospragtu pēc 5..6..8 gadiem nebiju sastapies.

 (piem. Hondai 11 gadi bija ka nomainīju oriģ. aķi,

 a6c6 2008g izlaidumam šoziem pirmajā salā nobeidzās tikai un nācās nomainīt oriģ. jeb tas nogāja 15 gadus)

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Pilsētā nevar nodrošināt labu uzlādi ar biežiem startiem. Arī ar labā stāvoklī esošu genādiju. Tā pat kā kvēpinieka tīrīšanu. Tāpēc arī mirst

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 1 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

Bradypus rakstīja:

Slinkais rakstīja:

Bradypus rakstīja:

Slinkais rakstīja: nu kad nav vairs mikromotora vispār. paguglē acg starter.  hondai jau vairākus gadus tāds nāk. iedarbināšana vispār nez skaņam. maiga un lieliska

Pag, kādēļ jāgūglē starter, ja nav starter? Pats pat neaptver ko raksti?

P.S. Ko gan brīnīties, ja tev tas ir "vairākus gadus"... Es ar šo "jauno" tehnoloģiju iepazinos vēl PSRS laikos pagājušajā gadsimtā: en.wikipedia.org/wiki/Muravey_(scooter)

Tāda bērnišķīga pieeja, meklēt kašķi vārdos))))  kkādus eksperimentus ar padomju lūžņiem nezskatam. Lūznis paliek lūznis. Runa vispār par start,stop. Neatceros ka skudrai tāds ir bijis

Ko nu muldi - tu tak uzrakstīji, ka bez startera. Pēc tam, ka tomēr ar starteri, tikai sper duper jaunumu, ko gūglē jāmeklē. Un cepies, ka tāds bija jau padomju skudrai.

Neaptēsts piekašķis. Man tas nav nekāds jaununs. Jaunums bija jautājuma uzdēvējam.

Dumš esi vai izliecies? Jautājumu tev uzdeva par tavu tupo apgalvojumu "bez startera", nevis "ar cita veida starteri".

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja:

Volx rakstīja:

jaaanis rakstīja: Kad man VWB8 nobeidzās aķis tad nebija nakādu paziņojumu un erroru. Vienīgi, ko es pēc tam tikai sapratu, ka start/stop sistēma ļoti reti slāpēja nost dzinēju, jo kompis saprata, ka aķis ir par švaku. 

Orģinālais VW aķis nokalpoja tikai 3,5 gadu, jo tas bija kaut kāds noname korejiešu aķis😡.

Man ir aizdomas, ka tu runā par kkādu lietotu mašīnu kurai vienkārši uzlikts nepiemērots aķis.

Aizej uz kādu specializētu aķu veikalu un paprasi kāds tavam autiņam ir piemērots un salīdzini ar to, kas tev bija.

Protams, ka es runāju par lietotu mašīnu, jo jauna tā bija tikai 2017. gadā, kad es ar to izbraucu no Moller, bet turpmākos 6 gadus tā ir lietota 😎.  Aķis pēc parametriem bija atbilstošs, bet korejietis. Tieši ar tādiem pašiem parametriem arī tagad ir uzlikts, tikai jau Bosch.

Skaidrs, tātad jaunai mašīnai. Es tak tev stāstu - man ir 15 gadus vecs korejietis un arī tur stāvēja oriģināls no name aķis. Nomainīju gadus 3 atpakaļ, tātad 12 gadi  +/-. Kā jau experti te raksta, visticamāk arī Bosch nobeigsies, jo ir daudz start stop un visāda elektronika saslēgta.

Mana doma bij, ka nopirkta kādas gadus 2-3 veca mašīna. Tur dīleris, kas tirgoja, varēja nosēdināt to oriģinālo aķi un lai nebūtu daudz jāčakarējas iemeta neatbilstošu kkādu no name. Pircējam pēc kāda laika problēmas. Bet tas nav tavs gadījums.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti