Kā tad ir ar tām smago riepām?plīst patstāvīgi!!
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Kā tad ir ar tām smago riepām?plīst patstāvīgi!!
Atkaljauns CSN un bojāgājušais no plīsušas riepas smagajam auto.Nesen arī uz Rīgas -Jelgavas šosejas baļķvedējam plīsa riepa tas iztriecās cauri metāla sadalošajai joslu barjerai un baļķi pa ceļu ar masveida avāriju.Vai kads pieverš uzmanību riepu stāvoklim smagajam auto?Tās ir lētas riepas?Vai tomer slodze un laikapstākļi vai paviršība un neuzmanība.Plīst jau boeži smagajiem un to riepu gabali pa visiem lielceļiem mētājas!!!

Manuprāt tā nevar, vienkārši nevar būt, ka normālā stāvoklī esošas riepas pie paredzētās noslodzes vienkārši tā ņem un plīst! Tā ir totāli noziedzīga nolaidība no šofera, fūres īpašnieka un kontrolējošo institūciju puses. Ziemā jau atkal cits šovs - kā pirmais sniegs, tā n-tās fūres pa grāvjiem. Un tad gvelž kaut ko, ka fūrēm jau nemaz neesot ziemas riepu… Pirmkārt tie ir meli, bet otrkārt - arī ne-ziemas riepa uz ceļa turās daudz labāk, ja viņai ir vismaz kaut kāds protektora atlikums. Reiz stāvēju pie krustojuma blakus vienam tādam. Pilnīgi līdzenā vietā, kur nebija pat ledus, spolēja uz vietas un netika nekur. Riepas tādas, ka diegi rēgojas ārā! Par kādu drošību te vispār var būt runa?!