Es paardodu SAAB!!!

bizenajs Reģ.: 20.09.2002

nu tad visi tirgonji un savaadaakdomaajoshie, uz priekshu!!!![addsig]

 
1 2 3 4 5 6 7 ..42
Ogotaajs Reģ.: 30.04.2003
0 0 Atbildēt

Meeginaashu atkal aktivizeet piedaavaajumu, citaadi azh uz 2. lapu aizhmaucis:

Tiek paardots 9000CSE 2.3HOT 197Zs (nu tipa visi saka, ka 200). Rokas kaarba, nav luukas. Paareejais praktiski viss ir. 2x airbag, 2x signal., kruize, el. aadas salons ar atminu vadiitaajam, jaunaa parauga stuure (auto razots 94.g. beigaas kaa 95. gada modelis). Nu t.i. vizuaali 95., peec papiiriem - 94. Ko lai piebilst veel... tikko nomainiita ellja, sveces, paarlasiitas piekares bukses, savirze utml. Ir shaadi taadi siikumi, kas jaaizdara (to varu arii pats pie reaalas pirceeju intereses). Paardoshanas iemesls? Nu, ir jaapaardod... Ak jaa. Cena. Gribeetos ap 5000EUR, plusmiinus... bet zvaniet/rakstiet - sarunaasim!

Pirmajam, kas brauks skatiities - special prize.

www.geocities.com/alarins/tirgus.html

martins@bccs.lv vai oga@artlibitum.net vai 6534445

SAABISTS Reģ.: 12.09.2002
0 0 Atbildēt

...Labrit!!! Ah Saab pardodad?? Hmmm, nepareizi darat!!! Ar Saab ir jabrauc vai tas ir jaiekonserve, a japardod ir Volvo!! Es ari pardodu Volvo 460 2.0 Inzektors, sedans, jauka sunumetaliska krasa, elektro logi un luka, ziemas riepas,92.gada, T.A. un labs stavoklis, pa nieka 1400EUR. Vot noperkat un bus ko pardod, ja gribas tirgoties! A Saab nevaig pardot! [addsig]

Ogotaajs Reģ.: 30.04.2003
0 0 Atbildēt

Vareetpadomaat, ka es no briivas gribas & labas sirds paardodu... taa jau slikti, veel te viens staasta, ka nevajag... ZINU es ka jaabrauc un labpraat to arii dariitu, betnu redz - apstaaklji spiezh, kaa saka...[addsig]

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

skatos saabists ljoti aatri iejuties sabiedribaa un nerakstaiitajos likumos[addsig]

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

...Es jau neko....ko tad es??? Da garlaicigi darba sodien, tapec gribas ko patirgot.........jo nopirkt neko nevaru, naudas ta naf...((

SAABISTS Reģ.: 12.09.2002
0 0 Atbildēt

..Ui...ui....iepreiksejo tekstu rakstot nebiju pieregistrejies! sorry[addsig]

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

SAABus tik tiesam nepardod, tos kile, remonte un cel augsa no mironiem pat vairakas reizes. Normalas masinas jau pa to laiku butu savu auto muza ciklu izgajusas caur domnas krasni paris reizes - mirusas un augsa celusas cita veidola, bet mes tos SAABus tik turam pie dzivibas un kilejam, kilejam, kilejam ...

Zinu to no pieredzes, manam 99 ir 28 gadi, tikai nedaudz mazak ka man pasam un man tas pieder jau uiiii 11 gadus.[addsig]

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Kjiileet ir interesanti vecos,jo to paliek aizvien mazaak,bet jaunos....tos gan tak var nopirkt veel un veel,kaadus tuvaakos 5 gadus,jaunie saabi(2paaudzes9000,900,9-3,9-5) tagad jau uz ielaam konkuree ar VW,Audi utjpr.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

llxx, nu gan "uzbrauci" (Kaut arī manējais ir ārpus laba un ļauna) Arī 2. paaudzes 9k īpašnieki tak ir patiesi fani un ķīlētāji un galvenais - investori

Peace

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Nu mazliet... sanaaca taa "uzbraukt",jaauztur tak karojoshais imidzis

Katram jau savs autinjsh miiljsh,lai arii jauns un 9k

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Ja karot, tad palūgšu "īstajiem" to arī praktizēt, nevis tikai "virtuālo image making", reālās Cīņas atstājot Mixerim, An2 un Inesim! Skat. Lambada, atrunas nepieņemas!

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Yukki, Kredok visu cieņu par to, ka organizējat šadus pasākumus tomēr savu lidmašīnu netaisos lauzt! Būtu man piem. 9k I paaudze vai kat kas tamlīdzīgs tad varētu arī piedalīties...[addsig]

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Atkal Gr saakas!!!!!!

Tu gadiijumaa to savu SAABU mauzolejam negatavo???

Tu vinju nodosi, lai Ljeninjs tur vareetu seedeet ???

Visam ir robezhas, bet nu jau tas paliek glupi!

Izskataas, ka tu labaak vispaar piedaliitos pasaakumos kuri notiktu netaalu no tava autinja staavvietas

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

molodostj, molodostj...

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Neziniit tu arii gribi pakasiities?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

nee, paskatiities!

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

atliek cilvekam pateikt,ka nebrauks taa TIMEKLJA CERBERS virsuu....

Yukki,nesapratu par realajam ciinaam,gruuti ar to saprashanu....

llxx

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Ceebers, ne veebers, bet Mixeris tiešām pareizi pateica! Es biju domājis nedaudz maigāk, bet būs OK! Lieta tāda, llxx, ka jūs abi ar gr puspajokam, pusnopietni visu laiku uzturat to virtuālo cīņu "pareizs/nepareizs", nu tad saņemiet arī atpakaļ ar to pašu lāpstu, ar ko paši sniegu mētājat un neapvainojieties. Būtu tikai labi, ja jūs kuplinātu "vecajo" rindas, bet ja jau negribat, tad mums tikai atliek virtuālā telpa!

P.s.Paskatīties var atbraukt arī nelaužot auto un neizdomājot atrunas "ja tantei būtu riteņi"

Peace!

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Kas man kaadam ir jaapieraada???Ja es izbraukshu trasi aatraak,tad mans auto buus labaaks,vai ja maneejam iekabinaas 9k(visticamaak) tad 9k uzreiz paliks krutaaks???Kaapeec , ja piedalos iauto diskusijaas,man uzreiz jaapiedalaas visos juusu organizeetajos pasaakumos,vai arii jaastaajaas klubaa???

Vot taads domaashanas veids ir stulbs!Tas ka mees ar gr uzturam virtuaalo ciininju kaadu ir iedzinis kompleksos??

Nu nevaru es ar seviim neko padariit,bet man SAAB patiik un interesee tikai liidz 900 modelim kuru razot beidza 1993 gadaa,nu

taada dzive ir.

Esmu pietiekoshi daudz piedaliijies briivpraatiigi obligaatajos pasaakumos un tagad atkal cerberpraat izveeles nav..,ja ir saabs tad nu jaabrauc visur un vienmeer.Mazliet stulbi.

Protams ka peace.

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Ai nu ko ņemās Lai gan Yukka reveransu tomēr nebija pelnījis [addsig]

Stru Reģ.: 08.07.2002
0 0 Atbildēt

Ai nu ko jūs tur ņematies, ko a? Es dzīvē ar jums nevienu neesmu ticies, ja neskaita AN-2 un ZZ, bet tāpat visus feisā pazīstu. Un pasākumos arī nepiedalos. Un ko nu?

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Peace. VIss mieraa

To GR: Tas bija mans viedoklis un es domaaju, ka gr zin jau no pagaatnes, kaadeelj taads ir radies. Un ceru ka peec shitaadiem uzbraucieniem GR tomeer apmeklees kaadu no pasaakumiem.

To llxx: kaapeec tev obligaati ir kaut kas jaapieraada. Tu vari arii atbraukt paeest desas Es piem piedaliishos, lai vareetu pabraukt pa sporta trasi no taa izrietoshajaam sekam, jo uz kolpietoshanas celjiem es nekad to nedariishu, jo nebraucu AR BMW

Pie taa arii paliekam. Sorry GR par uzbaucienu

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

mix;atstaaj manaa zinja izveeli,vai braukt,vai pieraadiit,vai eest desas,labi?!

SAABISTS Reģ.: 12.09.2002
0 0 Atbildēt

....Jautra gan Jums Te rubrika" Es pardodu Saab" nu tiesi pa temu! varbut varu piebiedroties, pastastot ka remontu taisu dzivoklii?? [addsig]

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Hei Mix,

tas bija takaa uzbrauciens man ko? ))))

Vot aizbraukshu un paarstegshu Juss visus . . .)

1 2 3 4 5 6 7 ..42
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti