Es paardodu SAAB!!!

bizenajs Reģ.: 20.09.2002

nu tad visi tirgonji un savaadaakdomaajoshie, uz priekshu!!!![addsig]

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..42
Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Atsūti man drošibas pēc savu telefona nummuru, ja nu neizdodas portālā sazināties![addsig]

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Sv., es Tev nosūtīju uz parasto "sssssssssss" mailu...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Labrīt, pirmspēdējā darbdienāā!! sviestnesim saabu iesmērēt neizdevās, ta viņam vārstu par maz ta bundžā caurumu par daudz... par vārstiem gaumes lieta, a ar rūsēšanu tas auto savā mūžā patiešām ir nodarbojies pārlieku cītīgi... un vēl tas norautais bampers..

vai tik IIxx arī negribēja apskatīt??

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

paldies,shonedeelj ne,bet varbuut naakamo,pats pieteikshos.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ka nesanāk velti braukt... Tu gribi auto detaļām vai celšanai??

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

apskatiishos un domaashu,driizaak jau detaljaam.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tad moš ir vērts...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu, sviestnesi, pasaki kaadu skarbu, neieineresētu vārdu par to nelaimīgo saabu kaut kaa negribaas uz šrotu dzīt, es gan grasos sazināties ar "grietu" tacu tad mani sirdsapzinja mocīs...

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Labrīt! Nu ko teikt, ko teikt????? Stāvoklis atbilst aptuvenai cenai, kuru gribi.......pa 200Ls pasakā nenoklūt, tas ir fakts. Ar ko līdzīgu biju rēķinājies, cena jau naf slikta, ja ņem vērā ka es par savu 2500 EUR gribu!!!!!! .......ja detaļām, vai arī kapitālai pārbūvei, tad viņu var ņemt, bet man intresē OG pēc 88. ar 16V Turbo motoru, ja Tavā kuzovā stāvētu tads, tad uz pārējo pievērtu acis un ņemtu.....bet šitādai versijai------SORRY!!!!! NU, esu runājis!!!!! Kā sanāca??? [addsig]

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

sanāca baigi labi, paldies!!!

ja man tur stāvētu tāds motors kādu Tu nosauci, tad es to nevienam un ne par kādu naudu neatdotu...

cena patiešām ir simboliska, ja man būtu garāža es Vaļeras manierē pa detaļām tirgojot varētu, uh, kur uzvārīties...

es gan domāju, ka nav neiespējami apvārdot vaļeru un savākt to 89 gada 16V kupeju (tā man baigi iekritusi atmiņā), ja pie viņa aizbraukt un pateikt dodu teiksim 500 LS un vakarā pagalms brīvs...

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile, kam tev grieta, ja nav kur turēt varu izpalīdzēt, tur pat pie Ogres novietot tavu kūtiņu pilnīgi par velti, pašam arī pilns pagalms ar visādiem krāmiem[addsig]

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu re, Turbo, jabrauc Tev arī ar mums uz Lieldienu pasākumu, man tieši mašīnā ir brīvas vietas. Tur tad arī varētu atrisināt autiņa novietošanas problēmas, pieņemtu pasūtījumus uz detaļām, un mēs vēll izrunātu par to OG Saab savākšanos, vēstulēm valdībai, Eiro Kopienai, cilvēktiesību komitejai un Saab ražotājiem, gan Zviedrijā, gan japānā gan Korejā!!! Ko saki???[addsig]

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

KAS jums pret 8v ??????

MEES KAA PARASTI AR LLXX varetu iebilst un papildinaat saukli:

"Ruusa, Karbulis un 8v RULLLEE "[addsig]

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Starp citu! Turbopiile! Vai tu vari ko siikaak pastaastiit par to kas tev tajaa toposhajaa kuutinjaa iisti ir iekshaa! Lielaakoties interee navaroti: EL pakete kaut kaada AC, ST???[addsig]

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Kāpēc tad pret?? Man pašam 8v jau ir! Bet gribas arī 16v, tā sakot---lai būtu!!! Korozijas arī netrūkkst! nu bet karbūzis----nu tas gan nerullē!!!! [addsig]

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmā Pasaules kara laiku tehnoloģijas, tā sakot!!! Var jau stilot, bet nu ar mēru.......[addsig]

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Sviestnesi, piedāvājums ārkārtīgi vilinošs, taču ir sakrajies tik daudz darba, ka šīs brīvdienas ir vienīgais glābiņš... katram tik grandiozam pasācienam ir vienmēr atceres vakars, kur visi atkal savācas, skatās video un foto, atcerās kādā kurš ķēmā ir bijis utt uz to es noteikti ierastos.... vēl jo vairak, ka atcerējos par super tekilas kokteili pēdējā saietā, par ko Tu stāstīji... tad pēc lieldienām man organismā uz kādu laiku ir organismā antialkohola vielas taču atteikties es tāpat nespētu

mixeri, elektrības diemžēl naf, tikai kruīzkontrole, kas darbojas un signalizācija ar tauri, kas nedarbojas (un kuram tāds arhaisms vajadzīgs) lukturu tīrītaji kustas, bet neko netīra...

salons tīri labs.. motors OK.. kārba nē...

ā, un vēl antēna lien ārā iekšā...

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Kaads Kapots???[addsig]

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Antēna ir elektriska?? Un man no kruīza noteikti kaut ko vaidzēs, kad vainu notestēs!!! [addsig]

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

kā kāds?? ja rūsēšanas ziņā, tad, šķiet, normals.. a citādi parasts inžektornieka kapots...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

antēna elektriska... a ja kruīznieku var tā likt šur tur, tad es to labrāt ieliktu turbopīlē... ???

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

A tā Vaļeras kupeja ir sarkanā krāsā? Tad jau tas ir ex ZZ 88.g. T16

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Pardodu SAAB 9000 CD griffin 1993.g. tjipa LM ED viens no pedejiem CD modeliem pirms jauna modela ar CS degunu. 2.3t (200hp) krasa tumsi zala metalika, TA lidz 07.2004

Aprikojums:

meh karba

El, spoguļi, lūka, stikli, antena, sēdekļi (prieksejie)

Adas salons, kruizkontrole

Apsildamie prieksejie sedekli,

Klimatkontrole, ABS, TCS, SRS vaditajam, lietie diski

Iespejams ka vel kaut ko aizmirsu. rit ieliksu bildes

Cena ~3550 EUR

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nē, ja nemaldos, tumši pelēka un gads arī 89

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

kurš te ekstras kāroja, lūk, viss ko sirds kāro

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..42
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti