Es paardodu SAAB!!!

bizenajs Reģ.: 20.09.2002

nu tad visi tirgonji un savaadaakdomaajoshie, uz priekshu!!!![addsig]

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..42
mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Ja kapotam ruuseshanas zinjaa nav ruuseejushas tas daljas kur stiprinaas sliezhu slidinaamaas lietas, tad es labpraat panjemtu! Bet taa, kaa deelj kaopta es taa kaa nebuutu gatavs pa 200Ls njemt visu autinju, jo Durvis man nevajag! Kaarba arii nokauta un to man aii iipashi nevajag! Inzhektoru negribu, jo nesen sataisiiju kabuli un inshektoru likt man naav veelme jo tad taad ja nemaldos ir jaaliek veel arii suuknis baakaa! Preciizaak uzlikt var bet negribu chakareeties! Kruiiz kontroli ja nemaldos tad var uzlikt, bet to es vel apskatiishos![addsig]

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Apsildaamie!!!!!!

Noziimee to ka veel nav saluuzusi apsilde [addsig]

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

izskatās man jāpārvacas ar šo sludinājumu uz detaļu topiku....

(durvis gan ir sarūsējušas...)

bet man NAV garāžas.. uz ielas taču nejaukšu...

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Boliks!!!!!!!! Tu ko??? Kam tad 9000 ir vaidzīgi?? Kas tos pirks te? Tā kā Tads Joks!!!!!! Ja nav reāla 900, tad nepiedāvā!! Tie 9000 tak tirgojas pilna Latvija, beri---nehočju!!!!! [addsig]

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Gribu elektroantēnu, a kruīzs man jau stāv, tik nestrādā, tāpēc Stukoju, ka varbūt ko vaidzēs!!! Vel vaidzētu lampu motoriņju vienu točna!!!...un mošs stūres pastiprinatāja sūkni!!!!! Un topiks tocs jamaina uz " IZPārdodu Saab" [addsig]

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Vienkaarshi turbopiile ir taa ka buus gruuti vinju paardot pirmkaart jau taadelj, ka inzhektornieks un lielaakoties visi paarsvara grib turbinaatorus! Man jau arii nav veelme manaa iipashumaa ieguut autinju kam jauda ir nedaudz vairaak kaa maneejam! Un saveejo es netirgoju un saglabaaju, jo man vinjsh pashlaik ir vieniigais, pirmais un paliks miiljsh veel diezgan ilgu laiku! Ja teiksim runaa par to ko tu vareetu notirgot no vinja, tad Kapots, Lampas( ja veel labas) prieksheeja reste, ja nav ieluuzusi! Bamperi , ja nav saspaidiiti stuuri! Bagaazhnieka vaaks, ja arii nav stipri ruusejis! Prieksheejais stikls ja nav metinaataaji izchakareejushi! Kruiizkontorle! Motora bloks, galva (Atkariibaa no noskreejiena) Stuure, sleedzhi, elektriskaas fignjas, Salons!

Starp citu tev vinjsh ir Sedans Vai hetchbeks (CombiCoupe)[addsig]

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

a stiklu es priekšejo arī varbūt nopirktu..tā tonējuma dēļ.....[addsig]

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

par boliku...

ja sakšu jaukt, lielāko daļu nosauktā savākšu pats... arī stiklu...

praktiskais latvietis - hečbeks...

vispār jau man nervi neturētu gadu skatīties kā tas saab pārvēršas par vistu būri... tāpēc varbūt kāds atradīsies, kurš ceļ tieši tādu pašu...

te bija ieklīdis tāds biedrs ar neskaitamiem saabiem, neatceros kā sauc... vajadzētu viņam piedāvāt kolekcijai... ?????

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Sveistnesi! Uz solishanu, jo es arii gribeetu dabuut to stiklu! Maneejo metinaataaij reiz izchakareeja![addsig]

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Nebūs mums Mixeri stikla, Turbo tik pakārdina, bet neko nepārdod!!! Un vispār Turbo, ko smej?? Vai tad kāds no mums savus OG pret 9k mainītu bez reālām piemaksām?? Nē tačju!!! Atminos, bija man pirms paris mēnešiem prāta aptumsums, kad gribēju pret 9k CD mainīties, un piemaksu negribēju!!! Bet nu tie laiki ir garām!! Piemaksu gribu lielu, vai tik pret 95!!!!!! Tā lūk!!! Neesmu zin nekāds Duraks!!! Tik viegli mani neapčakarēt!!! [addsig]

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

es savu turbopiili nemainītu ne ar ne bez piemaksām... a 88 gadnieku labprat mainītu pret velosipēdu..

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Tev vinjsh Turbopiile ir Hetchbeks vai sedans?[addsig]

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Turbo, ir "Treks" mazlietots, pa 60 Ls lietotu jau pirku, bez dubļsargiem....mainamies????????[addsig]

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

mix., 14:36 teicu, hečbeks (bagāznieks parūsējis, spoilera stiprinājuma vietās)

SV., būtu ar dubļeniekiem ņemtu..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

IIxx, es nākamnedēļ būšu uzvietas tikai 1. un 5.dien...

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Tev aizmugureejaa loga apsilde straadaa? Nu teiksim vairaak par 4 striipaam???[addsig]

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

turbopiilei;OK

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

mix., man jau šķiet, ka kausē pa pilnu programmu...

IIxx., papildinu - 1., 2., 5.dien

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Tad man tev jautajums par to, ko tu ar vinju iisti taisies dariit? Paardosi detaljaas vai kaa? Vai arii tev ir taa probleema, ka nav kur likt?[addsig]

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tieši tā - nav kur likt!!! Kā arī, gribu naudu saņemt uzreiz (kaut arī mazu), jo derētu ātrāk pabeigt turbopīles remontu, pavasaris jau gabalā a braucu es ar eskortu

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Es tagad taa pareekjinaaju un sanaak, ka es no tevis vareetu kaut ko nopirkt juunija saakumaa, jo Man juulijaa jaaiet skate un veel ir dazhas lietas kuras man ir jaasataisa un jaapametina, bet juunijaa vai juulija es no tevis esmu gatavs kaut ko pirkt, ja kaads cits nepanjems![addsig]

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

OK! bet cerēsim, ka līdz tam laikam būšu šo problemu jau atrisinajis.....

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Ja kaads no tevis vinju nopeerk, tad zinjo![addsig]

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

... domāju, ja gadījuma notiks šis brīnums, es piebazūnešu pilnu forumu...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

sazinājos ar Grietu, tur nekas nesanāks..

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..42
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti