Lai jūs drusku pakacinātu, varu pačukstēt benzīna cenas:
Ēģiptē 90E: 8sant/l
Irākā: 1$ pilna bāka
Moš mums ar pēdējais laiks nodibināt LR vietā Latvijas arābu republiku(LAR), cits tirgus un citas cenas.
Lai jūs drusku pakacinātu, varu pačukstēt benzīna cenas:
Ēģiptē 90E: 8sant/l
Irākā: 1$ pilna bāka
Moš mums ar pēdējais laiks nodibināt LR vietā Latvijas arābu republiku(LAR), cits tirgus un citas cenas.
Galvenais, ka smaka jau tiek pielikta mākslīgi klāt, ne dabas gāzei ne metānam nav specifiskas smakas tāpat kā ūdenim. To sauc par gāzes odorificēšanu, neatceros ko tur liek klāt, bet tas ir izteikti smirdīgs. Citādi jau nejustu, kad ir gāzes noplūde. Vot varētu sarunāt, ka gāzei ko lieto automašīnās liek klāt nevis smaku,bet jasmīna smaržu. Brauc ar autiņu priecājies par jasmīna smaržu līdz nosmoc...