Kārtot: Augošā secībā
1 2
imzz 02.02.2023 14:00

Diezgan daudz no Girkina sirds atklāsmēm ar Romāna Cimbaļuka komentāriem:

imzz 02.02.2023 13:32

Kaut kas traks:

imzz 02.02.2023 11:53

Kas pēdējais diskusijā, tas uzvarējis ? ;) 1. Autortiesību pieteikšana uz melu definīcijas indokrināciju iauto portālā ir visai komiska, lai ko pēc tam par to neuzrakstītu;

" izlikšanās, ka nezini, ka šajā forumā papildus meļiem ir āksts," Atkal jau, patiešām nezinu, nevis izliekos, jo nepievēršu tam uzmanību. Cilvēkiem ir tendence citiem pierakstīt tādas rakstura īpašības, kādas ir pašiem.

imzz 01.02.2023 14:57

1. Es tikai tikai teicu, ka es personīgi un tieši šo melu definīciju, kuras izdomāšanu tu atkal malīgi man piedēvē, esmu formulējis kā savu (t.i. manu izpratni par to, kas ir meli) tieši šeit šajā forumā.

Kaut ko labi zināmu un vispār lietotu "formulēt kā savu" vispār ir dīvainība, kura gan labi raksturo personību ;)

2. Tā kā turpināt runāt par meliem šeit tev nebija izdevīgi, tu pārgāji uz "kontekstu"

Un, beidzot , es tev nesaliku tos 10 mīnusus, pat nevienu.

imzz 01.02.2023 14:33

Feja Kurmja vietā.

Visbiežāk aizsērējošā mājas kanalizācijas sistēma ir virtuves izlietnes līkums jeb sifons. Ja negrib bakstīties, vēl trakāk, jaukt laukā un tīrīt vai arī izmantot kodīgos Kurmja tipa līdzekļus, tad mums visiem pie rokas ir saudzīgais tauku šķīdinātājs Fairy. Metode sekojoša: ielej Fairy izlietnē, bet daudz, 150 ml apm. lai aiztek uz līkumu un tur paliek. Pēc 10 min aiztaisa izlietni ar aizbāzni, piepilda ar karsto ūdeni, izrauj aizbāzni un aizskalo Fairy un taukus.

Neesmu pats to izdomājis, tas ir no Youtube, bet es to pārbaudīju praksē, kad bija vajadzība, un varu teikt, ka strādā.

imzz 01.02.2023 12:20

1.Lieliski meli - "apzināta nepatiesas informācijas sniegšana" ir manis formulēta malu definīcija tepat, šajā forumā.

Tad šo definīciju izdomāji tu ;) Ieskaties internetā. 31900 atsauces. Ticami, ka tā pastāv jau no 19.gs, ja mēs vārdu informācija nomainām ar ziņām.

2. Vēl vieni meli - valodas atšķiras un es nekad neesmu apgalvojis, ka angļu valodā ar vārdu "transmission" neapzīmē ātrumkārbu.

Es nerakstīju, ka tu to apgalvoji. Tātad, tu apgalvo, ka cits ir teicis, resp.rakstījis to ko nav, un tūlīt to nosaukt par meliem. Jauks "melu ģenerators" ;)

3. Vēl viens piemērs: vēju turbīnu pārnesumu kārbas: The gearbox in a wind turbine does not "change gears". It normally has a single gear ratio between the rotation of the rotor and the generator. Jā protams, tūlīt var piesaukt latviešu valodu, tezauru un vēl nonākt līdz Endzelīnam.

imzz 01.02.2023 11:35

Vispārpieņemtā melu definīcija ir "apzināta nepatiesas informācijas sniegšana". Bradypus melu definīcija ir: meli ir tas, ko Bradypus uzskata par meliem.

Par ko bija strīds, viena ātruma pārnesumu kārba.

"A transmission (also called a gearbox) is a mechanical device which uses gears to change the speed or direction of rotation in a mechanical device. Many transmissions have multiple gear ratios, however there are also transmissions that use a single fixed gear ratio"

Tātad, reduktors ir nekas cits kā pārnesumu kārbas vai transmisijas paveids.

imzz 31.01.2023 16:19

Pēc Ukrainas aizsardzības ministra teiktā, pirmajā vilnī Ukraina saņems 120-140 Rietumu ražojuma tankus; Putins uzdevis reģionos, kuros esot "dzeltenais draudu līmenis" pārbaudīt transporta līdzekļus attiecībā uz ieročiem un sprāgstvielām; krievi atkal izvilkuši muzeja eksponātu: bruņuvilcienu:

www.youtube.com/watch?v=xSkXxEZ8iAI

imzz 31.01.2023 15:41

Arī liekas dīvaini, nebūtu par to ziņojis ukraiņu kanāls, kurš gan atsaucas uz z-kanāliem, nebūtu pievērsis uzmanību. Kāpēc tad šīs mīnas nav lietotas agrāk pie Bahmutas un Soledaras ?

imzz 31.01.2023 11:53

Hm. prasīt no ražotāja. Tirgus ekonomikā pircējs balso ar maku, izvēloties preci, tā arī visa prasīšana. Savukārt, vēlētiem priekšstāvjiem vajadzētu ietekmēt EP un EK, lai ko panāktu.

Protams, prasīt ar petīcijām, Twitter, Youtube kanāliem, blogiem vai piketiem nevienam nav aizliegts.

imzz 31.01.2023 11:34

Ja cilvēks var iztikt ar EV "tabureti" ar 50 km sniedzamību, tad varbūt viņam pietiek ar velo ?

Aha. Cilvēks ir jauns, stiprs, vesels un norūdīts līdz sava mūža galam.

Taču, ko ko bet vienkāršu BEV ar lielu sniedzamību neviens nemaz nepiedāvā

Ja tev vajag lielu sniedzamību, tad tev vajag papildu komfortu un drošības elementus. Gluži loģiski. Ja jābrauc neliels attālums un jāpavada īss laiks ceļā, liels komforts nav vajadzīgs.

imzz 31.01.2023 0:25

Ukraiņi arī beidzot sākuši lietot necēlus paņēmienus pret krievu "dzīvo spēku", proti, mazo kājnieku mīnu ( ļepestki ) kaisīšanu ar kasešu tipa grad šāviņu palīdzību. Arestovičs kādreiz teica: mums tādu nav , mēs tādas nelietojam. ( Starp citu, ja par mīnēšanu runa, tad krievi mēdzot pa reizei uzsprāgt uz savām kājnieku mīnām. Lieta tā, ka pa reizei vienības, kuras mīnē vietas pirms priekšējām pozīcijām, tiek iznīcinātas ar artilērijas uguni, un citas vienības, kuras nomaina pirmās, par mīnām nezina pietiekami vai vispār. )

www.youtube.com/watch?v=_9AAipuo6hE

informācija par pašām mīnām: pagarš video, bet ļoti informatīvs

www.youtube.com/watch?v=lFkZafCviUA&t=195s

imzz 30.01.2023 16:45
imzz 30.01.2023 16:23

Par tiem klikšķukrājēju izpūstajiem diviniekiem; Tos, starp citu, neizpūta kaut kādi klikšķu uzkrājēji, bet neviens cits, kā Ukrainas Aizsardzības ministrijas Galvenās izlūkošanas pārvaldes galva, ģenerālmajors Kirilo Budanovs. Tātad, ukraiņu GRU šefs.

imzz 30.01.2023 15:01

Jā, nu , nepiefiksēju. Tomēr es taču iztulkoju pāris citātu, tātad, nav gluži viens un tas pats.

imzz 30.01.2023 14:52

Putins, Prigožins un Kadirovs apmeklēs Volgogradu, pilsēta tiek intensīvi sagatavota. ( jautājums tikai, vai tas būs īstais Putins ). Krievijas pilsētā Volgogradā, kur gaidāma prezidenta Vladimira Putina vizīte, aizliegta kravas automašīnu kustība un piešķirta brīvdiena valsts darbiniekiem.

Sīkāka informācija: Putinam plānots apmeklēt Volgogradu no 30. janvāra līdz 5. februārim, it kā par godu 80. gadadienai kopš uzvaras Staļingradas kaujā. Tajā pašā laikā Krievijas prezidenta preses sekretārs Dmitrijs Peskovs precizēja, ka Putins uz vienu dienu ieradīsies Volgogradā. Pagaidām nav skaidrs, vai prezidents piedalīsies svinībās.

www.pravda.com.ua/eng/news/2023/01/30/7387124/

imzz 30.01.2023 11:34

Runājot par Toyota, apskatījos Toijotas LV lapu par jaunajiem RAV4, un izskatās, ka variators izvēlēts par galveno transmisijas veidu:

www.toyota.lv/new-cars/rav4#grade-selector-id

imzz 29.01.2023 22:19

Challenger 2s aizsargā izcilās Chobham bruņas, kas izgatavotas no slepena keramikas, tērauda un triecienu absorbējošu savienojumu maisījuma. Armijas avoti uzstāja, ka jaunākās Čobhemas bruņas ar koda nosaukumu Dorčestera nekad nav ienaidnieka uguns caursistas. Aizsardzības avoti saka, ka tas būtu murgs, ja to sagūstītu iebrucēji. Armijas vadība sadarbojas ar Ukrainas augstāko pavēlniecību, lai nodrošinātu, ka Apvienotās Karalistes tanki tiktu aizvilkti atpakaļ drošībā, ja tie tiek izsisti no darbības.

www.thesun.co.uk/news/21191872/army-emergency-secret-british-armour-tanks-war-ukraine/

imzz 29.01.2023 10:20

, līdz ar to šis ir labs gadījums, kad atgādināt, ka laiku pa laikam vēlams nodalīt cilvēka pausto no viņa personības.--

Tikai pats Arestovičs tā nedara ;) Nesen strīmā ar Feiginu tika pieminēta The Wall Street Journal publikācija, kurā bija intervija ar CIP direktoru Bērnsu par to, ka viņš informējis Ukrainas pusi par uzbrukumu jau 2022.janvārī, kurpretī Rezņikovs vairākās intervijās ir teicis, ka viņš nekādu informāciju neesot saņēmis.

Nu, tad Feigins tā starp citu atbildēja, ka Šarijs ( ir tāds nicināms radījums ;) arī teicis, ka šī publikācija pareiza, uz ko Arestovičs: Ak arī Šarijs tā teica-pff-tad tur vispār nav par ko runāt.

imzz 28.01.2023 21:11

Tev, jādomā, radies iespaids, ka es te aģitēju pret Arestoviču. Man pašam patīk klausīties viņa relaksēto stāvokļa frontē apkopojumu un citas lietas. Tikai pret viņu jāizturas kritiski. Man pašam radies iespaids, ka pašreizējā valsts kārtība, kurā visu nosaka prezidenta birojs un tā galva, viņam visai patīk. Bez tam viņam patīk zempaklāja diplomātija. Un dažreiz viņš pasaka dīvainas lietas:

Pims pusgada: "No Arahamijas un prezidenta biroja lēmumiem atkarīga ukraiņu tautas izdzīvošana principā":

youtu.be/RKHAHi8K3IA?t=1195

šī vieta. Arahamija ir radas deputāts, bet galvenais, Abramoviča uzticības persona, kurš mēģināja ietekmēt sankciju atcelšanu Abramovičam. Un posms "atgriezeniskās saites" ķēdē: ( Zeļenskis ) - Jermaks- Arahamija-Abramovičs. Nu aiz Abramoviča, ko gribi: Patruševs vai pats Putins.

imzz 28.01.2023 14:25

Nākamais cēliens: Vācijas aizsardzības ministrs Boriss Pistoriuss sacīja, ka iznīcinātāju nosūtīšana uz Ukrainu nav iespējama. ( out of the question )

Tiesa Vācijai nav F16 , bet Typhoon un Tornado un diezgan maz, 209 kopā.

www.wdmma.org/german-air-force-luftwaffe.php

imzz 28.01.2023 13:53

Bet nevar nepamanīt, ka Arestovičs visu laiku tikai daudzina par IPSO, un ir visai neapmierināts ar to, ka korupcija atklāta. Ja Ukrainas augstākie ierēdņi ar uzviju nepiegādātu materiālu IPSO, tad iespējas tādu izvērst būtu daudz mazākas. Arestovičam iekrīt nepateicīgā loma aizstāvēt valsts vadību, kura tiek realizēta formā "kružok Jermaka".

Pēc Ukrainas mediju ziņotā, Aizsardzības ministrija noslēdza līgumu par vairāk nekā 13 miljardiem grivnu ( 325 milj EUR ) ar uzņēmumu "Active Company LLC" ar tūkstoš grivnu ( 25 EUR !!) pamatkapitālu. 2021. gadā šim uzņēmumam tika dzēsta PVN maksātāja apliecība piegāžu trūkuma un deklarāciju nesniegšanas dēļ.(Šis uzņēmums pirms vairāk nekā trim gadiem kļuva par apsūdzēto kriminālprocesā par viltus darbības nodrošināšanu, lai piedalītos konkursā par liellopu gaļas piegādi ieslodzījuma vietām.)

www.tvnet.lv/7696345/ukrainas-aizsardzibas-ministrija-skaidrojas-par-edinasanas-skandalu

imzz 28.01.2023 11:40

Man tā gadījās ar "burbuli kādreiz. pie tam izbraucienā. Izslēdzu motoru, iedarbināt vairs nevar. Par laimi atradās speciālists, kurš savienoja vadus, lai var iztikt bez atslēgas. Pēc tam izvandīju internetu, atceros, ka vienam amerikānim līdzīgas problēmas dēļ savu audi nācies transportēt ar evakuatoru pārsimt kilometru.

imzz 26.01.2023 13:49

Es varu pilnīgi precīzi pateikt, kas notika "tikai tagad". 118. ASV kongresa vēlēšanās republikāņi dabūja pārsvaru 222 pret 212. Nav daudz, bet vairākums ir vairākums. Un kongresa šis sastāvs sāka darbību 3.janvārī.

Atceros Arestoviča teikto ka valsts labā pārstrādājies Jermaks ievācis saliekamo gultu birojā un nemaz uz mājām netiek. Tagad apmēram skaidrs, kāpēc. Iespējams, dvēseļu inženieris Arestovičs deguma smaku pamanīja savlaicīgi, tāpēc radīja iemeslu atlūgties no biroja. Starp citu, izteika par raķeti nebija vienīgā. Kad strīmā ar Feiginu tika apspriesti Prigožina izteicieni, ka ukraiņi aizstāv savas pozīcijas un nekad neatkāpjas Soledarā, tad Arestovičs piezīmēja: nu, viņš melo, zinu mūsu vienības, kuras tur aizmuka no pozīcijām. Feigins uztaisīja wtf ģīmi ( nu, kāda suņa pēc viņš to saka )

Vēl blogeris Tarass Berezovecs, kurš pats dien armijā, izteica pieņēmumu, ka "tanku lēmumi nāca drīz pēc ierēdņu atlaišanām, un ka tā varbūt nemaz nav nejaušība.

imzz 26.01.2023 11:49

Pagājušo nakti notriekti 24 droni, un izšautas atkal apm. 30 raķetes pagaidām. Uz Kijevu izšautas 15 raķetes, pēc ziņām, visas notriektas, kaut gan vienā Kijevas rajonā bijis sprādziens, rūpniecības zonā, viens cilvēks miris, 2 ievainoti.

Pa to laiku turpinās korupcijas skandāls. Švecs vakar video teica, ka ASV likumdevēji uzlaidīšot Ukrainai audita komisijas, nevis vienreizējas, bet pastāvīgas, kuras kontrolēšot visu piešķirto līdzekļu izlietojumu. Viņš jau esot brīdinājis iepriekš, ka tā notikšot. Šveca video šajā sakarā:

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti