Kārtot: Augošā secībā
1 2
imzz 20.01.2022 14:12

VW Passat – tas nelec, toties tek.

( 2008.g. apm. 4000 EUR cena ); "jau pirmajā dienā bija tas, ka aizbraucām uzpildīties un mašīnu nevarēja piedarbināt"; pēkšņi sākuši darboties logu tīrītāji un ieslēgušies arī virzienrādītāji. Kad meklēta palīdzība servisā, tur pateikts, ka mašīnā ir ūdens; Pastiprinoties nokrišņiem, kļuva skaidrs, ka mašīna ir kā siets; priekšējais logs ielikts ar celtniecības silikonu; kopš pirkuma pagājis arī mēnesis un par garantiju var aizmirst.

www.tvnet.lv/7434186/valmiera-iegadats-kakis-maisa-ne-vw-passat-tas-nelec-jau-nopirksanas-diena

beztabu.tv3.lv/transports/daudzbernu-gimene-seda-valmiera-iesmereja-masinu-kuras-salona-tek-udens/

imzz 19.01.2022 19:15

"Vietas kājām daudz, aiz mums, 173cm garajiem, vietas ir ar liku likām, lai nejustos saspiesti."

Ziniet, 173 cm neatbilst "garajiem", tas nav piemērots auguma garums auto ergonomiskajam testam. Resp. maza un vidēja auguma cilvēkiem vietas auto ir pietiekami, kas jau tāpat ir skaidrs, ņemot vērā auto izmērus.

imzz 19.01.2022 15:07

Runa jau ir par lietotu , iespējams, pēc garantijas laika beigām elektrolētuču ( jo tādi, visticamāk, LV patērētājam būs pa kabatai ) remontu. Un tad var gadīties, ka auto remonta izmaksas pārsniedz izremontētā auto tirgus vērtību.

imzz 19.01.2022 11:25

"Varas opozīcijai pagaidām vēl ir iespēja pārvietoties bez maršruta reģistrācijas un norēķināties ar skaidru naudu."

Un ko vēl varas opozīcijai vajadzētu darīt ? Dzīvot konspiratīvos dzīvokļos, datorus izmantot VPN + TOR režīmā, mobilos telefonus izmest pēc katra zvana, labāk, saprotams, tos nelietot vispār, bet informācijas apmaiņai lietot šifrētas papīra zīmītes koka dobumā. ( Piem. tikšanās vieta "Āpsis" ir kompromitēta. ziņo Knābis 2 )

Opozīcija taču nav opozīcija bez sakaru līdzekļiem un interneta mūsdienās, līdz ar to katra "pārstāvja" maršruts labi izsekojams jebkurā gadījumā.

imzz 18.01.2022 22:03

Man vakcīnu sakarā nepatīk viena lieta, proti, ka amatpersonas vairs neuztraucas par to uzglabāšanu un derīguma termiņiem. Kādreiz, vakcinēšanās sākumā pat uzglabāšanas/sadales firma tika nomainīta. Vēl pagājušā gada septembrī bija uztraukums, ka lielam skaitam vakcīnu 2021.g. oktobrī beigsies derīguma termiņš. Pēc tam iestājās pilnīgs miers.

Cik vakcīnu iepirktas, cik atlikušas, kādas, kādi derīguma termiņi, vismaz es vairs publikācijās lasījis neesmu. Jā, Pfizer 2x oficiāli pagarināja derīguma termiņu, bet ar visu to varbūt derīguma beigas tuvojas. Tad vēl tie, kuri potējās ar Janssen. Kad mēs pērkam desu, mēs taču skatāmies uz derīguma termiņu, kamēr attiecībā uz vakcīnām atliek paļauties "labā ticībā".

imzz 18.01.2022 17:24

Izraēlas pētījums: Vakcīnas ceturtā deva ir "daļēji" efektīva pret omikronu. Pētījuma vadītājs profesors Gili Regevs-Johajs sacīja, ka pēc ceturtās devas saņemšanas antivielu daudzums ir palielinājies, tomēr šī deva "sniedz tikai daļēju aizsardzību pret vīrusu" tiem, kas inficējušies ar omikrona paveidu.

www.tvnet.lv/7432425/izraelas-petijums-vakcinas-ceturta-deva-ir-daleji-efektiva-pret-omikronu

imzz 18.01.2022 17:19

"Nekur, pilnīgi nekur nepraktizē attālinātās mācības obligātajai izglītībai."

Nu, ne jau visu mācību laiku. Tomēr, informācijas līdzekļos ir ziņas, ka tas Covid sakarā notiek visā pasaulē daudzās valstīs. Norvēģijā, Lielbritānijā, ASV, Grieķijā, Dānijā u.c.

"Bērnu skaits, kas reģistrējas mājas izglītībai Lielbritānijā, 2021. mācību gada pirmajos astoņos mēnešos pieaudzis par 75%, liecina BBC pētījumi.; Dānijas skolas pilnībā pāriet uz mājmācību, 10.12.2021" Protams, noteikumi dažādās valstīs nepārtraukti mainās.

imzz 16.01.2022 14:36

Nesen atkal populāra jūtūbera kanālā uzpeldēja 2017.gada video, kur sporta žurnālists Clay Travis izsita no līdzsvara CNN "anchor" ar frāzi, ka viņš esot absolūtists un ticot tikai the first amendment and boobs. Šis te.

imzz 16.01.2022 11:26

Radio bez baterijām ? Tak tā saucamais viena kristāla ( viena punkta diode ) radio uz austiņām ir vecs kā pasaule ( 1894.g. ). Tikai tam vajadzēja vismaz 5 m antenu. Tad vēl bija visādi labāki varianti ar apm. 30x30cm rāmja antenām. Tādas diez vai kāds gribēs implantēt. Bet jebkuram raidītājam vajag jaudu, ar to jaudu, ko var iegūt no RFID spoles, pietiek ļoti mazam raidīšanas attālumam. Jo sevišķi implantētam raidītājam. Tos pašus dzīvnieku čipus varot nolasīt no max. 10 cm attāluma.

imzz 14.01.2022 14:32

Runa ir nevis par gejiem kā tādiem, bet par politikāņiem, valodniekiem u.c. kuri, gribēdami demonstrēt savu "progresivitāti" grib, lai visi pārtaisītos geju un transpersonu dēļ. Piem, nedrīkstot vairs lietot uzrunu "kungi un dāmas", jo tas, kurš ir "ne šis,ne tas" apvainošoties, jo nebūšot pieminēts. Tāpat īsti pareizi sievieti, kura nav transsieviete, ir saukt par cis-sievieti utt. Kā arī "deseksualizēt" valodu, to pārtaisot par tā saucamo "iekļaujošo" valodu. Respektīvi, uztraukums ir ne jau par cilvēku seksuālo orientāciju, bet ap to radīto politikāņu, jūtūberu, žurnālistu, soctīklu brēcēju saceltās ažiotāžas stulbuma pakāpi.

imzz 14.01.2022 13:37

Nu, ja var piekrist, ka dzīvā daba daudz ko pacieš, tad nedzīvā nepacieš. Es šeit domāju ceļus, tiltus un satiksmes pārvadus. Un tilti ir pirmais, ko apstrādā ar sāli, un tiltu remonti maksā dārgi.

imzz 14.01.2022 12:55

Muskulis jau ir lineārais dzinējs, gribēju pateikt, ka, lai kopētu dabu efektīvāk, turp-atpakaļ kustībai pareizāk būtu izmantot lineāro, nevis rotējošo elektromagnētisko dzinēju.

imzz 14.01.2022 10:44

šie t.s. ornikopteri ir pazīstami sen, vairāk gan kā rotaļlietas un putnu imitatori. Mani ieinteresēja sameklēt iespējami lielāko šādu lidojošu ierīci, tas izrādījās krievu mahaļots Serenity.

( Nesen noskatījos jaunāko Dune ekranizējumu, tur attēlotas spārēm līdzīgas lidmašīnas-iznīcinātāji ar vicināmiem spārniem, soctīklos bija interesantas diskusijas, vai to tehniski vispār iespējams realizēt, viedoklis bija, ka nav, jo aerodinamika pie lielākiem ātrumiem, gan lidošanas, gan spārnu vicināšanas , stipri atšķirīga, sal.ar insektiem )

Tomēr, līdz noteiktam izmēram un svaram spārnu vicināšana ir energoefektīva, nevar apgalvot, ka putni tādi nebūtu, tikai jālieto lineārie dzinēji, nevis kloķa klaņa mehānisms.

imzz 13.01.2022 22:53

Nu, loģika diezgan vienkārša, 2x vakcinētie varētu būt savā vairumā vakcinēti jau krietni pasen, kamēr būsteri tikai dažus mēnešus tiek piedāvāti. Respektīvi, būsterētie ir svaigi vakcinēti. Bet secinājums ir tas, ka būstera aktivitāte arī pēc kādiem 4 mēnešiem izplēnēs. Izraēlā jau to ņem vērā un piedāvā 2. būsteri. Uz to jau pats Pfizer ģenerāldirektors paliek uzmanīgs ( Intervija Israel Times ), jo, ja beigās būs kādas nevēlamas sekas no pārbūsterēšanās, vainos, saprotams, vispirms Pfizer.

imzz 13.01.2022 1:19

Šajā sakarā var piezīmēt, ka Itālijas valdība pamatīgi izcūkojusi tos nevakcinētos, kuri dzīvo uz salām Venēcijas lagūnā, jo viņi nevar lietot sabiedrisko transportu, kas šajā gadījumā ir "upes tramvaja" tipa kuģīši. Ietekmēto cilvēku skaits: 5000. Italy’s corona rules leave Venice’s unvaccinated stranded

www.politico.eu/article/italys-corona-rules-leave-venices-unvaccinated-stranded/

imzz 13.01.2022 1:12

Ciparus par Pfizer 2 devu efektivitāti pret Omikron var atrast robežās no 0-70% dažādos avotos. Un ko nu kurš skatās: pasargāšana no inficēšanās, pasargāšana no saslimšanas, pasargāšana no smagas saslimšanas. Piem. Eiropas Medicīnas Aģentūra apgalvo pēc DĀR datiem, 2 Pfizer devas pasargā no nepieciešamības hospitalizēt 70% gadījumos, būsteris to palielinot līdz 90%.

Data from South Africa indicate that people who have received two doses of a COVID-19 vaccine have up to 70% protection for hospitalisation;

www.ema.europa.eu/en/news/preliminary-data-indicate-covid-19-vaccines-remain-effective-against-severe-disease-hospitalisation

imzz 12.01.2022 11:43

Bieža Covid-19 revakcinācija var negatīvi ietekmēt imūnsistēmu; Revakcinācijas "var veikt vienu vai varbūt divas reizes, bet tas nav kaut kas tāds, kas, mūsuprāt, būtu jāatkārto pastāvīgi," otrdien preses brīfingā sacīja EMA bioloģisko veselības apdraudējumu un vakcīnu stratēģijas vadītājs Marko Kavaleri; ES zāļu regulators pauž šaubas par nepieciešamību pēc ceturtās revakcinācijas devas;publ.10:40 PM IST, 11 Jan 2022; bloomberg & reuters

imzz 11.01.2022 20:00

Vēl ir varianti: klaiņojoši: kaķis, suns, žurka. Bet piesiet pie kājas balodim ir viskrutākais: lai seko ar helikopteru ;)

imzz 11.01.2022 19:27

Manuprāt, totāli iznīcināt iekšdedzes dzinējus ir nejēdzība. Ja tiešām uzbūvēs tik daudz vēja turbīnu, kā zaļie grib, tad laikā , kad visā reģionā pūtīs vējš, radīsies enerģijas pārpalikums. To var izmantot, saprotams, ražojot ūdeņradi, bet var ražot arī ūdeņraža savienojumus, e-degvielas. Viena no tām, dimetilēteris, ir labi izmantojama dīzeļdzinējos, jo uzliesmo saspiežot. E-degvielām var izmantot visu esošo degvielas infrastruktūru.

imzz 10.01.2022 13:55

"Šefpavārs Mārtiņš Rītiņš (73) smagi pārcieš Covid-19 slimības gaitu un šobrīd ārsti slimnīcā cīnās par viņa dzīvību; Mārtiņš Rītiņš ir vakcinēts pret Covid-19, kā arī ir saņēmis balstvakcīnu; Tas gan nenozīmē, ka Covid-19 nevar viņam kaitēt, bet,ja viņš nebūtu vakcinēts, varbūt viņam jau sen būtu gals."

sejas.tvnet.lv/

imzz 10.01.2022 13:00

Tas tev teorijā ;) Manā apkārtnē es nevienam sētniekam ķerru neesmu redzējis. Un konkrēti manējais sētnieks, kad ir kārtīgi sasnidzis, katrreiz paslēpjas kā kaķis, jo negrib saņemt pārmetumus par netīrīto sniegu. Un tavas pieminētās zaļās zonas daudzos gadījumos var būt tikai tuvāko privātmāju pagalmi.

imzz 09.01.2022 19:13

Tas ir no filmas Smokijs un Bandīts, video no 2:05 min

imzz 09.01.2022 19:08

Kiprā atklāts "deltakrons", proti, vīrusa celms, kas ir delta un omikron kombinācija.

( Leondios Kostrikis, professor of biological sciences at the University of Cyprus, called the strain “deltacron.” )

www.cnbc.com/2022/01/08/cyprus-reportedly-discovers-a-covid-variant-that-combines-omicron-and-delta.html

imzz 09.01.2022 18:04

"nodrošina teritorijas attīrīšanu no sniega ap transportlīdzekli tādā mērā, lai netiktu traucēta gājēju un transporta satiksme,--"

Aha. tikai , saprotams, nav norādīts, kur atrakto sniegu lai liek. Jādomā, noteikumu pieņēmēji paši to nezin.

imzz 08.01.2022 12:11

Nu, salīdzinoši nesen, 2007-2008.g. tak vēl bija pasaules finansu krīze. Par vienu no iemesliem tiek minētas tās pašas zemās procentu likmes. Katrā ziņā nauda bija pietiekamā daudzumā, lai tās pārpalikumu cilvēki ieguldītu gan šaubīgos vērtspapīros, gan nekustekļos ar uzpūstu vērtību.

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti