Kārtot: Augošā secībā
AldisZelmenis 19.11.2019 20:29

Ļoti pareizs auto. Viss savās vietās, bez liekiem sānsoļiem, lai maksimāli liela pircēju auditorija jūsmotu par šo pseidokrosoveru. Un tādu Latvijā drīzumā būs ļooooti daudz !!! Pilnai laimei gribētos vēl blīvāku balstiekārtu, jo ceļi ne vienmēr mums ir gludi, bet no otras puses, tā jau nav Kamiq vaina, bet gan Latvijas ceļu problēma ? Toties izmērs lielāks un skaņas izolācija, īpaši grīdas pakojums, ir labāka nekā VW T-Cross. Izmēra, statusa un pildījuma dēļ Kamiq ir drīzāk konkurents klasi augstāk stāvošajam Volkswagen T-Roc. Cienīgs Latvijas Gada auto 2020 titula īpašnieks !

AldisZelmenis 19.11.2019 20:17

Lielisks auto ar premium salona garšu, kur var atrast līdzības ar BMW, Audi, Infiniti u.c. dizaina risinājumiem un arī materiālu izvēli. Uz to ir patīkami skatīties, tajā ir vēl patīkamāk sēdēt pilota krēslā, bet vislabāk ar CX-30 ir braukt. Viens no Gada Auto 2020 lielākajiem atklājumiem ! Tiem, kam patika Mazda CX-3, bet nepatika, ka otrajā rindā tajā nav vietas- Mazda CX-30 ir Jūsu auto!

AldisZelmenis 19.11.2019 20:06

Pirms desmit gadiem šis būtu Renault Megane izmēra jeb kompaktklases auto. Izaudzis izmēros un nobriedis raksturā. Pēc būtības jaunajam Clio nav vājo vietu, ja nu vienīgi ļoti vāja grīdas skaņas izolācija. Tas nav nekāds brīnums, jo mūsdienās plāna "čaumaliņa" ir teju katram otrajam jaunajam vāģim.

AldisZelmenis 19.11.2019 19:51

Lielisks mazās klases produkts. Viegli un rotaļīgi vadāms. Pilota krēslu var maksimāli zemu noregulēt, lai sajustos kā sacīkšu vāģī. Starp citu, vēl labāk Peugeot 208 mācēs braukt pa grants ceļu.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti