Lasītāju pieredze par saviem auto

Nissan primera dizel 1991 Novērtējums: 5
Braukāju ar savu nissan dīzeli bez problēmām, bet pienāca laiks veikt ikgadējo tehnisko apskati. Priekšejais stikls bija ar plaisu. To nomainīju par Ls 71. Nomainīju pakaļējos bremžu klučus un abus bremžu cilindrus, jo atgaisošanas skrūves tā bija ierūsējuša, ka atskrūvēt nevarēja- nolūza. Klučus nopirku par Ls 13, cilindrus 2gb. par Ls20. Iebraucu autoservisā un par Ls2 pārbaudīju bremzes uz stenda, viss kārtībā. Tajā laikā darbojos netālu no Madonas un slinkums uz Rīgu bija braukt, turpat nolēmu arī veikt apskati. Samaksāju visas naudiņas, gandrīz Ls60 un un braucu baudīties. Pirmā gāzu pārbaude, vajag 2,5, sanāk 2,98, stūrei putekļu gumija pušu, priekšējam plauktam aizmugurējās bukses kustās, stabilizatoru gumijas izdilušas, no motora pil eļļa. Saņemu tehniskās apskates protokolu un braucu pirkt detaļas. Plaukta bukses 2gb. Ls9, 4 stabilizatora gumijas Ls 2, stūres gumija Ls3, jauns gaisa filtrs Ls6. Braucu turpat uz servisu Auto- A visu sataisīt. Visu nomainīja ātri un izmērīja motora atgāzes. Sanāca 0,7-0,9. Braucu priecīgs uz apskati, samaksāju Ls5,84, domāju nu jau gan uzlīme rotās manu jauno stiklu, bet kas tev deva. Atgāzes jau 3,58. Braucu dusmīgs uz servisu lamāties. Tur vēlreiz pamēra, 0,9 , bet es neticu, tad servisa priekšnieks sazvana VOLVO servisu Signāls. Aizbraucu tur, pamēra uz boš stenda 0,09 un iedod izdruku. Braucu uz servisu. Servisa šefs dusmīgs brauc uz apskates vietu, bet atbrauc vēl niknāks, jo uz izdruku apskates šefs Linards pat neesot apskatījies, tikai atkārtojis ka viņam aparāts esot sertificēts un pārējie savus aparātus varot izmest mizkastē. Ar aci var redzēt , ka melni dūmi gāzējot nenāk, dūmu nav vispār, mēram 0,5. Atkal maksāju apskates naudu un rezultātā 3,91. Sapratu, ka Madonā man apskati iziet neizdosies. Pēc pāris dienām gadījās būt Jelgavā. Drošibas dēļ iebraucu Autofanā, Ls4 un rādījums1,34, 2,34. Atkal maksāju Ls5,84 un beidzot 2,49. Apskate izieta un uzlīme rotā loga stiklu. Urrā, zurrā, tikai nevar saprast, kas ar tiem gāzu aparātiem notiek.
Riks 46 @ 29.oktobris 2005 0:00
Visi komentāri
 
momo 29.oktobris 2005 18:42
0 0 Atbildēt

Nissan ir laba mašīna un tavi uzskaitītie darbi un detaļas liecina ka to nekop, tikai mizo...ne tā. Par TA sertificētajiem aparātiem tiešām ir jāceļ tracis, jo arī Rīgā gadās visādi kumēdiņi. Redzot cik nožēlojamā stāvoklī ir ierīce mērīšanai nav brīnums ka tik liela rezultātu izkliede.

Z+ 29.oktobris 2005 20:18
0 0 Atbildēt

No skata vecie nissani ir vienkarshi nekadi - peleki un neinteresanti, bet jauni - pilnigi kroplji!

Z+ 29.oktobris 2005 20:18
0 0 Atbildēt

No skata vecie nissani ir vienkarshi nekadi - peleki un neinteresanti, bet jauni - pilnigi kroplji!

MasterD 3.novembris 2005 14:12
0 0 Atbildēt

Neesmu dzirdējis neko sliktu par nissaniem. Japāņu kvalitāte, tik vien, ka detaļas dārgākas kā golpam. Kas ir normāli ;)

Tavs komentārs
 
 
Pievienot bildi Pievienot video
 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti