Visi komentāri - LVC: No šodienas uz Rīgas apvedceļa Berģu un Salaspils pusē sākas remontdarbi

LVC: No šodienas uz Rīgas apvedceļa Berģu un Salaspils pusē sākas remontdarbi 7

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 30.jūnijs 2025 8:42

No šodienas uz Rīgas apvedceļa Berģu un Salaspils pusē sākas remontdarbi, aģentūru LETA informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).

No šodienas uz Rīgas apvedceļa Berģu un Salaspils pusē uz pārvada pār Daugavpils šoseju un uz Lielās Juglas tilta pie Upesciema sākas remontdarbi.

Satiksmi tur regulē ar luksoforiem, ātruma ierobežojums ir 30 kilometri stundā. Satiksme tur būs palēnināta, darbi turpināsies līdz augusta beigām.

Valsts ceļu tīklā dažādi būvdarbi notiek 71 posmā, tai skaitā 28 reģionālo autoceļu posmos, 21 vietējā autoceļa un 10 galveno autoceļu posmos, kā arī uz 11 tiltiem un pārvadiem.

 
Visi komentāri
 
Ha 30.jūnijs 2025 11:33
4 1 Atbildēt

Runa ir par to asfaltēto meža taciņu, kas arī via Baltija saucas  ?

W12 1.jūlijs 2025 13:40
6 0 Atbildēt

🤣🤣🤣 remontdarbi...Kur tad palika ilgi gaidītā Rīgas apvedceļa rekonstrukcija???

Sergejs 1.jūlijs 2025 14:00
1 0 Atbildēt

Līdzekļi tika novirzīti citam infrastruktūras projektam...

Bils 1.jūlijs 2025 14:59
2 0 Atbildēt

Kādēļ nav karte?

Es gan zinu kur tas ir, bet gan jau vairākums nē.

piedzeries un nebrauc 2.jūlijs 2025 1:10
1 0 Atbildēt

Vai tik Tu neapšaubi iAuto intelektuālo potenciālu un tehniskās prasmes?Es ar'nezinu,bet dirsa visur ir tāda pat.

Kanibaals 3.jūlijs 2025 16:35
0 0 Atbildēt

Uj ielikt linku vai karti ir iAuto augstākā pilotāža. Pākop'no LETA ziņu un tas ir augstākais sasniegums.

es nesapratu 2.jūlijs 2025 1:12
0 0 Atbildēt

Kā dēļ tikai divreiz?"No šodienas uz Rīgas apvedceļa Berģu un Salaspils pusē sākas remontdarbi, aģentūru LETA informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).

No šodienas uz Rīgas apvedceļa Berģu un Salaspils pusē uz pārvada pār Daugavpils šoseju un uz Lielās Juglas tilta pie Upesciema sākas remontdarbi."

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Iekšdedzes dzinēji dzīvos arī pēc 2035. gada - Brisele apsver aizlieguma atcelšanu 30

Eiropas Komisija varētu atcelt likumu, kas paredzēja jaunu automašīnu ar benzīna un dīzeļa dzinējiem aizliegumu no 2035. gada. Lasīt vairāk

 

TV Auto ziņas dosies ziemas labdarības reisā (+ VIDEO)

TV Autoziņu ziemas testos esam devušies gan ar pikapiem, gan elektromobiļiem, taču mikroautobusu un minivenu reiss gan notiks pirmo reizi. Lasīt vairāk

 

Kāpēc auto īpašniekam, kurš nav izmantojis stāvvietu, tik un tā var nākties par to samaksāt? (+ VIDEO) 11

4.studijā vērsās Ilona, kura ikdienā dzīvo ārzemēs, bet ik pa laikam atbrauc uz Latviju. Vienā no šīm reizēm viņa nolēma aizvest mantas uz noliktavu Baznīcas ielā 12a. Lasīt vairāk

 

Piekabe sāk dancot (+ VIDEO) 12

Volkswagen, kas ved citu Volkswagen, apsteidz lēnāk braucošo, taču īsu brīdi pēc tam piekabe sāk "dancot" un situācija kļūst kritiska. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti