Neste Latvija 2020. gadā kļuvusi par lielāko degvielas tirgotāju Latvijā - iAuto

Neste Latvija 2020. gadā kļuvusi par lielāko degvielas tirgotāju Latvijā 1

 

Foto: Publicitātes attēls

Neste | 24.maijs 2021 14:14

SIA Neste Latvija neto apgrozījums 2020. gadā bija 301 miljons eiro, kas ir par 12 % mazāk nekā gadu iepriekš un kas skaidrojams ar naftas produktu cenu samazināšanos Covid-19 izraisītās vispasaules pandēmijas rezultātā.

Peļņa pēc nodokļu nomaksas pērn bija 5,3 miljoni, savukārt uzņēmuma investīcijas Latvijā pagājušajā gadā bija 1,8 miljoni. Valsts budžetā Neste Latvija pērn ieskaitīja 192 miljonus eiro. Uzņēmums 2020. gadā kļuvis par lielāko degvielas tirgotāju Latvijā.

2020. gadā uzņēmums veiksmīgi turpināja uzņēmējdarbību visās darbības jomās, attīstot infrastruktūru un paplašinot automātisko degvielas uzpildes staciju tīklu, kurā šobrīd ietilpst 76 degvielas uzpildes stacijas visā valstī. Pērn tika atvērta viena jauna degvielas uzpildes stacija Limbažos. Aizvadītajā gadā uzņēmums aktīvi turpināja vējstiklu šķidruma automātu uzstādīšanu, pateicoties kuriem tika ietaupīti vairāk nekā 35 tūkstoši plastmasas kanniņu. Pagājušajā gadā turpināja pieaugt 100 % atjaunojamo resursu dīzeļdegvielas Neste MY tirdzniecība, palīdzot ietaupīt 41192600 kg CO2 emisijas. Produktu var iegādāties gan tīrā veidā, gan kā 7 % piejaukumu Futura dīzeļdegvielai.

Uzņēmums ļoti veiksmīgi strādājis arī jaunu klientu piesaistē gan komercsektorā, gan privātpersonu segmentā. Klienti arvien vairāk novērtē Neste degvielas nemainīgi augsto kvalitāti, ātro uzpildi, izdevīgo cenu, kas kopā veido labāko degvielas uzpildes pieredzi. Par nozīmīgāko aizvadītā gada notikumu ir kļuvis Neste mobilās aplikācijas ieviešana, kas strauji audzēja lietotāju skaitu.

Arī 2021. gadā uzņēmums turpinās investēt jaunu produktu, tehnoloģiju un pakalpojumu izstrādē un attīstībā, meklējot arvien ilgtspējīgākus risinājumus, kā arī stiprinot savu pozīciju kā Latvijas degvielas tirgus inovāciju līderis.

 

 
1 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Zārks,arī rozā 25.maijs 2021 17:24
2 1 Atbildēt

Tik nez kādēļ Limbažos benzīns smird pēc autogāzes

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

20 kilometrus "pret spalvu" (+ VIDEO) 1

Komentārā teikts, ka Čehijas pilsonis pa S12 šoseju Polijā braucis pretēji satiksmes kustībai. Viņš apstājies tikai tad, kad izsauktā policija uzsākusi aktīvas darbības, lai bīstamo braucienu pārtrauktu. Lasīt vairāk

 

PAPILDINĀTS ar video; Amazon interneta veikala vasaras "Prime" izpārdošanas labākie piedāvājumu 2025 (+ FOTO) 9

Šobrīd notiek Amazon vasaras izpārdošana. Apskatām labākos piedāvājumus. Un Prime piedāvājumiem ir bezmaksas piegāde. Lasīt vairāk

 

Sākusies jauna salokāmo viedtālruņu ēra – Samsung prezentē Galaxy Fold7 un Flip7 3

Samsung iepazīstinājis pasauli ar nākamās paaudzes salokāmajiem viedtālruņiem – Galaxy Fold7 un Galaxy Flip7. Tie ir plānākie un vieglākie salokāmie telefoni, kas jebkad radīti, un piedāvā modernāko Galaxy tehnoloģiju apvienojumu. Lasīt vairāk

 

Avārija Jēkabpils rotācijas aplī – šoferim radušās veselības problēmas (+ VIDEO) 15

Vakar, 8. jūlijā, ap pusdienlaiku Jēkabpilī notika ceļu satiksmes negadījums, kas radīja ievērojamu satiksmes traucējumu pilsētas centrā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti