iAuto.lv izbrauc ar militārām vajadzībām radīto Fox un noskaidro, cik liels īpatsvars tā konstrukcijā ir Latvijā ražotām detaļām.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
iAuto.lv izbrauc ar militārām vajadzībām radīto Fox un noskaidro, cik liels īpatsvars tā konstrukcijā ir Latvijā ražotām detaļām.

1. Kas ir pāris simti militārajai tehnikai? Tūkstoši, ne jau miljoni. Karš nav lēta padarīšana, jā. Bet var jau uz ķīniešu krosa moča....
2. Dronu aizsardzībai ir nozīme, ja pats braucamais ir ar bruņām - drons detonē tālāk no bruņām, samazinot caursišanas iespēju. Ja tas ir viegls transporta līdzeklis bez bruņas, tad drons detonē pie jumta vai virs tā - šķembas iet cauri jumtam abos gadījumos.
Vienkārši jāsaprot, kad un kādiem uzdevumiem lietot kādu tehniku. Ja tā skatās, tad kājnieks bez dronu režģa apkārt arī nekam neder, vai ne.

skaidrs ka tehnika ir ok un tas ka ražota lv, utt
Bet iepriekš bija sižets ka viņiem vajag atbalstu no valsts utt.
Runa par to ka šis tiek pasniegts kā kaut kas unikāls un nekur nesastopams.
Bet realitate Redzam, ja ir unikāls tad klienti rindā stāv, nevis ražotāji prasa atbalstu valstij.
lai jau viņiem viss izdodas, bet lai neparversas ka tikai par zelta džipu, ka valsts pērk par vairākkārt sadārdzinātu cenu, un kad valsts vairs neperk tad ražotājs nakamaja diena ir bankrots.
Tehniskas kļūmes dēļ Vācijas autobūves uzņēmuma BMW ASV tiešsaistes mājaslapā uz īsu brīdi bija redzama informācija par ražotāja modeļu piedāvājumu divu gadu griezumā. Lasīt vairāk
BMW atkal spiests izsludināt plašu atsaukumu – un tas notiek pavisam neilgi pēc iepriekšējās kampaņas, kas bija saistīta ar aizdegšanās risku. Šoreiz iemesls ir cits, taču potenciālās sekas atkal var būt nopietnas. Lasīt vairāk
Četrpadsmit Latvijas pašvaldībām līdz gadu mijai piegādāja elektroautobusus, kas nopirkti par Atveseļošanas fonda naudu. Lasīt vairāk
Austrijas policijas un glābēju dienesti jau kopš 2024. gada testē elektriskās piedziņas transportlīdzekļus, tomēr vērtējums tiem ir neglaimojošs – nopietnu uzdevumu pildīšanā var paļauties tikai uz benzīna un dīzeļa automašīnām. Lasīt vairāk
Armijai cik saprotu nevajag tās mašīnas, tagad iauto lietotājiem tirgos?
Ņemot vera ka rindā pircēji nestāv tad skaidrs ka cena ir lielāka nekā maybah mersim.