Policists Rīgā reibumā izraisa negadījumu un vadība viņu atstādina 6

Valsts Policija | 19.decembris 2013 14:11

Vakar vēlu vakarā Rīgā, Imantas mikrorajonā aizturēts kāds Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kurzemes iecirkņa darbinieks aizdomās par to, ka, braucot ar savu personīgo auto, izraisījis sadursmi ar vairākām stāvošām automašīnām. Vēlāk noskaidrojās, ka viņš atradies 2,62 promiļu reibumā, šobrīd policists atstādināts no amata.

Negadījums Rīgā, Dammes ielā notika vakar īsi pirms pusnakts, kad automašīnas Mercedes-Benz vadītājs uzbrauca vairāk nekā desmit stāvošām automašīnām. Uzreiz pēc notikušā turpat notikuma vietā tika aizturēts 25 gadus vecais automašīnas īpašnieks, kurš izrādījās bija policijas darbinieks. Incidenta brīdī policists bija ārpus darba laika.

Šobrīd par notikušo ir uzsākta izmeklēšana, bet 25 gadus vecais policists jau atstādināts no pienākumu pildīšanas.

Populārākie komentāri

6 Lasīt visus komentārus →
1 2 Atbildēt

Visiem acis aizmālētas. Tagad vainojams ir Valsts policijas darbinieks. Ka vainojama ir policijas vadība, ministrs, valdība, Saeima, to visi noklusē.

Kā var pildīt savus pienākumus policists, kurš pirms tam strādāja papildus darbā, no kura visas sulas izspieda vergturis -uzņēmējs? Jāatceras 2011.gada 25,janvāra traģēdiju Jēkabpili, kur policisti policistus apšāva, lai tiktu pie spēļu zāles naudas, jo strādāja apsardzē un par inkasatoriem. Vai kas mainījās? Ne, jo policijas vadībai maz satrauc policistu problēmas. Pofig, ka policistiem jāstrādā otrā darbā, ka tā vietā, lai dežūras būtu pa 12 stundām, liek strādāt pa 24 stundām. Pēc tam daudzi bieži slimo, lai tik atpūsties, jo vairs nevar izturēt to slodzi. Gan turpina strādāt otrā darbā, jo citādi tas vergturis padzīs. Presei tikai paklaigāt, bet lai iedziļinātos policistu problēmās negrib, jo tad ar policijas vadību būs jāstrīdas.

Skaidrs, ka policists, būdams pārguris, neizturēja nervi un piedzērās. To gan noteikti vajadzēja redzēt priekšniecībai, kura, iespēja neļāva turpināt patrulēšanu.

Bet tas otrais darbs un 24 stundas ir pilnīgs debilisms. Eiropā sen jau visi strādā pa 12 vai pat pa 8 stundām.

1 1 Atbildēt

Nu piedzērās, kam negadās. Bet kāpēc, ibio, viņš dzērumā sēdās pie stūres?! Tur tev, pamuļķi, arī valsts vainīga?!

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Volkswagen ID. Era 5X – vēl viens jaunums Ķīnas tirgum 1

Vācijas autobūves uzņēmums piedāvā vēl vienu šīs vasaras jaunumu. Tas ir Tiguan izmēru krosovers, kas izstrādāts kopā ar Volkswagen partneri SAIC. Lasīt vairāk

Pēc BMW pasūtījuma izstrādāts elektromobilis, kas vairāk saražo nekā patērē (+ FOTO) 11

16 studenti no Klemsonas Universitātes ASV ir izstrādājuši elektroauto prototipu Deep Orange 17, kas radīts ar mērķi saražot vairāk enerģijas, nekā ikdienas braukšanā patērē. Lasīt vairāk

Rīgas svētku laikā slēgs satiksmi 11. novembra krastmalā un Vecrīgā; veidojas sastrēgumi (+ FOTO) 10

Rīgas dzimšanas dienas svinību laikā tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme 11. novembra krastmalā un Vecrīgā, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļā. Lasīt vairāk

Latvijā radīta bezpilota platforma armijas vajadzībām (+ VIDEO) 1

Ģeopolitiskajos satricinājumos arvien lielāka nozīme ir katrā valstī radītām tehnoloģijām drošības, civilās aizsardzības un kritiskās infrastruktūras vajadzībām. Ātru pāreju no pētniecības un testa modeļiem līdz praktiski dzīvē ieviešamiem risinājumiem var panākt, ja zinātne un industrijas cieši sadarbojas. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti