Cross Country turpina uzņemt apgriezienus, nākamais posms Ķesterciemā - iAuto

Cross Country turpina uzņemt apgriezienus, nākamais posms Ķesterciemā

 
LaMSF | 4.aprīlis 2023 10:23

Sestdien, 8. aprīlī Ķesterciemā “Bušu karjerā” notiks Latvijas kausa otrais posms Cross Country.

Sezona ir veiksmīgi iesākta, turpinām to tikpat jaudīgu. Lieldienu brīvdienās visi motosportisti aicināti piedalīties Latvijas kausa Cross Country sacensībās, jo arī šogad trase ir lieliski sagatavota. Tie sportisti, kuri startēja Latvijas čempionāta un Latvijas kausa pirmajā posmā Enduro, trasi jau ir iepazinuši, bet jebkurš sportists sacensību dienā pirms starta varēs veikt iepazīšanās apli (sk. nolikumā). Lielais Cross Country aplis arī šogad ir izveidots no Enduro ātruma testiem, būs gan meža posmu, gan bijušais smilšu karjers.

Sacensību organizators Arvis Bumbiers: “Cross Country būs divu Enduro testu apvienojums. Par cik trase ir gatavota ar smago tehniku, sagaidāms, ka Cross Country brauciens būs ātrs un dinamisks. Labā ziņa ir tā, ka trasē noteikti nebūs putekļu. Aplis būs tāds pats kā pagājušajā gadā. Visi laipni aicināti – sportisti,  skatītāji un atbalstītāji, uz tikšanos trasē!”

Paldies mūsu atbalstītājiem: Tukuma novada pašvaldībai, “Motosports Racing Team”, “APE express”, “RAMIRENT”, “Ar B Agro”, “FORCE FIX”, “Motosports”, “Vianova”.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Ferrari Amalfi – tagad arī 640 Zs jaudīgā benzīna Spider versijā (+ FOTO) 2

Itālijas superauto ražotājs Ferrari ir paplašinājis sava Amalfi modeļa klāstu, piedāvājot arī atvērto versiju – Spider ar piecu slāņu auduma jumtu. Lasīt vairāk

 

Volkswagen ID.3 pārtaps par ID.Neo 8

Elektriskais Volkswagen ID.3 šogad piedzīvos modernizāciju un turpmāk būs pazīstams ar nosaukumu ID.Neo. Lasīt vairāk

 

Igaunijā dīzelis lētāks 1.814 pret LV 1.857 EUR, bet 95 benzīns dārgāks 1.694 pret 1.617 EUR Neste 4

Cik tad degviela maksā šodien? Igaunijā dīzelis lētāks 1.814 pret LV 1.857 EUR, bet 95 benzīns dārgāks 1.694 pret 1.617 EUR Neste 11.03.2026 Zemāka pašizmaksa ir ļoti būtiski ekonomikas izaugsmei? Par ko tad balsosi - domā? DALIES TĀLĀK, JA ATBALSTI! Lasīt vairāk

 

Degvielas cenas: Dīzelis 1.857 un 95 benzīns 1.617 EUR - 10.3.2026. Nafta cenas no 116 uz 83.7 USD (+ VIDEO) 25

10. martā es neredzēju degvielas cenu kritumu Latvijā, gluži pretēji svētdien dīzelis maksāja 1.747 EUR, pirmdien pieauga uz 1.797. Degvielas cenas šodien jau Dīzelis 1.857 un 95 benzīns 1.617 EUR - 10.3.2026. Nafta cenas no 116 uz 83.7 USD. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti