Lielbārži pirmo reizi pasaules čempionātā blakusvāģiem iekaro pjedestālu - iAuto

Lielbārži pirmo reizi pasaules čempionātā blakusvāģiem iekaro pjedestālu

 

Foto: WSC

LaMSF | 30.jūlijs 2023 19:12

Latvijas blakusvāģu motokrosa ekipāža Daniels un Bruno Lielbārži svētdien pasaules čempionāta posmā Lielbritānijā divu braucienu summā izcīnīja 3. vietu, pirmo reizi šajās meistarsacīkstēs kāpjot uz goda pjedestāla.

Pirmā brauciena sākumā latvieši ieņēma ceturto vietu, bet dažus apļus vēlāk jau ielauzās pirmajā trijniekā, noturot šo pozīciju līdz pat finišam. Uzvaru svinēja sezonas līderi Marvins Vanlušens/Nikolā Musē (Beļģija/Francija), bet otro vietu braucienā ieņēma Bakss/Čermaks (Nīderlande/Čehija).

Otrajā braucienā Latvijas sportistiem nācās apdzīt vairākas ekipāžas, līdz izdevās pacelties līdz ceturtajai vietai. Šajā braucienā pirmie bija Bakss/Čermaks, otro vietu ieguva Vanlušens/Musē, bet priekšā Lielbāržiem finišēja arī Džeiks Brauns/Džošs Čemberleins (Lielbritānija).

Dienas beigās ar Lielbritānijas posmā izcīnīto trešo un ceturto vietu braucienos bija pietiekoši, lai Lielbārži ierindotos trešajā pozīcijā divu braucienu summā. Uzvara šajā posmā Baksa/Čermaka ekipāžai, bet otrā vieta sezonas kopvērtējuma līderiem Vanlušenam/Musē.

Pēc pasaules čempionāta vienpadsmitā posma  Daniels un Bruno Lielbārži sezonas kopvērtējumā pacēlušies uz piekto pozīciju un šobrīd tikai 12 punktus atpaliek no ceturtajā vietā esošā Breta Vilkinsona/Džo Millarda (Lielbritānija) ekipžās. Tikmēr cīņā par titulu Vanlušens/Musē atrodas 18 punktus priekšā Baksam/Čermakam. Stabili trešie ir Koens Hermanss/Bens van den Bogārts (Nīderlande).

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Degvielas cenas: Dīzelis 1.857 un 95 benzīns 1.617 EUR - 10.3.2026. Nafta cenas no 116 uz 83.7 USD (+ VIDEO) 15

10. martā es neredzēju degvielas cenu kritumu Latvijā, gluži pretēji svētdien dīzelis maksāja 1.747 EUR, pirmdien pieauga uz 1.797. Degvielas cenas šodien jau Dīzelis 1.857 un 95 benzīns 1.617 EUR - 10.3.2026. Nafta cenas no 116 uz 83.7 USD. Lasīt vairāk

 

Hibrīda krosovers par 25 tūkstošiem. Chery Tiggo 4 apskats (+ VIDEO)

Jaunā zīmola Chery prezentācijā mēs pirmo reizi iepazināmies ar tā mazāko modeli Tiggo 4. Tas intriģē ar cenu, jo maksā mazāk par 23 000 vai labākā komplektācijā zem 25 000 eiro. Lasīt vairāk

 

Sola meklēt risinājumus straujajam degvielas cenu pieaugumam 11

Politiķi ir apņēmušies prasīt degvielas tirgotājiem skaidrojumus par straujo cenu pieaugumu, kā arī sola meklēt tam risinājumus, pirmdien izskanēja pēc koalīcijas partiju sadarbības sanāksmes. Lasīt vairāk

 

Alpina atvadās ar pēdējo īsto Alpina – īpašo modeli XB7 Manufaktur (+ FOTO) 1

Savulaik neatkarīgais, bet tagad jau BMW sistēmā strādājošais autoražotājs pieteicis pēdējo atvadu versiju XB7 Manufaktur, kas tiks saražota ierobežotā skaitā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti