Hard Enduro noslēguma posms notiks Madonā

 

Foto: Publicitātes foto

LaMSF | 1.novembris 2024 8:58

Šajā nedēļas nogalē, 2. novembrī, Madonā, MX parkā “Smeceres sils” startēs šīs sezonas noslēdzošais Hard Enduro “MadMadona” posms, kurā tiks noskaidroti 2024. gada spēcīgākie Hard Enduro braucēji, kā arī tiks kronēts “King of Hard Enduro” titula īpašnieks.

Latvijas Motosporta federācijas enduro komisijas vadītājs, sacensību organizators Kaspars Ērkulis pastāstīja, ka šis ir pirmais gads, kad Latvijā norisinās Latvijas kausa ieskaite Hard Enduro disciplīnā.

“Esmu gandarīts, ka mums ir izdevies realizēt šo projektu. Liels paldies par to mūsu komisijas pārstāvjiem - Artūram Irbem un Valteram Brokam, kuri uzņēmās šī seriāla virzīšanu dabā. Ar nepacietību gaidām, kad ar komandu varēsim Jūs uzņemt Madonā un priecēt ar interesantu trasi un spraigām cīņām tajā. Tie, kas Madonā bija pērn, jau aptuveni zina ar ko rēķināties. Protams, arī šogad esam padomājuši un ieviesuši jaunus un interesantus elementus trasē. Būs divas klases - Sport un Hobby. Sacensības notiks līdzīgi kā Cross Country, tikai šeit sportistiem būs jābrauc trīs stundu ilgs brauciens. Pēc tā arī tiks noskaidroti sezonas labākie Hard Enduro braucēji,” stāsta Kaspars Ērkulis.

Starp tiem sacensību dalībniekiem, kuri šosezon ir startējuši visos Latvijas kausa Hard Enduro posmos - “FireStarter”, “RocketBiker” abas dienas un “MadMadona”, tiks organizēta loterija, kurā būs iespēja tikt pie vērtīgām balvām.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Volkswagen saglabās trīscilindru dzinēju

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen noliedz baumas par savu trīscilindru dzinēju nākotni. Lasīt vairāk

 

Subaru izbrauks - arī elektrisks. Pirmais brauciens ar jauno E-Outback (+ VIDEO) 4

Subaru Outback ir zīmola flagmanis un paaugstināto universāļu klasika. Rodas jautājums, vai Outback var būt arī 100% elektrisks? Patiesībā var, ja vien ir īstais izejmateriāls. Šodien TV Autoziņas ir Vācijā, kur Berlīnes pievārtē izmēģina jauno Subaru E-Outback. Lasīt vairāk

 

Naftas cenām pasaules tirgū straujš kritums 3

Naftas cenas pasaules tirgū trešdien strauji samazinājušās pēc ASV un Irānas panāktās pamiera vienošanās, kuras ietvaros Irāna piekritusi uz laiku atkal atvērt kuģošanai Hormuza šaurumu. Lasīt vairāk

 

Mercedes pabeidz elektriskā GT četrdurvju kupejas ziemas testus

Augstas veiktspējas elektriskās piedziņas modelis no Mercedes-AMG gaidāms 2026. gadā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti