"Sarma 2018" - Grjazins uzvar visos posmos un arī kopvērtējumā 3

 

Foto: Ekrānšāviņš no Youtube.com

Nozare.lv | 11.februāris 2018 8:12

Ar Latvijas licenci startējošais krievu pilots Nikolajs Grjazins sestdien Gulbenē triumfēja rallijā "Sarma", kas bija Latvijas čempionāta sezonas otrais posms.

Grjazins ar stūrmani Jaroslavu Fjodorovu, kuri brauca ar "Škoda Fabia R5" automašīnu, uzvarēja visos deviņos ātrumposmos un finišā par minūti un 21,63 sekundēm apsteidza igauņu pilotu Egonu Kauru ar "Ford Fiesta Proto" mašīnu.

Tikmēr vien trešo vietu ieņēma ar WRC automašīnu braucošā ukraiņa Valerija Gorbana ekipāža. Gorgans ar "Mini John Cooper Works WRC" mašīnu pirms mēneša uzvarēja Alūksnes rallijā, tomēr šoreiz abām vadošajām ekipāžām piekāpās par gandrīz divām minūtēm.

No latviešiem labākie bija Emīls Blūms un Kaspars Veiss ("Mitsubishi Lancer Evo IX"), kuri kopējā ieskaitē ierindojās vien sestajā vietā.

Grjazina ekipāža triumfēja arī LRČ ABS klases vadībā, kamēr igauņa Ranno Bundsena ekipāža ("Mitsubishi Lancer Evo VIII") bija labākā LRČ1 ieskaitē, LRČ2 klasē triumfēja Blūms, bet LRČ3 klasē ļoti pārliecinoši uzvarēja Mārtiņš Sesks ar Renāru Franci ("Peugeot 208 R2"), par gandrīz minūti apsteidzot zem Latvijas karoga startējošo norvēģu talantu Uliveru Sūlbergu, kurš pēdējā ātrumposmā sagriezās.

Kā vēstīts, Grjazins nepiedalījās Alūksnes rallijā, jo sezonu sāka Norvēģijas čempionātā.

Latvijas čempionāta sezona sastāvēs no septiņiem posmiem, trešajam maijā notiekot Talsos.

 
Visi komentāri
 
Fans 11.februāris 2018 13:04
0 0 Atbildēt

Parādīja kurš te saimnieks

TV 11.februāris 2018 13:22
0 0 Atbildēt

Kā nav Rovanpera, tā nav konkurences

GTD2 11.februāris 2018 13:24
0 0 Atbildēt

loģisks rezūltāts, salīdzinot ar daudziem treniņiem un rallijiem, labo auto, talantu, isti konkurenti viņam arī navajadzēja būt

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Kāds bija “Latvijas Gada auto 2027” pavasara testa brauciens blogeru vērtējumā (+ VIDEO) 4

“Latvijas Gada auto 2027” pavasara mediju testa brauciens šoreiz norisinājās Vidzemē, ar bāzes vietu restorānā Kungu Rija Turaidā. Lasīt vairāk

 

Uzticība tradīcijām. Izmēģinām jaunāko Mazda CX-5 (+ VIDEO)

Krosovers CX-5 ir viens no trim Mazda modeļiem, kas pārsnieguši 5 miljonu robežu. Šodien brauksim ar jauno CX-5, un paskatīsimies, ko Mazda ir izdarījusi citādi? Lasīt vairāk

 

Degvielas cenas ASV galonos 7.39 USD dīzelis (1.68 l EUR), 6.89 USD 91 benzīns (1.57 l EUR) 19.05 (+ VIDEO) 5

Degvielas cenas ASV galonos 7.39 USD dīzelis (1.68 l EUR), 6.89 USD 91 benzīns (1.57 l EUR) 19.05 Lasīt vairāk

 

Žūrija atklāj, ko domā par “Gada elektroauto 2026” TOP-3 finālistiem (+ VIDEO) 4

Konkursā “Latvijas Gada auto” pieteiktie auto modeļi gadu gaitā precīzi atspoguļo autobūves tendences un tirgus situāciju. Pirms desmit gadiem auto ar manuālo pārnesumkārbu vai dīzeļdzinēju konkursā bija bieži pārstāvēti. Šobrīd gan tie jau ir retums. Taču gandrīz katra auto ražotāja modeļu klāstā ir arī kāds elektrisks modelis. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti