Neapdomīga ceļa šķēršošana beidzas ar salto un visa baltā (+ video) 14

iAutolv | 11.marts 2014 17:46

Sieviete ar krāsas spainīti izkāpj no autobusa un apejot to no aizmugures šķērso ielu, nepārliecinoties par drošību. Laimīgā kārtā šķiet, ka smagas traumas tomēr izpaliek.

Pārsteidz automobilis, kas bija negadījuma aculiecinieks, bet vienkārši aizbrauc prom.

Visi komentāri

4 0 Atbildēt

Piecēlās, bet gan jau ka uz adrenalīnu...

3 1 Atbildēt

CSN aizliedz gājējam iziet uz brauktuves no šķēršļa! Katram Noteikumi ir jāzina! Katram uz ceļa ir jārīkojas TĀ, lai pat bīstamu situāciju neradītu! Un katram ir tiesības paļauties,ka šos Noteikumus arī ievēros!

Tas no Noteikumu viedokļa izskatās tā: Pamatojoties uz CSN 4., 6. un 10. punktiem,kas noteic kārtību un secību, kā katram uz ceļa ir jārīkojas. CSN 27. punkts aizliedz!!!

Labi ka izdzīvoja! Tā tas būtu Latvijā! Un šī nostāja ir jāzina katram Latvijas pilsonim!

10 5 Atbildēt

Draugs, met mieru legālajam pīpējamajam! Tas ne pie kā laba nenoved....

3 12 Atbildēt

Nu protams CSN prasības ir jāpilda tikai katram otram!

1 1 Atbildēt

Nu noskaitīji CSN punktu, vai tam cietušajam no tā labāk palika? Ja redzi pieturā apstājušos autobusu, tad ir jābūt gatavam, ka aiz tā var būt gājēji, kas ies pāri ielai.

Šis video šeit ir ievietots, lai parādītu, cik vienaldzīgi ir cilvēki. Piemēram aculiecinieks, kurš notinās no notikuma vietas.

0 1 Atbildēt

Vemjon pašam , no CSN citātu bārstīšanas ,vemjons nenāk ?

2 0 Atbildēt

"Juridiski pareizi" sabraukts gājējs! Cik saprotu Tev ir cits priekšlikums. Lūdzu Tavu versiju šurp!

Neesi nekad "ieberzies", tādēļ arī esi tāds lielīgs!

2 2 Atbildēt

Gājējs ir sabraukts perfekti , stingri pēc ''pantiem''.

Lietoju FullHD reģistrātõrus - palīdz labāk nekā CSN grāmatas zināšana , kur katrs nākamais pantiņš ir pretrunā ar iepriekšējo un rezumējumā ietirsC ka jārīkojās atbilstoši apstākļiem kurus katrs drīkst izvēlēties kā grib ( ja ir labs jurists ''pa rokai'')...

P.S. un labi noder ''eurodraugs'' gaujas ielā..................

1 0 Atbildēt

Turpini par tiem pretrunā esošiem pantiem! Pantus šurp!

Gaujas ielā strādā tādi paši kā šajā portālā komentārus rakstošie! Līdz tikai tiesa!

1 2 Atbildēt

Gājējs ir sabraukts perfekti , stingri pēc ''pantiem''.

Lietoju FullHD reģistrātõrus - palīdz labāk nekā CSN grāmatas zināšana , kur katrs nākamais pantiņš ir pretrunā ar iepriekšējo un rezumējumā ietirsC ka jārīkojās atbilstoši apstākļiem kurus katrs drīkst izvēlēties kā grib ( ja ir labs jurists ''pa rokai'')...

P.S. un labi noder ''eurodraugs'' gaujas ielā..................

7 0 Atbildēt

Līdzīgi skatu novēroju V-mīlgrāvi arī viena gribēja paspēt uz autobusu, kurš nupat pienāca pieturā, skrēja pāri ielai neskatoties un ieskrēja sānos braucošam auto. Šo nedaudz aizķēra, paunas pa gaisu, apgriezās ap savu asi un devās mierīgi atpakaļ uz ietves. Ne vairs bija kaut kur jāskrien nekā.

1 0 Atbildēt

Kopš ieviesa OCTA auto vadītājiem CSN būtu jāzina perfekti! Nelaime ir tā ka OCTA tiek formēta automašīnai ne viss personai, kā ir Anglijā. Gājējs tīšām izsrien priekšā auto un nav kas sedz zaudējumus!

Daži nevēlas saprast notiekošo un neizprot lietu stāvokli! Silti iesaku visiem, sākot ar CSDD, policiju un tad visiem pērējiem ceļu satiksmes Noteikumus sākt lasīt ar 4., 6. un 10. punktiem, kas noteic kārtību un secību kā darbojas CSN, kā katram ir jābūt aprīkotam un kā katram uz ceļa ir jārīkojas!

1 0 Atbildēt

Šķērsoja ceļu gar autobusa aizmuguri. Viss likumsakarīgi. Citādi nemaz nevarēja būt.

0 0 Atbildēt

citāts,-Pārsteidz automobilis, kas bija negadījuma aculiecinieks, bet vienkārši aizbrauc prom.

Es arī būtu aizbraucis. Mani tas neskartu, un jo mazāk idiotu, jo mierīgāk!

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Smaga avārija Rīgā - iAuto.lv ziņo no notikuma vietas (+ VIDEO) 4

No policijas - Pulksten 17.04 Rīgā, Avotu ielā notika sadursme starp Valsts policijas dienesta transportlīdzekli "Volkswagen", trolejbusu, automašīnu "BMW" un "Renault". Valsts policijas ekipāža bija braukusi uz izsaukumu, un pašreizējā informācija liecina, ka tai bija ieslēgti skaņas un gaismas signāli, un tā vadīta pie luksofora zaļā signāla. Notikuma vietā šobrīd bloķēta satiksme. Lasīt vairāk

Iznīcinātāji notriekuši Latvijas gaisa telpā ielidojušu dronu; apdraudējums beidzies (+ VIDEO) 1

Agrā piektdienas rītā sabiedroto iznīcinātāji ir sekmīgi notriekuši Latvijas gaisa telpā ielidojošu bezpilota lidaparātu, informē Nacionālie bruņotie spēki (NBS). Lasīt vairāk

Drifts ar BMW M4 Biķernieku trasē, no Red Bull Show Run! Tas būs arī krastmalā 15.augustā (+ VIDEO)

Efektīgas sānslīdes, dūmu mutuļi un adrenalīns uz pilnu jaudu - tas šobrīd Biķerniekos, bet parīt arī Krastmalā. Lasīt vairāk

Volkswagen ID. Era 5X – vēl viens jaunums Ķīnas tirgum 3

Vācijas autobūves uzņēmums piedāvā vēl vienu šīs vasaras jaunumu. Tas ir Tiguan izmēru krosovers, kas izstrādāts kopā ar Volkswagen partneri SAIC. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti