Sestdien un svētdien Talsos un pilsētas apkārtnē risinājās Latvijas autorallija čempionāta 3. posms – rallijs “Talsi 2004”. Absolūtajā vērtējumā un A8 klasē uzvaru svinēja Ivars Vasaraudzis/Valdis Spredzis, būdami līderi no sacensības sākuma līdz pat finišam.
Pēc sestdien iekrātā pārsvara Vasaraudzis svētdien brauca stabili, pilnībā kontrolējot savu līderpozīciju. Tuvākie sekotāji, N4 līderi, Aivis Egle/Juris Vilmanis gan ilgu laiku bija gatavi cīnīties ar A8 zvaigzni, tomēr sacensības beigās nolēma parūpēties par savas N4 klases uzvaras drošību nekā riskēt, ķerot Vasaraudzi. Trešo vietu absolūtajā vērtējumā guva N4 klases ekipāža Viktors Ļebedevs/Māris Deklaus.
N4 klasē aiz līderiem Egles un Ļebedeva trešo vietu guva lietuvietis Sauļus Girdausks. Panākums kļuva iespējams pēc tam, kad, cenšoties noturēt aiz sevis tuvumā esošos Girdausku un Andreju Žigunovu, avāriju pēdējā ātrumposmā piedzīvoja Gatis Vecvagars.
R13 klasē par uzvarētāju kļuva mājnieku Raimonda Strokša/Jāņa Volmaņa ekipāža. Viņi sasniedza augsto astoto vietu arī sacensības absolūtajā vērtējumā. N2000 klasē dubultuzvaru svinēja “Honda Racing Latvia” komanda, kas ieguva pirmo vietu arī vienību vērtējumā. Pirmo vietu guva Kaspars un Armands Šimkus, bet otrajā vietā – Krišjānis Caune un Artis Štrauss. A2000 klasē pat pēc radiatora defekta uzvarēja Māris Neikšāns. R2000 klasē labākie bija Viesturs Tilgass/Didzis Putniņš, bet R1600 klasē par uzvarētājiem kļuva Ziedonis un Daiga Beči. T2 apvidus automobiļu vērtējumā labākā bija Jāņa Nagļa/Roberta Elbakjana ekipāža.
Deviņos ātrumposmos sešas uzvaras guva Ivars Vasaraudzis, divas – Aivis Egle, vienu – Gatis Vecvagars.
Vai kāds bija 10 dopa mežā pie tramplīniem un redzēja trakos lēcienu?