Jaunieši ar kvadraciklu braukājas pa Rīgas kanālu (+ video) - iAuto

Jaunieši ar kvadraciklu braukājas pa Rīgas kanālu (+ video) 7

 
iAuto | 29.janvāris 2016 18:54

Labi vai slikti, lai atbild katrs pats, bet te video! iAuto atgādina, ka šoziem jau Daugavā noslīcis viens sniega motocikla vadītājs.

Pieraksties uz mūsu jaunumiem iAuto YouTube kanālā un abonē to šeit >>>

 
7 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
kasinsh79 29.janvāris 2016 14:13
8 1 Atbildēt

Traki, bet skaisti :)

Man vairāk patika nekā nosodu.

andrea 30.janvāris 2016 23:00
8 7 Atbildēt

Vienkārši morāli kropļi,kuriem škiet ka drīkst atļauties vairāk kā citi.Brauciet pa tukšu ezeru,aizsalušu upi ,kur neapdraud nevienu ,pat nejauši neskaitot sevi.

Šis video ir līdzvērtīgs puķu vāzītēm un krustiem ceļu malās ,kur kāds kārtējais brašulis braucot uz 70, noskrēja no ceļa, uzmeta 3.kūleņus un tālāk pret koku ,kas atrodas pēc 40 metriem sadalīja mašīnu reizinātājos. Un tad nu tuviniekiem ir ko kviekt.

LMT 29.janvāris 2016 14:36
6 1 Atbildēt

Varoņus var sazīmēt pēc volvo, vienkārši paskatoties novērošanas kamerās! Tā jau labi, bet prasījās kādu lēcienu utt.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Pirmais tests Latvijā ar Ķīnas jauno apvidnieku “Chery Tiggo 7” (+ VIDEO) 1

Ķīnas auto ražotāju trumpis ir piedāvāt vairāk par zemāku cenu. Šāda pieeja ir arī “Chery Tiggo 7” modelim, kas ir bagātīgi aprīkots un maksā sākot no nepilniem 30 tūkstošiem eiro. Bet kā tas brauc? Lasīt vairāk

 

Mīnusiem gatavs! Turam bākas pilnas un pārbaudam degvielas filtru (+ VIDEO) 3

Mīnus 27 grādi un vairāk. Tas ir pamatīgs pārbaudījums ne tikai mums , bet arī automobiļiem. Par laimi mūsu rīcībā ir modernas dīzeļdegvielas, kas palīdzēs pārciest ekstremālo ziemas periodu. Lasīt vairāk

 

Slovēnijas uzņēmums "Ngen" plāno investēt 50 miljonu eiro akumulatoru enerģijas uzkrāšanas projektā Latvijā 5

Slovēnijas tehnoloģiju uzņēmums "Ngen" plāno investēt aptuveni 50 miljonus eiro akumulatoru enerģijas uzkrāšanas projektā Latvijā, izmantojot "Tesla" tehnoloģijas, otrdien medijiem paziņoja uzņēmuma izpilddirektors Romans Bernards. Lasīt vairāk

 

iAuto testē logu šķidrumus -18°C grādos! Putrā ir -10°C , bet -20°C viss OK. 85 centi litrā - 2.DAĻA (+ VIDEO) 5

iAuto testē logu šķidrumus -18°C grādos! Putrā ir -10°C šķidrumi, bet ar -20°C viss ir kārtībā. Ņem vērā, ka Latvijā laba cena par strādājošu logu šķidrumu ir 85 centi litrā - 2.DAĻA Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti