Ludzā par auto atstāšanu pie daudzdzīvokļu nama durvīm liek sodus (+ video) 8

 
4.janvāris 2017 10:26

Operatīvie dienesti ik pa laikam norāda uz problēmu, ka palīdzību sniegt kavē pie ēkām blīvi novietotas automašīnas. Ludzā jau divus mēnešus īsteno praksi sodīt ar naudas sodu autovadītājus, kuri mašīnas novieto pret daudzdzīvokļu namu durvīm. Pirmie secinājumi izdarīti – cilvēku skaits, kuri pārkāpj noteikumu, kļūst mazāks. Par šo pieredzi – Latgales reģionālā TV.

Pirmie secinājumi izdarīti – cilvēku skaits, kuri pārkāpj noteikumu, kļūst mazāks. Par šo pieredzi – Latgales reģionālā TV.

 
8 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
imzz 4.janvāris 2017 12:44
14 5 Atbildēt

nav paredzēts, ka strādnieku šķiras kopmītņu iemītniekiem piederētu auto. Dudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem jāpārvietojas ar lēto un pieejamo sabiedrisko transportu.

eio 4.janvāris 2017 20:08
2 4 Atbildēt

Pilnīgi pareizi soda! man pie tēva durvīm daži gandrīz vai iekša kapņu telpa iebrtauc! ka eju ar durvūm var iemaukt!

Arvis 5.janvāris 2017 15:43
2 2 Atbildēt

Vieta, kur liek sodus ir vienā līmeni ar braucamo daļu (Nav pamats uzskatīt, ka tā ir ietve, kas nav paredzēta transportlīdzeklim) Ceļš neturpinās nav (citam transportlīdzeklim nevar traucēt, jo nevar aizbraukt uz nekurieni :D Viltus izsaukums) Gājēji paiet garām gan ar bērnu gan ar invalīdu ratiņiem var. ( Gājējiem netraucē) Zīmes un ceļa apzīmējumi nav. CSN neviens punkts nenosaka ka uz piebraucamā ceļa nevar novietot.

Operatīvajiem dienestiem jebkura mašīna var traucēt neatkarīgi no tā kā viņa novietota. It sevišķi daudzdzīvokļu namu pagalmi, kas nav paredzēti (VUGD lielajam transportam). Šī metode ir garām, jo cīnās ar sekām nevis cēloņiem

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Atklāj bīstamu defektu līdz 2025. gadam ražotajos MG3

Euro NCAP 2025. gada drošības testos atklāts, frontālās sadursmes gadījumā vadītāja sēdeklis var atvienoties no stiprinājumiem. Lasīt vairāk

 

Rīgas lidosta sačakarē Fast Track ar moderniem skaneriem - biežāk manuāli pārbauda bagāžu + ūdens (+ VIDEO) 8

KAS NOTIKS, JA ŠOS MODERNOS RĪGAS LIDOSTAS FAST TRACK BAGĀŽAS SKANERUS IEVIESĪS VISĀM DROŠĪBAS PĀRBAUDĒM? Lasīt vairāk

 

Lādējamais hibrīds Atto 2 DM-i un citi pavasara jaunumi no BYD (+ VIDEO) 1

Starp daudzajiem jaunpienācējiem no Ķīnas BYD izceļas ar sevišķu uzrāvienu. Tas ir apsveicami, taču ir cilvēki, kas uzskata ka BYD tirgo tikai elektromobiļus. Pamatā arī tas nebūtu slikti, tomēr nav tiesa. Lielu daļu BYD piedāvājuma veido hibrīdi, un to kļūst arvien vairāk. Lasīt vairāk

 

Lietojam 2-3 gadus: Ķīnā elektroauto pielīdzina tālrunim 16

Ķīnieši ražo daudz un pārsvarā lētus elektromobiļus, ko patērētājs uzskata par kaut ko līdzīgu viedtālrunim – lietojam gadus divus, trīs, tad “metam prom” un pērkam citu. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti