Atsakās no kritizētās idejas ieviest vieglo automobiļu reģistrācijas nodokli - iAuto

Atsakās no kritizētās idejas ieviest vieglo automobiļu reģistrācijas nodokli 8

 

Foto: Ekrānbilde no Twitter

Nozare.lv | 9.oktobris 2020 19:52

Ministru kabinets otrdien atbalstīja grozījumus Transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokļa un uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodokļa likumā, atsakoties no kritizētās idejas ieviest vieglo automobiļu reģistrācijas nodokli.

Iepriekš Satiksmes ministrija (SM) bija izstrādājusi grozījumus attiecīgajā likumā, paredzot no 2021.gada 1.janvāra ieviest vieglo automobiļu reģistrācijas nodokli ar mērķi novērst vecu un videi nedraudzīgu vieglo automašīnu reģistrēšanu Latvijā.

 

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) sēdē piebilda, ka SM sadarbībā ar Finanšu ministriju un Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministriju ir jāizstrādā priekšlikums, kādā veidā varētu ierobežot vecu automašīnu ieplūšanu Latvijā, papildus paredzot kompensējošus mehānismus, kas varētu stāties spēkā nākamā gada 1.jūlijā.

Kariņš iepriekš uzdeva pārskatīt SM virzīto priekšlikumu. "Jābūt stimulējošam mehānismam ar ilgtermiņa ieguvumu videi un sabiedrībai. Esošais piedāvājums to nenodrošina," mikroblogošanas vietnē "Twitter" paziņojis politiķis.

Arī Jaunā konservatīvā partija pauda, ka tā neatbalstīts pašu partijas biedra Tāļa Linkaita vadītās SM virzītos grozījumus likumā.

iAuto tiešraide 9.10.2020. Andris Kulbergs, Auto asociācijas vadītājs un Māris Ozoliņš, iAuto redaktors.

Lasi iAuto arī:

 
8 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Janeks90 10.oktobris 2020 11:26
3 0 Atbildēt

Taisam šampanieti vaļā un svinam uzvaru

Ansis 10.oktobris 2020 12:28
3 0 Atbildēt

Uztaisam problēmu > Atrisinam viņu > Esam baigie varoņi

+ reitings.

Par OIK turpinam klusēt, tur nekas nav jāparskata, viss ir štellē

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Pirmais tests Latvijā ar Ķīnas jauno apvidnieku “Chery Tiggo 7” (+ VIDEO) 1

Ķīnas auto ražotāju trumpis ir piedāvāt vairāk par zemāku cenu. Šāda pieeja ir arī “Chery Tiggo 7” modelim, kas ir bagātīgi aprīkots un maksā sākot no nepilniem 30 tūkstošiem eiro. Bet kā tas brauc? Lasīt vairāk

 

Drošības uzlabošanai šogad plānots pilnveidot Liepājas šosejas sākumposmu 3

Šogad plānots pilnveidot Liepājas šosejas (A9) sākumposmu no Rīgas apvedceļa (A5) līdz Trenčiem, aģentūru LETA informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC). Lasīt vairāk

 

Bez filtra: Motocikla BMW R1100R apskats (+ FOTO) 2

Bez filtra: Motocikla BMW R1100R apskats Lasīt vairāk

 

Tesla pārtrauks Model S un Model X ražošanu, lai pievērstos robotiem 8

Tesla noņems no konveijera abus lielākos modeļus, lai atbrīvotās jaudas novirzītu cilvēkveidīgo robotu ražošanai. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti