Volkswagen uzsāk ID.Buzz pārdošanu (+ FOTO) 7

Foto: Volkswagen

iAuto | 19.maijs 2022 13:31

Volkswagen elektriskais busiņš ID.Buzz no 20.maija kļūst pieejams lielākajā daļā Eiropas tirgu.

Pircējam tiks piedāvāti divas elektriskā transportlīdzekļa modifikācijas: piecvietīgs ID. Buzz pasažieru variants par 64 581 eiro (cena Vācijā) un kravas ID. Buzz Cargo par 54 431 eiro.

Abos gadījumos dzinējspēks ir 150 kW (204 Zs; 310 Nm) elektromotors, bet enerģijas avots ir 77 kWh baterija, kas var nodrošināt sniedzamību līdz 420 km. Uzlāde līdz 80 procentiem pie 170 kW iekārtas prasa aptuveni pusstundu.

Pasažieru versija sākumā būs pieejama tikai dārgākajā Pro komplektācijā, kas jau sērijveidā ir apgādāta ar diožu lukturiem, 19 collu riteņu diskiem, 5,3 collu ciparu mērinstrumentiem, 10 collu multimediju iekārtas ekrānu, viedtālruņa bezvadu uzlādes iespēju, divu zonu klimatkontroli, Car2X (informē par satiksmes situāciju), ceļazīmju atpazīšanas palīgsistēmu, izvairīšanās manevra asistentu, joslas uzturēšanas palīgu, sadursmes brīdinājumu ar automātisko bremzēšanas palīgu un parkošanās sensoriem priekšā un aizmugurē.

Komplektā arī divas atbīdāmas durvis, garenvirzienā pārbīdāms otrās rindas sēdeklis un bagāžas telpa, ko var variēt 1121-2205 litru robežās.

 

Populārākie komentāri

7 Lasīt visus komentārus →
1 0 Atbildēt

iAuto vortāls bija atliecies dēļ traukiem.lv - nevarēja sasukt cik īsti draugu seko šai lapai. Šorīt jau domāju, ka beidzot atteiksies no tās bezjēdzīgās ķeskas, bet nē - atkal ir atpakaļ tā nejēdzība, draugu skaits, kas vairāk traucē iAuto darbībai kā palīdz.

Nu, katrs jau dara kā grib. Nezinu, ko dod draugu skaits, ja tas cipars bremzē iAuto.

1 0 Atbildēt

Ar ko šitais būs labāks par ID4? Vietu skaits vienāds. Augstāki griesti, lai var braukt ar cepuri galvā?

Būtu vismaz 8+1 vietu skaits, tad būtu jēga no busa!

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

“Tik neglīts, ka pat ķīnieši nekopēs” – Ferrari izpārdevis visu elektriskā Luce 2026. gada apjomu

Neraugoties uz skarbo kritiku, ko Ferrari saņēma par savu pirmo pilnībā elektrisko modeli Luce, viss 2026. gadam saražot plānotais apjoms jau ir izpārdots tikai divus mēnešus pēc superauto debijas. Lasīt vairāk

108 400 eiro: Audi iepazīstina ar Q9 – savu līdz šim lielāko modeli (+ FOTO) 15

Vācijas autobūves uzņēmums Audi prezentējis jauno Q9 – līdz šim lielāko zīmola SUV modeli, kas drīzumā nonāks Eiropas un vēlāk arī citos pasaules tirgos. Lasīt vairāk

Gaidīja 50 gadus: Lada Niva tiek pie gaisa drošības spilvena 9

Krievu autobūves leģenda piedzīvojusi vērienīgu modernizāciju. Izskats tikpat kā nav mainījies, taču tehniskās izmaiņas ir, tostarp vadītāja gaisa drošības spilvens, ko modelis gaidīja gandrīz piecus gadu desmitus. Lasīt vairāk

Lamborghini tuksnesim – Rezvani piedāvā 800 Zs jaudīgu superauto Dune (+ FOTO) 2

ASV uzņēmums Rezvani pārveidojis Lamborghini Huracan par 800 Zs jaudīgu monstru ekstrēmo izpriecu cienītājiem. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti