Polestar parāda elektrisku krosoveru; starts rudenī - iAuto

Polestar parāda elektrisku krosoveru; starts rudenī 2

 

Foto: Ekrānbilde no Youtube.com

iAuto | 8.jūnijs 2022 5:11

Zviedru Polestar atklājis jaunā modeļa Polestar 3 pirmo attēlu. Tas ir krosovers, kas pirmizrādi piedzīvos šī gada oktobrī.

Ar Volvo cieši saistītais Polestar pieteicis savu trešo modeli, kas seko Polestar 1 (kupeja ar Plug-in hibrīdpiedziņu) un Polestar 2 (pilnībā elektrisks fastback). Šoreiz tas ir elektrisks krosovers, kam sola divu elektrisko motoru pilnpiedziņu un bateriju, kas nodrošinās sniedzamību līdz 600 km. Specializētie izdevumi atzīmē, ka šāds nobraukums ar vienu uzlādi Polestar 3 ierindotu pirmajā desmitā starp sērijveida elektroautomobiļiem ar lielāko gaitas rezervi.

Saskaņā ar ražotāja teikto elektriskajam krosoveram paredzēta arī tehnoloģija, kas ļaus tam autonomi pārvietoties pa automaģistrālēm. Tas ir tuvākās nākotnes jautājums, ko palīdzēs atrisināt Luminar lidars un Nvidia borta dators.

 Zināms, ka Polestar 3 tiks ražots Ķīnā un ASV, bet tirgū tas nonāks 2023.gadā.

 
2 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
REXX 8.jūnijs 2022 8:57
2 0 Atbildēt

Luminar laidars.

"Laidars ir mājlopiem domāts aploks tieši pie kūts. Reizēm ar šo vārdu apzīmē arī jebkādu aploku (lauka laidars), dažos apvidos arī lielu kūti.[" Vikipēdija.

Cien. valodas elsperti!

Varbūt tomēr lidars? Vai citu vārdu?

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik maksā degviela Igaunijā; cik ziemā atļautais ātrums uz šosejas Tallina - Tartu? (+ FOTO) 15

Šobrīd degvielas cenām Latvijā un Igaunijā vairs nav tik lielas starpības kā tas bija 2025. gadā, tomēr kopumā ņemot, uzpildīt degvielu pie mūsu ziemeļu kaimiņiem joprojām ir izdevīgāk. Lasīt vairāk

 

Ledlauža "Varma" komanda izglābusi uz dreifējoša ledus gabala jūrā iepūstus cilvēkus (+ VIDEO) 12

Ledlauža "Varma" komanda izglābusi uz dreifējoša ledus gabala jūrā iepūstus cilvēkus, aģentūrai LETA pavēstīja Rīgas brīvostas pārvaldē. Lasīt vairāk

 

Volkswagen rodsters ar 503 Zs jaudu (+ FOTO) 3

Volkswagen ļāvis vaļu fantāzijai un radījis ekskluzīvo Golf GTI Roadster, kas veltīts Golf GTI 50. gadu jubilejai. Lasīt vairāk

 

Jau šovasar: Krievija sāks luksusa klases modeļa “Volga” ražošanu 31

Atjaunotā Volga ražošana sāksies jau šovasar, un plānots, ka pirmie transportlīdzekļi parādīsies dīleru centros 2026. gada trešajā ceturksnī. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti