58 000 eiro - Ķīna tic miniveniem, taču dārgiem (+ FOTO) - iAuto

58 000 eiro - Ķīna tic miniveniem, taču dārgiem (+ FOTO) 4

 

Foto: Ekrānbilde no Twitter.com/AutoreviewRu

iAuto | 15.augusts 2022 12:01

Ķīnas luksuss automobiļu marka Hongqi prezentējusi jaunu MPV HQ9, kas pielīdzinot pašreizējam bankas kursam maksātu aptuveni 58 000 eiro.

Hongqi HQ9 ir 5,22 m garš transportlīdzeklis, kas apveltīts ar 3,2 m riteņu garenbāzi. Izmēri gana plaši, lai nodrošinātu komfortablu pārvietošanos līdz pat septiņiem braucējiem. Sevišķi brīvi tie varēs justies otrajā sēdekļu rindā ar atsevišķiem sēdekļiem katram pasažieriem, izvelkamiem kāju balstiem un daudzām elektriskām regulācijām.

Vadītāja un priekšējā pasažiera rīcībā ciparu mērinstrumenti, liels skārienekrāns, bezvadu uzlāde viedtālrunim un ar ādu apvilkti sēdekļi, bet elektronisko palīgu skaitā adaptīvā kruīza kontrole, apkārtskata kameras, stāvvietā novietošanas palīgs un aklās zonas uzraudzības sistēma.

HQ9 motortelpā 2,0 litru četru cilindru benzīna turbodzinējs ar 252 zirgspēku jaudu. Tā pagaidām vienīgā izvēle, taču drīzumā tam varētu pievienoties arī hibrīdiekārta.

Vizuāli HQ9 izceļas ar savu milzīgo radiatora resti, L-veida lukturiem un masīvajiem virsbūves aizmugures statņiem.

Ķīnā Hongqi HQ9 maksā vismaz 400 000 juaņu, kas ir nepilni 58 000 eiro.

Agrāk Ķīnas zīmols Hongqi ražoja automašīnas tikai Ķīnas politiskajai elitei, taču nesen tas paplašināja dalību tirgū un tagad luksuss ražotāja produkciju var iegādāties arī ar partiju nesaistīti cilvēki, tostarp ārvalstīs, arī Apvienotajos Arābu Emirātos un Norvēģijā.

Pēc rietumu ražotāju aiziešanas no Krievijas tirgus, Hongqi plāno savu produkciju piedāvāt arī tur. 

 
4 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
LMT 15.augusts 2022 13:10
2 0 Atbildēt

Krievs arī tic,- Auris Raf vai kāds tur bi padomā

TML 15.augusts 2022 13:33
1 0 Atbildēt

Tas ir Arsenal, taču izskatās pēc līķu ratiem un kā jau viss, ko krievi mēģinājuši ražot paši - bez izredzēm uz sēriju

Pipec... 15.augusts 2022 13:41
1 0 Atbildēt

Kā grauzējs ar lielu tāfeli....ķīniešu gaume ir specifiska....

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Gribi braukt “pa lēto” – izvēlies Dacia 15

Vācijas automobiļu kluba ADAC aprēķini liecina, ka izmaksu ziņā neviena cita marka nespēj sacensties ar Dacia, turklāt savu pārākumu tā pierāda visās automobiļu klasēs, kur tā pārstāvēta. Lasīt vairāk

 

Tas bija pēdējais – Volkswagen Drēzdenes rūpnīca izlaiž pēdējo eksemplāru

Šonedēļ Drēzdenes Caurspīdīgajā rūpnīcā (Gläserne manufaktur) noslēdzās vesels laikmets. No konveijera noripoja pēdējais automobilis – sarkans VW ID.3 GTX, kas kļuva par simbolisku robežšķirtni rūpnīcas vēsturē. Lasīt vairāk

 

Jaunais BMW iX3 spēs nobraukt vairāk par 800 km(+ VIDEO) 1

Tikai pāris mēnešus pēc oficiālās pirmizrādes mobilitātes izstādē Minhenē arī Rīgā tika izrādīts jaunās paaudzes elektromobilis BMW iX3. Tas radīts uz jaunās Neue Klasse jeb jaunā klase platformas, un ir pirmais sērijveida modelis, kas pārstāv BMW jauno dizaina valodu. Lasīt vairāk

 

Avārijā uz Rēzeknes šosejas gājusi bojā nepilngadīga jauniete 4

Trešdien avārijā uz Rēzeknes šosejas gājusi bojā nepilngadīga jauniete, aģentūru LETA informēja Valsts policijā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti