90 000 eiro – Polestar piesaka savu pirmo krosoveru (+ FOTO) 8

Foto: Polestar

iAuto | 14.oktobris 2022 10:26

Ar Volvo cieši saistītais Zviedrijas elektroautomobiļu ražotājs Polestar pieteicis savu trešo modeli. Tas ir krosovers Polestar 3, kas maksās aptuveni 90 000 eiro.

Nākamā gada beigās Polestar laidīs klajā savu trešo modeli, krosoveru Polestar 3, kas vizuāli nedaudz atgādina Volvo XC40 Recharge, taču pārspēj to ar gabarītiem, cenu un veiktspēju. Polestar krosovers ir 4,90 m garš un tiks aprīkots ar elektromotoru, kas attīsta 360 kW (517 ZS) jaudu un 840 ņūtonmetru griezes momentu, kas 100 km/h ļauj sasniegt piecās sekundēs Maksimālais ātrums - 210 km/h, bet sniedzamība – aptuveni 600 km.

Dinamiskos rādītājus iespējams uzlabot izvēloties Performance paketi, kas pievieno 20 kW (27 Zs) un 70 Nm, samazinot ieskrējiena laiku līdz simtam par 0,3 sekundēm.

Pieteikšanas Polestar 3 iegādei tīmeklī jau atklāta.  Ražotājs informē, ka modelim par papildmaksu būs pieejama arī LiDAR tehnoloģija autonomai braukšanai pa automaģistrāli.

Ražošana Ķīnā un Dienvidkarolīnā (ASV) tiks uzsākta 2023.gadā.

Polestar arī paziņojis, ka nākamais modelis būs izmēros mazāks krosovers Polestar 4, kam sekos sedans Polestar 5.

 

Populārākie komentāri

8 Lasīt visus komentārus →
3 0 Atbildēt

90k euro par Volvo?

2 1 Atbildēt

ja škoda var maksāt 65, kapēc gan volvo nevarētu maksāt 90?

1 3 Atbildēt

Ja nav lielas naudas, vienmēr var braukt ar nomītu benbi, kā nekā, tajā vēl varēs atrast paliekas no bijušās greznības, ja modelis nav no lētā gala kas vēl jauni bija diezgan palieli sūdi.

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Tesla Cybertruck statiskais apskats, kāpēc tas nav izdevies modelis. Vai arī tu nepiekrīti? (+ VIDEO) 11

iAuto.lv apskata Tesla Cybertruck un skaidro, kādēļ Eiropā šis modelis nevar iziet homologāciju. Lasīt vairāk

CIP direktors caur Rīgu ieradies uz sarunām Maskavā 1

Otrdien Maskavā uz sarunām ieradies ASV Centrālās izlūkošanas pārvaldes (CIP) direktors Džons Retklifs, ziņo ASV televīzijas kanāla "CBS News" korespondente Dženifera Džeikobsa. Lasīt vairāk

Īpašais ziņojums jeb pirmais brauciens ar krosoveru Zeekr 7X (+ VIDEO) 3

Pateicoties kaimiņvalsts blogeru aktivitātēm ķīniešu Zeekr slava iet pa priekšu pašam zīmolam, kas nu oficiāli pieejams arī Latvijā. Šoreiz izbrauksim ar Zeekr elektrisko krosoveru Zeekr 7X. Lasīt vairāk

No 13 700 eiro - Ķīnā prezentēts jaunais MG 07 (+ FOTO) 6

Ķīnā pirmizrādi piedzīvojis vidējās klases sedans MG 07, kas pamata versijā maksās nedaudz mazāk par 13 700 eiro. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti