Toyota prezentē jauno Tacoma (+ FOTO) - iAuto

Toyota prezentē jauno Tacoma (+ FOTO)

 

Foto: Toyota

iAuto | 20.maijs 2023 12:51

Toyota publicējusi informāciju un attēlus ar jaunās paaudzes pikapu Tacoma, kas ir pakāpi zemāks par Tundra un arī tiek piedāvāts Ziemeļamerikas tirgū.

Vizuāli ceturtās paaudzes Tacoma līdzinās jau pieminētajam Tundra, izceļoties ar “brutālu” dizainu, ko raksturo masīva priekšpuse ar izceltiem spārniem un lielu radiatora resti. Arī salons ir izmainījies un tagad galvenie elementi, kas pamanāmi uzreiz, ir septiņu collu mērinstrumentu panelis un 12,5 collu (14 collas - par piemaksu) multimediju sistēmas ekrāns. Ne visiem patīk darbošanās ar skārienvirsmām, tādēļ ražotājs atstājis arī fiziskas pogas, kas komplektā ar ērto četrspieķu stūri nodrošina funkcionalitāti jaunā Tacoma lietotājam.

Bāzes versijā Tacoma būs pieejams ar 2,4 litru četru cilindru turbodzinēju, kas attīsta 278 Zs un 430 Nm griezes momentu, bet dārgākais un jaudīgākais variants būs hibrīda modelis, kas japāņu pikapam tiek izmantots pirmoreiz. Šāds agregāts radīts uz jau pieminētā turbomotora bāzes un apvienojumā ar elektromotoru attīsta 326 Zs jaudu un 630 Nm griezes momentu.

Zināms, ka pikapa kravnesība ir 725 kg, to varēs iegādāties ar pakaļējo vai visu riteņu piedziņu, divu izmēru kravas kastēm un vairākās aprīkojuma versijās, ieskaitot bezceļiem īpaši labi sagatavoto TRD Pro.

 

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Nepilni 73 000 eiro – 390 Zs jaudīgais Formentor VZ5 4000 vienībās 4

Eiropas tirgū pasūtīšanai kļuvis pieejams jaudīgs un ekskluzīvs Cupra modelis - Formentor VZ5, kas tiks saražots vien 4000 eksemplāru skaitā. Lasīt vairāk

 

EK atsakās no plāna no 2035. gada aizliegt jaunus auto ar iekšdedzes dzinējiem 24

Pakļaujoties autoražotāju spiedienam, Eiropas Komisija (EK) otrdien atteicās no plāna no 2035. gada Eiropas Savienībā (ES) aizliegt jaunus automobiļus ar iekšdedzes dzinējiem. Lasīt vairāk

 

TIEŠRAIDE no "Latvijas Gada auto 2026" apbalvošanas ceremoniju šovakar 19.00 1

Šovakar, 18.decembrī, svinīgajā apbalvošanas ceremonijā kļūs zināms, kurš auto izcīnīs prestižo titulu "Latvijas Gada auto 2026", kā arī laureātus papildus nominācijās. Lasīt vairāk

 

No 21 090 eiro - Renault Twingo E-Tech Electric pieejams pasūtīšanai (+ FOTO) 2

Francijas autobūves uzņēmums Renault atsevišķās Eiropas uzsācis pasūtījumu pieņemšanu no klientiem, kas vēlētos iegādāties elektriskās piedziņas Twingo E-Tech Electric. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti