T-Roc, Passat, Arteon - Volkswagen samazina ražošanas apjomus arī Vācijā 5

 

Foto: Volkswagen

iAuto | 3.septembris 2023 5:08

Iemesls – negaisi, kas vasaras pēdējā mēnesī plosījās Eiropā.

Nesen mediji ziņoja par to, ka Volkswagen rūpnīca Lisabonā, Portugālē, uz vairākām nedēļām bija spiesta pārtraukt modeļa T-Roc ražošanu un par iemeslu tam bija negaiss, kas plosījās Slovēnijā,  izjaucot detaļu piegāžu loģistiku.

Tomēr tās nebija vienīgās nebūšanas, kas skāra Volkswagen. Izrādās, ka ar līdzīgu problēmu saskaras arī Emdenas rūpnīca Vācijā, kur šī paša iemesla dēļ ietekmēta Volkswagen Passat un Arteon ražošana. Ražotājs ziņo, ka detaļu trūkuma dēļ MQB platformas konveijers piestāj no 11. septembra līdz 1.oktobrim, savukārt elektroautomobiļu ražošana neesot ietekmēta.

Par situāciju brīdināja arī Volkswagen preses pārstāvis, kas uzsvēra, ka līdz ar nestandarta situāciju Slovēnijā, sagaidāms, ka septembrī ne visas detaļu un transportlīdzekļu ražotnes, tostarp Vācijā varēs pienācīgi apgādāt, tādēļ sagaidāmi ražošanas zaudējumi. Tāpat tiek ziņots, ka Volkswagen strādā ar citiem piegādātājiem pie alternatīviem risinājumiem un vienlaikus atbalsta uzņēmumu Slovēnijā, lai tas varētu atsākt ražošanu.

 

 

 
5 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Onsis 3.septembris 2023 10:18
5 3 Atbildēt

Kapēc jāpērk VW ja ir arī mašīnas!

es 3.septembris 2023 8:51
3 1 Atbildēt

Šūtīs detaļas no Ķīnas rūpnīcām, tur ļepī VW ģeometriskajā progresijā. Vienīgi vajadzēs nedaudz nofleksēt, jo Eiropai vajag īsās versijas.

Latvietis 4.septembris 2023 6:48
1 2 Atbildēt

Auto bez komforta, kuram tādu vajag! Latvijas ceļiem drīz vajadzēs Visurgājēju jo ceļa stāvoklis ir gandrīz kā Mozambikā, runa iet par Rīgu.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Karogu brauciens Jūrmalā 2026 (+ VIDEO) 3

Šodien, 2026. gada 4. maijā, Jūrmalā notiek tradicionālais karogu brauciens, kas pulcē auto un moto entuziastus, lai kopīgi svinētu Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienu. Lasīt vairāk

 

OPEC+ palielina naftas ieguves kvotas

Naftas ieguvējvalstu alianse OPEC+ svētdien vienojās atkal palielināt naftas ieguves kvotas, apliecinot alianses nepārtrauktību pēc tam, kad Apvienotie Arābu Emirāti (AAE) izstājās no organizācijas. Lasīt vairāk

 

Volkswagen dienesta auto lietotājiem “piegriež skrūves” 2

Volkswagen sistēmā strādājošajiem darbiniekiem, kas izmanto dienesta auto, būs jārēķinās ar stingrākiem noteikumiem uz to lietošanu un tēriņiem. Lasīt vairāk

 

Lexus RZ fascinē ar steer-by-wire stūri (+ VIDEO) 7

Pirmais Lexus RZ iznāca pirms trim gadiem, tāpēc šis ir tā saucamais "feislifts". Tas ir liels premium krosovers pazīstamā Lexus RX izmērā. Bet tālāk līdzība ar benzīna hibrīdu beidzas. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti