Berlīnes centru bloķē zemnieki ar traktoriem 3

Foto: Ekrānbilde no Youtube.com

Nozare.lv | 15.janvāris 2024 13:43

Tūkstošiem Vācijas zemnieku, kravas automašīnu vadītāju un amatnieku pirmdien Berlīnē pulcējušies pie Brandenburgas vārtiem, bloķējot galvaspilsētas centru ar traktoriem un citu smago tehniku.

Pirmdienas rītā policija konstatēja, ka uz protesta akciju ieradušies jau vismaz 3000 traktoru, un lēsa, ka aptuveni 2000 vēl ir ceļā. Daļā Berlīnes satiksme ir bloķēta, un galvaspilsētas sabiedriskā transporta pārvalde brīdina, ka tās pakalpojumi būs nopietni kavēti.

Dalībai demonstrācijā reģistrējušies aptuveni 10 000 cilvēku, taču policija uzskata, ka dalībnieku skaits būs vēl lielāks.

Kārtības uzturēšanā protesta akcijas laikā iesaistīti 1300 policisti, pirmdien pilsētas vadībai pavēstīja Berlīnes policijas komisāre Barbara Slovika.

Zemnieki protestē pret valdības ieceri samazināt subsīdijas lauksaimniecībā izmantotajai dīzeļdegvielai.

Paredzēts, ka demonstrantus līdz ar Vācijas Zemnieku savienības (DBV) prezidentu Joahimu Rukvīdu uzrunās arī finanšu ministrs Kristiāns Lindners, kurš pārstāv liberālo Brīvo demokrātu partiju (FDP).

Visi komentāri

0 0 Atbildēt
0 0 Atbildēt

0 0 Atbildēt

Nav jābrīnas! pIeteik ar vienu Kiesneru un ceļš bloķēts!

www.youtube.com/watch?v=Y4n2J8O__Uw

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Volkswagen ID. Aura T6 – jauns elektriskais SUV ar modernām tehnoloģijām Ķīnai

FAW–Volkswagen Ķīnā uzsācis jaunā pilnībā elektriskā vidējās klases krosovera Volkswagen ID. Aura T6 iepriekšpārdošanu. Modelis ir veidots uz CEA elektroniskās arhitektūras un aprīkots ar Carizon viedās braukšanas palīgsistēmu. Lasīt vairāk

“Virši” neto peļņa pirmajā pusgadā sasniedz 4,2 miljonus eiro 3

Šī gada pirmajos sešos mēnešos energoresursu tirgotājs un ērtas iepirkšanās veikalu tīkls “Virši” (AS VIRŠI-A un ar to saistītie grupas uzņēmumi) sasniedzis 4,2 miljonu eiro peļņu, savukārt uzņēmuma nerevidētais apgrozījums pieaudzis par 22 %, uzrādot 229,7 miljonus eiro. Uzņēmuma EBITDA sešu mēnešu rādītājs palielinājies par vairāk nekā 60 %, veidojot 10,1 miljonu eiro. Lasīt vairāk

Xiaomi piesaka SkyNomad N70 EREV – luksusa SUV Eiropas tirgum (+ FOTO) 4

Ķīnas tehnoloģiju gigants, kas veiksmīgi darbojas arī autobūves nozarē, pieteicis savu otro apakšzīmola SkyNomad modeli N70 Nomad, kas pateicoties Range Extender tehnoloģijai var lepoties ar kopējo sniedzamību līdz 1461 km. Lasīt vairāk

Pirmajam super sporta auto pasaulē 60 gadi – Lamborghini piesaka īpašo versiju 99 vienībās (+ FOTO) 3

Lamborghini godina vienu no saviem ikoniskākajiem modeļiem – Miura, kas šogad svin 60 gadu jubileju. Par godu šim notikumam radīta īpaša Revuelto Miura 60° Homage versija, kuras tirāža būs tikai 99 eksemplāri. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti