18,6 miljardi - "Stellantis" pērn guvis rekordlielu peļņu

 

Foto: Stellantis

Nozare.lv | 15.februāris 2024 12:39

Francijas un ASV autobūves uzņēmums "Stellantis" pērn strādājis ar 18,6 miljardu eiro tīro peļņu, kas ir visu laiku augstākais līmenis tā vēsturē, teikts ceturtdien publiskotajā kompānijas paziņojumā.

Autoražotāja peļņa pagājušajā gadā palielinājusies par 11%.

Peļņas kāpumu veicinājis tirdzniecības apjoma pieaugums Eiropā, Āfrikā, Tuvajos Austrumos un Dienvidamerikā.

Tikmēr "Stellantis" ienākumi pērn pieauguši līdz 189,5 miljardiem eiro, bet pārdoto automašīnu skaits veidojis 6,4 miljonus vienību.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Aptauja: daudzi elektroauto īpašnieki ēd aiz garlaicības 4

Kamēr elektrisko automobiļu akumulatori lādējas, ceļotāji ļaujas neveselīgām izklaidēm. Lasīt vairāk

 

Tramps gatavojas noteikt 25% tarifu automašīnu importam no ES 1

ASV prezidents Donalds Tramps piektdien paziņojis, ka no nākamās nedēļas paaugstinās tarifu no Eiropas Savienības (ES) importētajiem vieglajiem un kravas automobiļiem līdz 25%. Lasīt vairāk

 

Eksperiments: Kā satiksmes izmaiņas Grīziņkalnā ietekmē operatīvo dienestu darbu (+ VIDEO) 10

Vakarvakarā Grīziņkalna apkārtnē Rīgā atkal valdīja saspringta gaisotne. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests tur veica speciālu pārbaudi, lai noskaidrotu, vai jaunie modālie filtri, kas kavē auto tranzītu, neaizsprosto ceļu glābējiem. Secinājums – betona kluči un šaurās apkārtnes ielas, operatīvo tehniku burtiski iesprosto. Lasīt vairāk

 

Rīgā piezemējies Cupra Formentor VZ5 (+ VIDEO) 4

Pasaulē ir tikai divas automašīnas, kurās rūc pieccilindru turbodzinējs no Audi RS3. Viens no tiem ir pats RS3, bet otrs - Cupra Formentor VZ5. Un tagad Autobrava Motors Cupra “garāžu” sasniedzis modernizētais VZ5. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti