Renault Scenic E-Tech Electric kļūst par Eiropas Gada auto 2024 uzvarētāju 3

 

Foto: Renault

iAuto | 27.februāris 2024 4:52

Renault elektriskās piedziņas modelis kļuvis par konkursa Car of the Year 2024 uzvarētāju, iegūstot Eiropas autobūves nozarē iekārojamāko balvu.

59 žurnālisti no 22 valstīm par labāko no sešiem kandidātiem atzina Renault krosoveru, piešķirot tam 329 punktus. Cīņā par pirmo vietu Renault Scenic E-Tech Electric apsteidza  BMW 5.sēriju, BYD Seal, Kia EV9, Peugeot E-3008/3008, Toyota C-HR un Volvo EX30.

Renault Scenic E-Tech Electric ir 4,47 m garš un tikai 1890 kg smags transportlīdzeklis, kas bez papildu uzlādes spēj nobraukt līdz 625 kilometriem pēc WLTP. Automašīnu jau var pasūtīt Eiropas tirgū, cena Vācijā – no 41 400 eiro.

Renault ziņo, ka pēc Renault 16 (1966), Renault 9 (1982), Clio I (1991), Scenic (1997), Megane (2003) un Clio III (2006) šis ir jau septītais Eiropas Gada auto tituls, ko ieguvis kāds no franču ražotāja modeļiem.

 
3 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Tas gan 28.februāris 2024 10:04
1 0 Atbildēt

Universālais dizains

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Augstākās bīstamības ugunsgrēks Pārdaugavā; uzbrauktuve no Mūkusalas ielas uz Kārļa Ulmaņa gatvi ir slēgta (+ VIDEO) 3

Rīgā, Kārļa Ulmaņa gatvē 2, noliktavā izcēlies plašs ugunsgrēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD). Lasīt vairāk

 

Nekas, ka elektrisks – ķīnieši nopērk visus 88 viņu tirgum iedalītos Ferrari Luce 2

Kamēr citur pasaulē apspriež vai Ferrari pirmā pilnībā elektriskā modeļa Luce dizains un koncepts kopumā ir pieņemams vai vērtējams kā pilnīga izgāšanās, ķīnieši daudz nedomā un izpērk visus viņu tirgum paredzētos eksemplārus, neraugoties uz to, ka dažs labs vietējais ražotājs piedāvā ko līdzīgu par trīsreiz mazāku cenu. Lasīt vairāk

 

Spilves lidlaukā aizvadīts Baltijā lielākais aviošovs (+ VIDEO)

Nedēļas nogalē Rīgā norisinājās Baltijā lielākais aviošovs “Baltic International Airshow 2026”, kas Spilves lidlaukā pulcēja dalībniekus no 12 valstīm. Divu dienu garumā debesīs varēja vērot iespaidīgus lidaparātus, t. sk. vairāku valstu gaisa spēku militārās lidmašīnas, un aizraujošus šovus. Lasīt vairāk

 

Pirmo reizi ar blakusvāģi - Royal Alloy ar 310 cm³ un 28 ZS par 9 000 EUR (+ VIDEO) 26

Royal Alloy motocikls ar blakusvāģi ir klasiska dizaina transportlīdzeklis, kas apvieno retro stilu ar mūsdienīgu tehniku. Šis modelis paredzēts nesteidzīgai ceļošanai, izbraucieniem divatā vai ar pasažieri blakusvāģī, piedāvājot unikālu braukšanas pieredzi un izceļoties uz kopējā motociklu. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti