DS Automobiles uzsāk jaunā DS 4 Hybrid ražošanu 6

 

Foto: Stellantis

iAuto | 17.jūlijs 2024 9:50

Stellantis koncerna zīmols DS Automobiles Opel rūpnīcā Riselsheimā uzsācis jaunā DS 4 Hybrid ražošanu.

DS 4 modeļu gamma Opel rūpnīcā pierakstījās 2021. gadā, modeļu piedāvājumu pastāvīgi papildinot. Jaunpienācējs ir DS 4 Hybrid, kas apvieno 136 Zs jaudīgu benzīna motoru un 21 kW (28 Zs) elektromotoru, 0,9 kilovatstundu litija jonu akumulatoram nodrošinot arī pilnībā elektrisku pārvietošanos.

Ideālos apstākļos DS 4 Hybrid ietaupa līdz pat 40 procentiem degvielas. Braukšanas laikā akumulators tiek automātiski uzlādēts, atgūstot enerģiju arī bremzēšanas laikā. Būtiski, ka šāda konstrukcija vietu pasažieriem un bagāžai nekādā veidā neierobežo.

Ražotājs ziņo, ka kvalitātes nodrošināšanai krāsošanas robotu darbu uzrauga īpaši jutīga kameru sistēma, kas pārbauda atsevišķus krāsas slāņus un precīzi nosaka nelīdzenumus, bet pirms piegādes klientam katrs transportlīdzeklis tiek rūpīgi pārbaudīts arī iekšējā testa trasē, lai, piemēram, izslēgtu kaitinošus trokšņus.

Rūpnīcas kolektīvs uzsācis arī gatavošanos pilnībā elektriskā DS 4 E-Tense ražošanai Riselsheimā.

 
6 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Latvietis 17.jūlijs 2024 10:13
1 2 Atbildēt

Kādam smadzeņu deficītam jābūt, lai tādu!, bez komfortablu, nepievilcīgu, bez motor mēslu pirktu.  Plebeju klases Auto!

BMW 17.jūlijs 2024 11:20
1 2 Atbildēt

Žampupel Žopel DS.

650 17.jūlijs 2024 14:27
1 1 Atbildēt

Jajā, par maz vēl ir meeslu(hlamu) saražots, miskasstēs un/vai brīvdabas lūžņuuzkrātuvēs vietas vēl gana daudz.Nafta izbeigsies krietni ātrāk, bet Lohi dzīvos mūžīgi ;p

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Volkswagen dienesta auto lietotājiem “piegriež skrūves” 2

Volkswagen sistēmā strādājošajiem darbiniekiem, kas izmanto dienesta auto, būs jārēķinās ar stingrākiem noteikumiem uz to lietošanu un tēriņiem. Lasīt vairāk

 

Eksperiments: Kā satiksmes izmaiņas Grīziņkalnā ietekmē operatīvo dienestu darbu (+ VIDEO) 10

Vakarvakarā Grīziņkalna apkārtnē Rīgā atkal valdīja saspringta gaisotne. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests tur veica speciālu pārbaudi, lai noskaidrotu, vai jaunie modālie filtri, kas kavē auto tranzītu, neaizsprosto ceļu glābējiem. Secinājums – betona kluči un šaurās apkārtnes ielas, operatīvo tehniku burtiski iesprosto. Lasīt vairāk

 

Rīgā piezemējies Cupra Formentor VZ5 (+ VIDEO) 3

Pasaulē ir tikai divas automašīnas, kurās rūc pieccilindru turbodzinējs no Audi RS3. Viens no tiem ir pats RS3, bet otrs - Cupra Formentor VZ5. Un tagad Autobrava Motors Cupra “garāžu” sasniedzis modernizētais VZ5. Lasīt vairāk

 

Audi atsauks gandrīz 100 000 elektriskos e-tron quattro un Q8 e-tron 7

Servisos būs jānovērš defekts, kas saistīts ar bremžu pedāli. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti