Toyota Corolla nosaukta par What Car? Gada ģimenes auto 11

 

Foto: Publicitātes foto

Velocita | 29.janvāris 2025 16:24

Autoritatīvais auto pircēju ceļvedis What Car? kārtējo reizi ir izvēlējies gada labākos, katra cilvēka finansiālajām iespējām un vajadzībām piemērotākos auto. Un šogad par labāko ģimenes auto kategorijā atzinis Toyota Corolla hečbeku.

Papildus - par auto ar labāko cenas un vērtības attiecību What Car? nosaucis Toyota universāli Corolla Touring Sports.

Iegūstot šīs balvas, Corolla hečbeks un Touring Sports ir atkārtojuši savus panākumus prestižajā What Car? konkursā un ļāvuši Toyota Corolla saglabāt absolūtā čempiona titulu ģimenes transporta jomā.

Londonā paziņotie konkursa rezultāti vēlreiz apliecina, ka Corolla ir viens no ietekmīgākajiem modeļiem autobūves vēsturē. Tā ir vesela saime, kuras vārdu septiņas desmitgades visā pasaulē godam nesuši krietni vairāk nekā 50 miljoni auto.

Paziņojot konkursa uzvarētājus, What Car? redaktors Stīvs Hantingfords sacīja: "Corolla izceļas ar labu cenu un ievērības cienīgu reālo degvielas ekonomiju. Toyota izmanto augstas kvalitātes materiālus un montāža ir vienkārši priekšzīmīga. Labu iespaidu atstāj arī gaitas komforts, stūres sistēma un līdzsvarotā vadāmība."

Kad pienāca kārta veltīt vārdus Corolla Touring Sports, viņš piebilda: "Corolla Touring Sports ir samērā unikāls un ļoti pārliecinošs piedāvājums universāļu segmentā. Modelis par ļoti pievilcīgu cenu nodrošina bagātīgu standarta aprīkojumu, ārkārtīgi zemas ekspluatācijas izmaksas un lielisku tālākpārdošanas vērtību."

Corolla ir arī Latvijas autobraucēju vidū iecienīti modeļi. Var teikt pat vēl vairāk - ar tirgus daļu, kas sasniedz 26%, tie ir populārākie visā C segmentā.

Corolla saime ietver automobiļus plašam vēlmju un vajadzību spektram - no hečbeka līdz SUV Corolla Cross, kas jau uzreiz pēc iznākšanas guva atzinību autobraucēju vidū. Turklāt Corolla Cross savā ziņā bija iztrūkstošais posms Toyota SUV saimē. Tagad tā ir pilnīga un cilvēkiem nodrošina plašākās izvēles iespējas Eiropas tirgū.

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

Foto: Publicitātes foto

 
11 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Krampitis 29.janvāris 2025 19:00
6 0 Atbildēt

BILDES NEPAREIZAS - TAS IR CROSS - TOYOTA COROLLA CROSS

Jebal 29.janvāris 2025 17:34
5 1 Atbildēt

Ja neder vienam pidaram, nenozīmē ka neder ģimenei.

Xo 30.janvāris 2025 9:03
4 0 Atbildēt

Pēc statistikas datiem par demogrāfiju un kura turpina progresēt, izskatās, ka Latvijas jaunā ģimene ir vecis + bāba un bērnu nav ... tā kā Latvijas ģimenes auto varētu būt arī kupeja ...

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Kā plānots iztērēt 40 miljonus eiro EKII privātā transporta atbalstam? Cik lieli būs pabalsti un kam (+ VIDEO) 20

Kāda ir plānotā 40 miljonu eiro EKII pabalstu sadale privātā transporta iegādei 2026. gadā? Kas un par ko sāņems pērkot auto 4000 eiro? 6 750 eiro, vai pat 9 000 eiro un vairāk! Lasīt vairāk

 

Kā Indija izglāba britu motociklu leģendu "Royal Enfield"

“Royal Enfield” ir pasaulē vecākais motociklu zīmols, kas kopš 1901. gadā nav pārtraucis motociklu ražošanu. Lai arī marka ir dibināta Apvienotajā Karalistē, bet nu jau lielākā daļa “Royal Enfield” vēstures ir saistīta ar Indiju. Lasīt vairāk

 

Degvielas cenas 26.04.2026: Dīzelis 1.917 un 95. benzīns 1.767 EUR! 94.40 USD par barelu 5

iAuto.lv pārliecinās par jaunākajām degvielas cenām, kas diezgan būtiski nokritušās zem divu eiro atzīmes. Lasīt vairāk

 

Amatpersonas apsekos nogāzušos vēja turbīnu Dienvidkurzemes novadā 31

Klimata un enerģētikas ministrs Kaspars Melnis (ZZS) pirmdien kopā ar AS "Sadales tīkls" un Būvniecības valsts kontroles biroja ekspertiem dosies uz Bunkas pagastu Dienvidkurzemes novadā, kur svētdien nogāzās vēja turbīna, aģentūru LETA informēja ministrijā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti