No 33 600 eiro - Jeep Avenger tagad ar pilnpiedziņu (+ FOTO) 13

 

Foto: Jeep

iAuto | 28.marts 2025 9:56

Tagad arī vismazākais džips būs pieejams ar visu riteņu piedziņu.

Stellantis sastāvā strādājošais amerikāņu autobūves uzņēmums Jeep papildinājis sava mazākā modeļa Avenger saimi ar Avenger 4xe Hybrid, pilnpiedziņas modifikāciju, kas izveidota uz vieglā hibrīda bāzes.

Šāds modelis aprīkots ar modernu 48 V hibrīdsistēmu, apvienojot izturīgu turbodzinēju ar diviem 21 kw elektromotoriem un nodrošinot kopējo jaudu 145 ZS. Viens no šiem elektromotoriem pastāvīgi piedzen aizmugurējo asi līdz 30 km/h, nodrošinot 50:50 vilkmes sadali, ātruma diapazonā no 30 līdz 90 km/h aizmugurējais elektromotors pieslēdzas pēc vajadzības, bet pārsniedzot 90 km/h tas automātiski atslēdzas, lai taupītu degvielu.

Pateicoties 21 cm klīrensam, sniega, smilšu un dubļu braukšanas režīmiem, šāds Avenger nebaidās no viegliem un vidējas sarežģītības pakāpes bezceļiem un var pārvarēt arī līdz 40 cm dziļus ūdens šķēršļus.

Overland komplektācijā aprīkjumā Full LED priekšējie un aizmugurējie lukturi, 360° parkošanās sensori, aklās zonas uzraudzība, salona daudzkrāsu apgaismojums, 2. līmeņa braukšanas palīgsistēma un viedtālruņa bezvadu uzlāde.

Jeep Avenger 4xe Hybrid ir pieejams par sākuma cenu 33 600 eiro.

Foto: Jeep

Foto: Jeep

Foto: Jeep

 
13 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Pensis 28.marts 2025 10:41
5 1 Atbildēt

Avenger tas pats, kas Fiat 600, Peugeot 2008, Opel Mokka

BMW 28.marts 2025 11:00
5 0 Atbildēt

Tas pats Opel Mokka, vai Pežo 2008.

Jebal 28.marts 2025 10:15
2 0 Atbildēt

Šis vismaz ir reāls džips.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Nepilni 86 000 eiro: jaudīgais Genesis GV60 Magma piesakās Eiropas tirgū (+ FOTO) 4

Premium klases autoražotājs Genesis paplašina savu elektroauto piedāvājumu ar jaudīgo modeli Genesis GV60 Magma, kas kļūs par līdz šim sportiskāko markas elektrisko krosoveru. Lasīt vairāk

 

Kas notiek Latvijas armijā ar droniem un pretdronu aizsardzību? Kādi aizsardzības risinājumi un kad? (+ VIDEO) 10

Majors Modris Kairišs, dronu kompetences centra vadītājs, atbild uz iAuto.lv jautājumiem par to kāds progress sasniegts pretdronu aizsardzības jomā, kāda ir tehnoloģiju attīstība un, kas gaidāms jomā tuvākajā nākotnē. Lasīt vairāk

 

Natrix cargo ir bezpilota sauszemes platforma (UGV), kuru ražo Latvijā (+ VIDEO) 1

Natrix ir Latvijā radīta un ražota bezpilota sauszemes platforma (UGV- Unmanned Ground Vehicle), kas ir izstrādāts Latvijā. Tā pamatā ir radīta kā militārs palīgs karavīriem bīstamās zonās, taču tai ir arī civilais pielietojums. Lasīt vairāk

 

Iedzīvotāji var sākt pieteikties valsts atbalstam elektroauto iegādei 14

Latvijas iedzīvotāji var sākt pieteikties valsts atbalstam elektroauto iegādei, aģentūru LETA informēja Klimata un enerģētikas ministrijā (KEM). Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti