Liverpūlē futbola līdzjutēju parādē ietriekusies automašīna, ievainojot vismaz 27 cilvēkus 1

 

Foto: Ekrānbilde no Youtube.com/watch?v=GA0kZztOkyk

Nozare.lv | 27.maijs 2025 7:15

Liverpūlē parādē pēc "Liverpool" komandas uzvaras Anglijas futbola premjerlīgā pirmdien gājēju pūlī ietriekusies automašīna, ievainojot vismaz 27 cilvēkus, ziņoja policija.

Pēc sadursmes ar vairākiem gājējiem, kuru policija ir raksturojusi kā "nopietnu incidentu", automašīna apstājās un tās vadītājs tika aizturēts.

Mērsisaidas grāfistes policija paziņoja, ka aizdomās turētais ir 53 gadus vecs baltais britu vīrietis no Liverpūles rajona. Tiek veikta izmeklēšana, lai noskaidrotu notikuma apstākļus, piebilda policijas pārstāvis.

Policijas spēkus notikuma vietā atbalstīja pretterorisma policija, tomēr policija neuzskata šo incidentu par terorisma motivētu.

Pirmdien internetā cirkulēja notikuma videoieraksts, kurā redzams, kā automašīna paātrina gaitu, ietriecoties gājējos abās ielas pusēs.

Drīz pēc tam automašīnu ielenca policija un pūlis mēģināja apturēt šoferi, kuru aizturēja policija.

Notikuma vietā ieradās ārkārtējo situāciju dienesti, un cietušos aizveda ātrās palīdzības mašīnas.

Dažādās Liverpūles slimnīcās tika hospitalizēti 27 cilvēki, no kuriem divi ir nopietni ievainoti, paziņoja ātrās palīdzības dienests. Starp cietušajiem ir četri bērni, no kuriem viens ir nopietni ievainots.

 
1 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Kanibaals 27.maijs 2025 15:40
1 0 Atbildēt

Baltais afgānis no britānijas.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Mazāk par 50 000 eiro: Audi modernizējis elektrisko Q4 e-tron (+ FOTO) 19

Vācijas autobūves uzņēmums Audi sūtīs tirgū jaunāko Q4 e-tron, kas pārcēlies uz uzlabotu platformu un ieguvis efektīvāku piedziņu un lielāku nobraukumu. Lasīt vairāk

 

Nepilni 63 000 eiro un 810 km: Volvo iepazīstina ar jauno EX60 (+ FOTO) 7

Zviedrijā ražotais Volvo EX60 ar pilnu uzlādi spēs veikt līdz 810 kilometriem un patiks tiem, kas priekšroku dod funkciju pārvaldei ar skārienekrānu palīdzību. Lasīt vairāk

 

Kurzemē nogāzusies vēja turbīna; ministrija uzdod apsekot visas vecās vēja turbīnas (+ VIDEO) 17

Pirmo reizi Latvijā nogāzusies vēja turbīna. Tas noticis Dienvidkurzemes novada Bunkas pagastā. Lai arī cietušo nav un nav nodarīts būtisks kaitējums videi, Klimata un enerģētikas ministrijā uzstāj, ka šādas situācijas nedrīkst atkārtoties, tāpēc nekavējoties ir jāapseko visas vecās vēja turbīnas. Lasīt vairāk

 

BMW Ķīnas tirgum – i3 sedans ar pagarināto bāzi un 1000 km sniedzamību (+ FOTO) 4

Vācijas autobūves uzņēmums BMW Auto China 2026 izstādē nodemonstrējis elektriskā i3 sedana versiju ar pagarināto riteņu bāzi. Garumā tas pārsniedz 5. sērijas sedanu, sola īpaši ātru uzlādi un sniedzamību līdz 1000 km. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti