Svaigāks jaunajā gadā – Land Rover modernizējis Defender saimi (+ FOTO) 3

 

Foto: Land Rover

iAuto.lv | 2.jūnijs 2025 13:55

Britu autobūves uzņēmums Land Rover ir atjauninājis ikonisko apvidus auto Defender saimi, turklāt iekļaujot šajā programmā visus modeļus: 90, 110 un 130, kā arī visekstrēmāko variantu OCTA.

2026. gada modelis piedāvā nelielas, taču jūtamas izmaiņas gan dizainā, gan aprīkojumā. To var pamanīt, ja pievērš uzmanību jaunajiem bamperiem un priekšējiem lukturiem, kas saglabā savu pusloka dizainu, taču ieslēgti, iezīmē citu grafisko tēlu, savukārt klucīšu formas aizmugurējie lukturi ieguvuši aptumšotas lēcas. Nedaudz pamainīts motora pārsega ieliktņu un sānu ventilācijas atveru dizains, riteņu rumbas vāciņus tagad grezno Defender uzraksts, visas modernizētās versijas saņem melnu radiatora režģi ar tumšu emblēmu.

Pieejami jauni virsbūves toņi, tostarp zaļais Woolstone Green un pelēkais Borasco Gray, kas radīts, iedvesmojoties no dabas ainavām Apvienotajā Karalistē un Kalifornijā, izvēli papildina jauni 22 collu septiņu spieķu diski Diamond Turned Dark Gray tonī.

Īpašu uzmanību piesaista OCTA versija ar jaudīgo 4,4 litru V8 dzinēju. Tā piedāvā unikālu tumši zilu krāsu Sargasso Blue ar grafīta toņu akcentiem. Par papildu samaksu šo versiju iespējams aprīkot ar dažādiem uzlabojumiem – oglekļa šķiedras dekoriem, matētu aizsargplēvi, četrām dažādām salona krāsu shēmām un 20 collu kaltajiem diskiem. OCTA versiju iespējams aprīkot ar vinču, kas spēj vilkt līdz 4,5 tonnām.

Arī salonā veiktas izmaiņas – iepriekšējo 11,4 collu ekrānu nomainījis lielāks, 13,1 collu multimediju displejs, pārveidota centrālā konsole, un pievienota vadītāja uzraudzības sistēma.

Defender tagad piedāvā arī adaptīvo bezceļu kruīza kontroli, kas spēj pielāgoties ceļa segumam, automātiski pārvaldot akseleratoru, bremzes un pilnpiedziņas sistēmu – šo funkciju uzskata par nākamo soli All Terrain Progress Control attīstībā. Jāatzīmē, ka šī tehnoloģija pieejama tikai par papildu maksu, pat visdārgākajās versijās.

Jaunā Defender cena Vācijā sākas no atzīmes 67 500 eiro.

 
Visi komentāri
 
transend 2.jūnijs 2025 14:56
0 0 Atbildēt

gadus 5-7 atpakaļ būtu ok bet mūsdienās izmantot 2013 gada dizainu un risinājumus...

vecai dīzelīc 2.jūnijs 2025 18:44
0 0 Atbildēt

Tātad nepirksi nevienu.

transend 2.jūnijs 2025 19:09
0 0 Atbildēt

jau nopirku

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Mazāk par 50 000 eiro: Audi modernizējis elektrisko Q4 e-tron (+ FOTO) 19

Vācijas autobūves uzņēmums Audi sūtīs tirgū jaunāko Q4 e-tron, kas pārcēlies uz uzlabotu platformu un ieguvis efektīvāku piedziņu un lielāku nobraukumu. Lasīt vairāk

 

"Spried ar Delfi" piedalās iAuto.lv redaktors M.Ozoliņš un Latvijas Valsts ceļi vadītājs M.Lazdovskis (+ VIDEO) 6

Ik gadu pavasarī uz Latvijas ceļiem parādās ne tikai motociklisti un lielāks atļautais braukšanas ātrums uz šosejām, bet arī strādnieki, kas remontē ceļus. Kur šogad gaidāmas lielākās izmaiņas? Kā sokas ar Latvijas ceļu tikla modernizēšanu? Lasīt vairāk

 

7 miljoni eiro un dīzeļdzinējs – britu atbilde krievu tankam Armata 15

Lielbritānijas jau nākamgad saņems pirmos kaujas tanka Challenger 3 eksemplārus. Aptuveni 7 miljonus eiro vērtais un ar 1200 Zs dīzeļdzinēju aprīkotais britu ražojums tiek uzskatīts par Rietumu atbildi Krievijas T-14 Armata tankam. Lasīt vairāk

 

Audi beidz A1 un Q2 ražošanu (+ FOTO) 11

Audi atvadās no abiem kompaktajiem modeļiem, lai dotu vietu citiem – elektriskās piedziņas automobiļiem. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti