Ziema

gr Reģ.: 23.07.2002

Nu ko kolēģi ziema sākusies. Manuprāt SAAB kā īstenam ziemeļu autiņam ar jaudīgu apsildes sistēmu tā ir stihija.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..67
FOCUS Reģ.: 15.02.2002
0 0 Atbildēt

Sudigs tev autinjsh ja uzreiz nogrimst...es shodien Riga-Madona-Valmiera-Renceni-Riga...nus sniega daudz, celji -ledus...bet ja pratigi brauc uz max 90 var braukt pat vietam atrak...vienigi valmiera riga bija pilnigs ledus, toties gluds, tur ari bija avarijas 2 kas ari shodien vienigas redzetas...bet tas kas darijas no rita riga ap 7 vispar bija prikols...viss ledu un sniegaa...man jau isteniba ljoti ljoti patik shitadi celji nevis tadi ka tagad udenju udenji...

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

man ar labaak patiik sals kaa slapjdranjkjis, tachu ledus apakshaa un sniega saals putra auggshaa prieciigu nedariitu pat FOKUSU ar fokusu?? un celjus toch neviens netiira, tjipa pagaidiis, kad beigs snigt un tad ar reizi i sniegu no ielaam novaaks , i iestreegushos rulzinjus...[addsig]

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

sorru FOCUS[addsig]

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Bizenāj,

Vai tiešām Tev arī šodien jāstrādā!

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

neticeesi, bet seezhu uz robezhas un liidz riitam. Un Tev kas, dators parnjeemis speeciigaak kaa narkotikas? [addsig]

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Strādāju mājās pie rakstu darbiem. Nu un protams - vājš raksturs

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

He sodien braucu uz vasarnicu aiz Rojas netiku ieksha celi nebija skureti.

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

pabraukajot kartiigi apkart pedejaas nedeljaas un it iipashi aizbraucot vakar uz Sabili pasleepot, es jau kljustu tomeer maksimaali apmierinaats ka nopirku noaglotaas GY UG 500 - vienkarshi ideaali! Radzes normali tur uz ledus un protektors savukart ir laps putraa!!!

Snow:

LJG!!!

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

vēlreiz un vēlreiz saku - sāls uz ceļiem galīgi nerullē!!! Esmu laikam viens no nedaudzajiem, kas saka, ka ceļi ir normāli iztīrīti (kur Tev, Snow, problēmas?), - ja viens greideris kādreiz ir izgājis cauri un sniegs nav vairāk par auto asīm, tad tak tikai gāšanas vaina!!! Bet kad uzber sāli...******, ******* tad visi logi pilni ar dubļiem, un man -15C točna uz loga nekas nešpricējas. Izbesījos braucot no Aizkraukles - 2x braucu ceļmalā sniegu mest uz pr.stikla, bet pa to laiku visi apdzītie smagie un nesmagie auto atkal aiziet garām un kad apdzen, tad atkal pilnas acis dubļu ***** !!!

Eē , bet tā atkala viendien bija labā - auto kā konfekte ledū iebalzamēts, bail bija stiklus izsist, kad mēģināju to visu dabūt nost!

Bet vienalga - ziema arī rullē, lai gan auksti iraid!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Yukki, tas stiklu šķidrums ir vienīgais, kas palīdz elpot, kad visi ķēzās. Man gan špricējas, arī pie -20 un mans auto vēl vecāks par Tavu. Kaut kas Tev tur droši vien jāsaķīlē. Ar ceļmalas sniegu nav aršana, jo ja ķēzās, tad pamatīgi - gan priekšējie, gan pretējie. Fui!

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

Man ir veel labaak. Es nopeerku statoilaa -20 graadigu skjidrumu, bet tas veel spricee pie -25. Ja juus prasaat kur es taadu temperatuuru dabuuju, tad varu atbildeet, ka jauno gadu pavadiiju Aluuksnee. Patiik man tas aukstums un braukshanas apstaaklji.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

To Yukki

Es laikam pa tiem sliktakajiem celiem braucu un vel pirms skjura laikam

1.01.03 braucu Riga-Jelgava-Dobele-Talsi. Aiz dobeles cels vispar pazuda hvz kur lauks kur cels Tad pie Jaunmoku pils pagrieziena Ventspils shoseja bija stingri piepusta.

Pilnigi piekritu ka nevajadzetu kaisit sali tikai skuret.

Belochka Reģ.: 25.09.2002
0 0 Atbildēt

Uwaga !, STATOIL paardod "koncentraatu" ...

Formula: 1/1 = -33C

1/2 = -21C

utt.., bet patisiibaa 1/2 sasalst pie ap -14C...

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

urā - urā! kam nelec - tam isuzu! apsveicu visus kas šodien darbā ar nesabiedrisko transportu![addsig]

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

diggenam: Tev steidzīgi jāsaved kārtībā savs T8! Ziema vēl tikai sākusies.[addsig]

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

lopsriic!

nu shoriit cietu to kaunu, kad BMW daliijaas ar sava akumulatora jaudu SAAB pamodinaashanai no ziemas miega....[addsig]

Massons Reģ.: 22.11.2001
0 0 Atbildēt

Pēc pēdējām ziņām mūsu uzņemuma autoparkā ir dead moroz divas Nissan Micra un viena Renualt Megane, vēl manai māminai 2001 gada Mazda 626 ir dead, bet manam draugam Slupekam viņa smirdīgais Audi 100 2.4 d ir nosrādzis alūksnē un manas mājas pagalmā šorīt valdīja nenormāla rosība

Bet es iekāpu savā BMW un aizbraucu ....

[addsig]

RICHS1 Reģ.: 01.07.2002
0 0 Atbildēt

Es savu TD no rīta dabūju šlepēt.

A kad pieleca, pēc 5min. izpūta visu tosolu nafig.

TĀDS stienis....

Mums te -28

[addsig]

s1 Reģ.: 21.12.2001
0 0 Atbildēt

massons tagads laikam juutaas varonis ta es tev varu pateikt ka mutere iekaapa savaa vecajaa opeli un ari aizbrauca

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Dīzeļiem šodien labā diena

Gasjs Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

Vispār jau pagalmā sviesc. Izstumdījām 3 auto, pielaidām tikai

vinu no tiem. Toties kaimiņa SAAB un mana Mazda pieleca

bez problēmām.

Massons Reģ.: 22.11.2001
0 0 Atbildēt

Man patiešam ir liels prieks par tevu miteri un vinas opeli ....[addsig]

Chrysler Reģ.: 21.08.2001
0 0 Atbildēt

Es arī iekāpu savā BMW un aizbraucu. Gabali 10 no mājām līdz darbam mētājās ceļa malā....Nu ko, arī benzīnniekiem nepatīk sals.... hehehe....[addsig]

Chrysler Reģ.: 21.08.2001
0 0 Atbildēt

Anonīmiķi: dīzels starp citu brauc arī -25 grādos....ja uz viņa rotājas uzraxts BMW....[addsig]

s1 Reģ.: 21.12.2001
0 0 Atbildēt

bet kaa nojem bljembu priekshaa taa vairs neiet skaties ka pa nakti kaads kaiminjsh nenosper to uzrakstu

1 2 3 4 5 6 7 8 ..67
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti