Ziema

gr Reģ.: 23.07.2002

Nu ko kolēģi ziema sākusies. Manuprāt SAAB kā īstenam ziemeļu autiņam ar jaudīgu apsildes sistēmu tā ir stihija.

 
1.. 62 63 64 65 66 67
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Nez kāpēc kaut ko līdzīgu jau gaidīju...

Tad jau tev ir cerība.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

stabila valūta mūsdienās ir nafta, litijs, tērauds, koksne, kūdra ...

visstabilākā gan AK-47 ar padstvoļņiku un pāris cinkiem ...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Šīri-dolārs nav stabila valūta? Kas ir stabila valūta,lūdzu piemēru.

labriit. Eiro un Jena ir daudz stabilaakas valuutas.

Pamulkji puulii var pamanit pec taa ka vinam ir daudz stulbu jautajumu, bet atbildes nekad nav...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Šīri, tu esi pārliecināts?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Šīri, tu esi pārliecināts?

Jaaa.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Dekster, kapec vajag ieviest eiro? mini konkretus piemerus, kads labums no ta bus latvijas valstij kopumā.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Dekster, kapec vajag ieviest eiro? mini konkretus piemerus, kads labums no ta bus latvijas valstij kopumā.

Stabilāks investáciju reitings ir nepietiekami?

Uzņēmējiem ekonomija uz valūtas konvert¿cijām, tas pats attiecas uz privāto eirokredītu ņēmējiem

Ar to nepietiek?

Faktiski lats tāds eirosurogāts vien ir ar augstākminētajiem trūkumiem

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Dekster, kapec vajag ieviest eiro? mini konkretus piemerus, kads labums no ta bus latvijas valstij kopumā.

Latviju izglītoti cilvēki raksta at lielo L.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Shiirs rakstīja: Dekster, kapec vajag ieviest eiro? mini konkretus piemerus, kads labums no ta bus latvijas valstij kopumā.

Stabilāks investáciju reitings ir nepietiekami?

Uzņēmējiem ekonomija uz valūtas konvert¿cijām, tas pats attiecas uz privāto eirokredītu ņēmējiem

Ar to nepietiek?

Faktiski lats tāds eirosurogāts vien ir ar augstākminētajiem trūkumiem

aizmirsi piebilst. eirosurogaats kopsh 2004 gada, kad mees iestaajaamies ES ar domu "nostabilizeeties". ludzu, "nostabilizeejaamies". IKP 2009 gada ja nemaldos nokritaas par 18%.

un latvijai visu sho laiku bija un ir viens no sudigakajiem investiciju reitingiem eiropas valstis un tads bus neatkarigi no valuutas, jo investiiciju reitings ir atkariigs no citiem faktoriem.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja: Dekster, kapec vajag ieviest eiro? mini konkretus piemerus, kads labums no ta bus latvijas valstij kopumā.

Latviju izglītoti cilvēki raksta at lielo L.

demagog, labak butu vienkarshi neko nerakstiijis

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Šīri-dolārs nav stabila valūta? Kas ir stabila valūta,lūdzu piemēru.

labriit. Eiro un Jena ir daudz stabilaakas valuutas.

Pamulkji puulii var pamanit pec taa ka vinam ir daudz stulbu jautajumu, bet atbildes nekad nav...

par jēnu es galīgi nebūtu pārliecināts

atver šito en.wikipedia.org/... un sakārto pēc % of GDP (IMF). Japāņi ieņem godpilno pirmo vietu. Grieķija ir tikai otrie

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Šīri-dolārs nav stabila valūta? Kas ir stabila valūta,lūdzu piemēru.

labriit. Eiro un Jena ir daudz stabilaakas valuutas.

Pamulkji puulii var pamanit pec taa ka vinam ir daudz stulbu jautajumu, bet atbildes nekad nav...

par jēnu es galīgi nebūtu pārliecināts

atver šito en.wikipedia.org/... un sakārto pēc % of GDP (IMF). Japāņi ieņem godpilno pirmo vietu. Grieķija ir tikai otrie

labs megjinajums. diemzel runa ir par ilglaicigu stabilitati, jebkurai valstij ir krizes punkti. es runaju par gadu desmitiem ilgu stabilitati.

sanak ka japanas ekonomiska situacija ir tada pati ka zimbabwee. nu kamoon, esi reaals...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Šīri, tad pēc tevis teiktā eiro ir stabila valūta, bet dolārs nestabila. Tu stāsti par ilgtermiņu, gadu desmiti.

Cik vecs ir eiro un cik vecs ir dolārs? Dolāram ap 240 gadu, cik eiro ?

Un tagad pats interesantākais. Šīris apgalvo, ka eiro ir ļoti stabila valūta. Tad jau mums ir jābūt drošiem, ka mēs būsim stabilas valūtas, tas ir - garantēti stabilu valstu pulkā.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Šīri, tad pēc tevis teiktā eiro ir stabila valūta, bet dolārs nestabila. Tu stāsti par ilgtermiņu, gadu desmiti.

Cik vecs ir eiro un cik vecs ir dolārs? Dolāram ap 240 gadu, cik eiro ?

Un tagad pats interesantākais. Šīris apgalvo, ka eiro ir ļoti stabila valūta. Tad jau mums ir jābūt drošiem, ka mēs būsim stabilas valūtas, tas ir - garantēti stabilu valstu pulkā.

jautajums ir nevis kas buus, bet kaapeec vajag. lats arii ir stabila valuuta. latu var ari piesaistiit dolaaram. to, kurai valuutai kadas citas valsts valuuta tiek piesaistiita ne tu, ne es neizlemj

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Kas jums te Rīgā notiek, Ušakovs navarētu notvītot, ka visiem jābrauc ātrāk? Veklās vai zin tik lēnu, ka no lidostas uz Siguldu vairāk pa 2 stundām!

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: Kas jums te Rīgā notiek, Ušakovs navarētu notvītot, ka visiem jābrauc ātrāk? Veklās vai zin tik lēnu, ka no lidostas uz Siguldu vairāk pa 2 stundām!

tā i kad visadi lauķi sabrauc mūsu pilsētā, vai zin uz Ziemīšu iztirgošanos.

ps. varēj palūgt virs Siguld izkāpt!

Otrais Reģ.: 27.11.2012
0 0 Atbildēt

Bļā, šodien pārsprāga mana Bridgestone Noranza riepa, sānos pušu 4 vietās, protektora atlikums bij 5-6mm, izgatavotas gan 2004. gadā...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Otrais rakstīja: Bļā, šodien pārsprāga mana Bridgestone Noranza riepa, sānos pušu 4 vietās, protektora atlikums bij 5-6mm, izgatavotas gan 2004. gadā...

Tā ir tā, kuru tu te nesen tirgoji kā 'jaunas riepas' ??

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Otrais rakstīja: Bļā, šodien pārsprāga mana Bridgestone Noranza riepa, sānos pušu 4 vietās, protektora atlikums bij 5-6mm, izgatavotas gan 2004. gadā...

tu pamēģini ar biezo armēto skoču salīmēt. varbūt vēl tur kādu laiku.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

Otrais rakstīja: Bļā, šodien pārsprāga mana Bridgestone Noranza riepa, sānos pušu 4 vietās, protektora atlikums bij 5-6mm, izgatavotas gan 2004. gadā...

tu pamēģini ar biezo armēto skoču salīmēt. varbūt vēl tur kādu laiku.

Viņam ir pieredze ar aplīmēšanas plēvēm.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

anonimikis rakstīja:

Otrais rakstīja: Bļā, šodien pārsprāga mana Bridgestone Noranza riepa, sānos pušu 4 vietās, protektora atlikums bij 5-6mm, izgatavotas gan 2004. gadā...

tu pamēģini ar biezo armēto skoču salīmēt. varbūt vēl tur kādu laiku.

Viņam ir pieredze ar aplīmēšanas plēvēm.

viņam visticamāk nav - pieredze ir Pirmajam

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nu, tad priecīgus visiem Iksmasus... Turās!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Nu, tad priecīgus visiem Iksmasus... Turās!

Man arī ?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

anonimikis rakstīja:

Otrais rakstīja: Bļā, šodien pārsprāga mana Bridgestone Noranza riepa, sānos pušu 4 vietās, protektora atlikums bij 5-6mm, izgatavotas gan 2004. gadā...

tu pamēģini ar biezo armēto skoču salīmēt. varbūt vēl tur kādu laiku.

Viņam ir pieredze ar aplīmēšanas plēvēm.

viņam visticamāk nav - pieredze ir Pirmajam

Tas ir tas pats.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja: Nu, tad priecīgus visiem Iksmasus... Turās!

Man arī ?

Tev īpaši...

1.. 62 63 64 65 66 67
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti