Ziema

gr Reģ.: 23.07.2002

Nu ko kolēģi ziema sākusies. Manuprāt SAAB kā īstenam ziemeļu autiņam ar jaudīgu apsildes sistēmu tā ir stihija.

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

varbūt problēma ir skaitļos? pārejot uz eiro cipari iznāks lielāki. lielai daļai tādi jau ārpus saprašanas .

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Skatos, meža dīvainīši strīdās ar "sorosītiem"...

Turpinājumā, domājams, sekos tēmas par to, kā izmirst lauki un cik Lembergs labs saimnieks...

Ušakovu piemirsi.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Divas lietas saistībā ar ziemu , ES un NATO.

1)Ja premjeram nav spēka, tad moška labāk viņu nomainīt, nevis par dekstera naudu likt MK automātiskās durvis ar tālvadību!!!

2)Padomju laikā pie visiem armijas kantoriem salagas nokasīja sniegu līdz asfaltam (deksters šo procesu var paskaidrot tuvāk). Tagad, bļe, galvenā LA štāba durvjupriekša tā aizputināta, ka pat ASV armijas zābakos grūti izbrist. Jebaķ, šitādu piķi (dekstera naudu) izgrūž NATO standartu nodrošināšanai, bet nevar durvju priekšu notīrīt atbilstoši NATO prasībām!!!

jebaķ šito ES... kad beidzot Ušakovs sāks stūrēt šito klīstošo holandieti pareizajā virzienā...

p.s. cepjamies, cepjamies... pēc nedēļas būšu atpakaļ, pieliet svaigu eļļu...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

anonimikis rakstīja: Ķīlis kā reiz pareizi dara, kad grib triekt ratā vēl no sovoka laikiem siltajās vietās ietupušos profesorus un rektorus.

Šim es arī kaut kā sliecos piekrist. Ja jau mums ir tik lieliska izglītība, tad kāpēc Latvijas augstskolu diploms rietumos der - ja nu vienīgi pakaļas noslaucīšanai bezizejā, ar retiem izņēmumiem...?

Domāju, ka tas ir ne jau kvalitātes dēļ, bet aizspriedumu... Protams, te varētu pētīt katru nozari atsevišķi, bet, cik ir dzirdēts, piemēram, par medicīnu, arhitektiem, mašīnzinībām, transportu, šo specialitāšu studiju beidzēji ārzemēs darbu var atrast bez problēmām.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

medicīnu gan tu aizgvelzies

protams, zemāk apmaksātais med. personāls REiropā ir uz izķeršanu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Miezis_69 rakstīja:

DekstersFF rakstījautenis zemais ar sniegvilci un sniegkriti kopā.

( stulbie jaunās ziglītības produkti,Ķīlim taisnība-IZDZENĀT)

Liberāļi un sorosīti (cigānes, ķīļi un vinķeles) grib atņemt mums :

1) ģimeni un laulību (tai vietā - partnerattiecības un gejisms)

2) dzimumu (tai vietā - uno un duo - ne sieviete, ne vīrietis - Džender ideoloģijā - viņķeles uzdevums bērnu dārzos to ieviest)

3) tautību (tai vietā - kosmopolitiskais tukšums pasē – Cigānes uzdevums)

4) savu naudu (lata vietā – eiro – pūlas Vilks un citi banku pakalpi - tikko par to pierunāja nobalsot 53 Saeimas deputātus)

5) izglītību latviešu valodā (tā vietā - visu angliski - to dzen cauri- ķīlis, pie reizes samazinot stundas latviešu valodai un literatūrai)

6) mūsu valsti - (tai vietā - kārtējā "savienība")

7) Pēdējais jaunums - jānomaina pat Latvijas valsts HIMNA!

Domāsim! Dievs, SARGI Latviju!

ĶĪLI VAJAG TRIEKT RĀTĀ!!!

1) Ģimene un laulība jau šobrīd ir diskreditēta arī bez partnerattiecībām un gejisma. Nesen lasīju, ka vairāk kā pusei no skolas vecuma bērniem vecāki dzīvo kopā neprecējušies vai ir šķīrušies. Te ne jau čigānes, ķīļi un viņķeles ir vainīgas, bet katra paša indivīda nespēja uzņemties atbildību par savu rīcību un solījumiem;

2) vismaz pagaidām tas vēl ir diezgan pārspīlēts apgalvojums, kaut gan, savā ziņā tam vēl varētu arī piekrist. Bet... arī ne jau Viņķele to izdarīs. Ja paskatāmies, kā čaļi šobrīd izaug faktiski par memmesdēliņiem, problēma ir, pirmkārt, paša ģimenē, jo viņiem netiek mācīts, ko nozīmē būt vīrietim un kādu atbildību tas nes līdzi. Un galvenā problēma jau ir tā, ka augošais bērns ņem piemēru no senčiem. Bērni pa lielam pārņem vecāku dzīvesveidu. Ja tēvs ir lupata, visticamāk, arī dēls tāds būs. Ja tēvs sit sievu, ļoti iespējams, ka dēls to darīs. Ja tēvs ir slinks un visus pienākumus noveļ uz sievu, tad arī dēls pārņems šādu ģimenes modeli. Utt. utjp. Protams, ar izņēmumiem...

3) Diezvai ieraksts pasē kaut ko mainīs. Mums te ir viens tāds lietotājs Gauss, viņš arī kaksis vārdā. Ja nemaldos, latvietis pēc tautības un pases, bet sevi sauc par PSRS pilsoni ar visām izrietošajām sekām;

4) Nu un? Daudzām tautām nav savas naudas. Tāpēc arī identitātes nav?

5) Pirmkārt, mēs paši savu valodu pamazām izslēdzam, tā vietā lietojot visādus angļu izteicienus un pārņemot savā ikdienā.

6) Šito pakomentēsi sīkāk? Cik zinu, kārtējā savienībā iestājāmies 2004. gadā un iestājāmies labprātīgi, pēc balsojuma referendumā. Iespējams, varētu pastrīdēties, vai tiešām tie rezultāti bija tādi kā tauta nobalsoja, bet, nu, vismaz pagaidām apgalvot pretējo bez pierādījumiem būtu bezjēdzīga. Es gan piekrītu apgalvojumam, ka mēs ES esam vairāk vajadzīgi nekā mums ES;

7) Nu un? Kāds, to hilnu dziedot, tiešām piedomā pie tā, ko dzied? Kāda jēga lūgt Dievu, ja tauta tāpat Viņam netic? To pēc Svētajiem Rakstiem sauc par Dieva vārda nelietīgu valkāšanu - 2. bauslis...

Bet, pa lielam jāsaka, ka ne jau minētie personāži mūs iznīcinās. To izdarīsim mēs paši, nepārtraukti ēdoties savā starpā...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

sava valūta......

Baili lepni skan.... Tikai ir daži bet... Nu kā godmanis saka.....

Sava valūta at likuma spēku ir piesaistīta eirai.... Tātad latvija ir ar likumu apņēmusies nedevalvēt savu valūtu.... Tas ir - neatņemt tautai ietaupījumus, lai uz tā rēķina pagarinātu agoniju....

Kas notiks brīdī kad neviens vairs negribēs latvijai aizdot piķi???? Un vēl trakāk - paprasīs atpakaļ aizdoto???

Latos taču to atdot nevar....

Redatkors Reģ.: 28.11.2012
0 0 Atbildēt

Par tēmu - quattro power www.youtube.com/...

Redatkors Reģ.: 28.11.2012
0 0 Atbildēt

Re, kādi jauki policisti! www.youtube.com/...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Es gan piekrītu apgalvojumam, ka mēs ES esam vairāk vajadzīgi nekā mums ES;

nu ja, nu ja. Vāciešiem mūs baigi vajag,lai ir ko stutēt un kur piķi grūst.

Ja ņem faktu,ka viņiem vajag pēc iespējas lielāku telpu,kurā ir kārtība, tad jā, viņiem vajag.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Redatkors rakstīja: Re, kādi jauki policisti! www.youtube.com/...

Vācieši, piemēram, noskaidrotu CP mašīnas Nr un uzdotu jautājumu ministram vai policijas vadītājam-kas tas bija.

Latvieši... nu latvieši saka 'ko tad es' , nofilmē un anonīmi iemet tīklā lai gaustos , cik viss ir slikti.

Jo ,laikam jau, baidās, no PSRS laikiem iedzītas bailes.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12, tad kāpēc mēs esam vajadzīgi ES ?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: GB12, tad kāpēc mēs esam vajadzīgi ES ?

Hmmm, nevaru saprast - atbildēt, sagaidot, ka no vadoņa puses līs virsū kārtējās samazgas un panesīsies kārtējā bezjēdzīgā diskusija ar ģimenes vērtību piesaukšanu par katra paradumiem kādām kaut ko sūkāk vai laizīt, vai arī ņemt piemēru no vadoņa un gļēvi izvairīties no atbildēm uz konkrētiem jautājumiem...

Miezis_69 Reģ.: 01.12.2012
0 0 Atbildēt

Koroče visa tā eiro ieviešana ir viena liela figņa, kura vajadzīga tikai valdošās kliķes kabatu piestampāšanai.

Līdz šim brīdim vēl neviens no ieviesējiem nav pacenties argumentēti pastāstīt un uzskaitīt, ko tad pēc eiro ieviešanas iegūs valsts iedzīvotāji un pati valsts.

Visi tie stāsti par kaut kādiem lieliem, baltiem kuģiem ir bērnudārza līmenis, kuram tic tikai lētticīgie vai arī naivie Deksterbeidīgie Palaidnieki.

Miezis_69 Reģ.: 01.12.2012
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Redatkors rakstīja: Re, kādi jauki policisti! www.youtube.com/...

Vācieši, piemēram, noskaidrotu CP mašīnas Nr un uzdotu jautājumu ministram vai policijas vadītājam-kas tas bija.

Latvieši... nu latvieši saka 'ko tad es' , nofilmē un anonīmi iemet tīklā lai gaustos , cik viss ir slikti.

Jo ,laikam jau, baidās, no PSRS laikiem iedzītas bailes.

Tu, kad raksti noliec sev priekšā spoguli. LIELU. Un vairākas reizes pārlasi ko esi uzcepis. Jo pats tikko PUSanonīmi iemeti tīklā (SAVU MURGU) lai gaustos , cik viss ir slikti.(LATVIEŠI)

Strojbats, bļin

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

ek tu, mīzalgalviņa...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu grūtgalvjiem piemērā viens ieguvums no eiro. Tūlīt būs vienotā lielo banku uzraudzības sistēmā eirozonā. Tad, ja kāds vietējais "kargins ar krasovicki jaunībā" izdomās uztaisīt pigorus banku sfērā, tā vairs nebūs Latvijas problēma. šaizi savākt dosies šurp tīrītāju komanda no Briseles. Un tiem jau nu vietējie pat lielie baņķieri neko piedāvāt nespēs ...

Un ja glābs to banku, tad par kopējā eiro fonda naudu uz viņu noteikumiem.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Vai tikai tas mīzis nav tas pats kakis.

Nu vismaz pēc pārliecības.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: GB12, tad kāpēc mēs esam vajadzīgi ES ?

Hmmm, nevaru saprast - atbildēt, sagaidot, ka no vadoņa puses līs virsū kārtējās samazgas un panesīsies kārtējā bezjēdzīgā diskusija ar ģimenes vērtību piesaukšanu par katra paradumiem kādām kaut ko sūkāk vai laizīt, vai arī ņemt piemēru no vadoņa un gļēvi izvairīties no atbildēm uz konkrētiem jautājumiem...

Es apmēram nojaušu atbildi, iespējamo, protams.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: GB12, tad kāpēc mēs esam vajadzīgi ES ?

Hmmm, nevaru saprast - atbildēt, sagaidot, ka no vadoņa puses līs virsū kārtējās samazgas un panesīsies kārtējā bezjēdzīgā diskusija ar ģimenes vērtību piesaukšanu par katra paradumiem kādām kaut ko sūkāk vai laizīt, vai arī ņemt piemēru no vadoņa un gļēvi izvairīties no atbildēm uz konkrētiem jautājumiem...

Es apmēram nojaušu atbildi, iespējamo, protams.

Nu, ko tad es te vairs skaidrošu. Tu jau savuprāt pareizos secinājumus esi izdarījis un, kā pieredze rāda, mēģināt kaut ko skaidrot tev ir bezjēdzīga laika tērēšana...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Man neko skaidrot nevajag, es spēju lasīt, klausīties, domāt, izdarīt secinājumus un salīdzināt tos ar citu cilvēku viedokļiem, kuros ir vērts ieklausīties.

Cilvēku, kuru leksikā ir jēdzieni 'sorosīdi' , kuriem pie visa vainīga V vai kāds cits spēks, viedokļi nav vērā ņemami kā secinājumu izdarīšanas pamats.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Ir neiespējami saprast cilvēkus, kuri mēģina iegalvot kaut ko absurdu. Piemēram, ja es šodien redzu ziemu aiz loga un puteni, tad ,ja man kāds mēģinās ieskaidrot,ka tomēr tagad ir vasara un var iet dārzā uzēst zemenes, tad ko tādu klausīties?

Tik absurdas brīžiem mēdz būt cilvēku atziņas par notiekošo Latvijā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nez kāpēc kaut ko līdzīgu jau gaidīju...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Interesanti gan, kā tieši dalība valūtu biržā var izmainīt esošās valūtas kursu, kas ar likumu ir piesaistīts pie EUR, jau cik gadus? Un pirms tam tak bija piesaistīta pie SDR...

Un kurai valstij ir nepieciešami mūsu lati? Esmu ko palaidis garām un latvija nopietni ietekmē pasaules ekonomiku un mūsu lats ir starp svarīgākajām pasaules valūtām?

Un kā tieši valūtas svārstības var būt izdevīgas mūsu megarūpniecībai? Vai tik nav tā, ka tas ir tikai veiksmes faktors un tās var būt tik pat izdevīgas, cik neizdevīgas? Ks vieniem ražotājiem izdevīgi, citam nē un otrādi?

garaam tu neko neesi palaidis. shodien varbut lats ir piesaistiits eiro, riitdien vairs nee. kur ir taa garantija, ka eiro visu laiku bus taa stabilaa valuuta? divdesmit piecus gadus atpakalj arii dolaars bija stabila valuuta. un kapec tad ieviest eiro, ja lats pec tavas logjikas principaa ir tas pats eiro?

un veel ir paaris lietas. visi zina tikai to, ieskautot tevi, ka latvijas lats ir piesaistiits eiro. jautajums ir kaapeec? atbilde ir pavisam vienkarsha. to nosaka eiropas ekonomikas savieniiba. lai ieviestu eiro, valuutas kursss nedriikst paarsniegt noteiktaas svaarstiibas.

taatad lats tiek piesaistiits eiro taadeelj, lai vareetu izpildiit prasiibas ieviest eiro. maaksliigi.

var jau teikt, ka lats eiro ir piesaistiits taapeec, lai nodroshinaatu ekonomisko stabilitaati. bet mees tak zinam, ka ekonomisko stabilitaati nodroshina citi faktori. pat deksters savaa laukja praataa mineeja kautko no taa visa...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Šīri-dolārs nav stabila valūta? Kas ir stabila valūta,lūdzu piemēru.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti