Ziema

gr Reģ.: 23.07.2002

Nu ko kolēģi ziema sākusies. Manuprāt SAAB kā īstenam ziemeļu autiņam ar jaudīgu apsildes sistēmu tā ir stihija.

 
Miezis_69 Reģ.: 01.12.2012
0 0 Atbildēt

Tu zini-man šovakar nav noskaņojuma ar tevi diskutēt.

Rīt parunāsim par tavu mīļo Vienotību.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Miezis_69 rakstīja: Tu zini-man šovakar nav noskaņojuma ar tevi diskutēt.

Rīt parunāsim par tavu mīļo Vienotību.

Ar tevi par to nav jēga runāt, SC sūkātāj.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Cilvēks satraucies, ka himnu viņam atņems, bet pats sūkā ( kaut pagaidām morāli_ partijai, kuras cilvēki šņauc degunu LAtvijas karogā.

Normāls esi??

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Man arī īsti no ekonomiskā viedokļa nav skaidrs, k¿pēc mums būs labāl ar latu?

Emocionāli žēl - smuka nauda un nacionāls simbols, bet no ekonomiskā...? Faktiski tas pats eiro, tikai citāda izskata banknotēs ar cietu kursu.

Ja jau lats līdz šim nav atnesis putras krastus ķīseļa upēm, tad kāpēc, lai tas tās nestu turpmāk? Faktiski eiro bija apgrozībā tikai bez eiro valstu banku atbalsta, kredītreitingu, kredītprocentu privilēģijām, kā arī ar nemitīgām konvertācijas izmaksām uzņēmējiem un privātajiem kredītņēmējiem...

Karoč - kur tādi mieži roadas?

Miezis_69 Reģ.: 01.12.2012
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Miezis_69 rakstīja: Tu zini-man šovakar nav noskaņojuma ar tevi diskutēt.

Rīt parunāsim par tavu mīļo Vienotību.

Ar tevi par to nav jēga runāt, SC sūkātāj.

sūkā, sūkā. Tikai karameles. Tavai un arī citu zināšanai-esmu vienmēr balsojis par TB, jeb tagad NA. Lūk. Tā kā nav vēl zināms, kurš te lielāks sūkātājs.

Miezis_69 Reģ.: 01.12.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Man arī īsti no ekonomiskā viedokļa nav skaidrs, k¿pēc mums būs labāl ar latu?

Emocionāli žēl - smuka nauda un nacionāls simbols, bet no ekonomiskā...? Faktiski tas pats eiro, tikai citāda izskata banknotēs ar cietu kursu.

Ja jau lats līdz šim nav atnesis putras krastus ķīseļa upēm, tad kāpēc, lai tas tās nestu turpmāk? Faktiski eiro bija apgrozībā tikai bez eiro valstu banku atbalsta, kredītreitingu, kredītprocentu privilēģijām, kā arī ar nemitīgām konvertācijas izmaksām uzņēmējiem un privātajiem kredītņēmējiem...

Karoč - kur tādi mieži roadas?

Kāpēc mums vispār vajag savu valsti??? Ja reiz tāda nostāja.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Miezis_69 rakstīja:

Kāpēc mums vispār vajag savu valsti??? Ja reiz tāda nostāja.

Nu ? Es neteicu, ka dornis bez sajēgas? Tu esi mācījies vismaz vēsturi, mamma tev nedeva puzli vismaz salikt? Vai tu augi mucā?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Miezis_69 rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Man arī īsti no ekonomiskā viedokļa nav skaidrs, k¿pēc mums būs labāl ar latu?

Emocionāli žēl - smuka nauda un nacionāls simbols, bet no ekonomiskā...? Faktiski tas pats eiro, tikai citāda izskata banknotēs ar cietu kursu.

Ja jau lats līdz šim nav atnesis putras krastus ķīseļa upēm, tad kāpēc, lai tas tās nestu turpmāk? Faktiski eiro bija apgrozībā tikai bez eiro valstu banku atbalsta, kredītreitingu, kredītprocentu privilēģijām, kā arī ar nemitīgām konvertācijas izmaksām uzņēmējiem un privātajiem kredītņēmējiem...

Karoč - kur tādi mieži roadas?

Kāpēc mums vispār vajag savu valsti??? Ja reiz tāda nostāja.

Nuda nav valsts, valsts kase un tajā iekasētie nodokļi ir valsts. Un valstij nav svarīgi no ekonomiskā viedokļa, kādas tieši banknotes tā iekasē, svarīgi, lai iekasētās banknotes atzītu citi un vēl labāk ja par to izmantošanu ir kādi labumi.

P.s. J jau tāpat esam eirozonā, tad ir labāk būt lemjošo valstu pusē, neviis pa straumei plūstošo...

P.p.s. Vācija, Francija utt momentā zaudēja savu valstiskumu laižot apgrozībā Eiro???

Miezis_69 Reģ.: 01.12.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Miezis_69 rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Man arī īsti no ekonomiskā viedokļa nav skaidrs, k¿pēc mums būs labāl ar latu?

Emocionāli žēl - smuka nauda un nacionāls simbols, bet no ekonomiskā...? Faktiski tas pats eiro, tikai citāda izskata banknotēs ar cietu kursu.

Ja jau lats līdz šim nav atnesis putras krastus ķīseļa upēm, tad kāpēc, lai tas tās nestu turpmāk? Faktiski eiro bija apgrozībā tikai bez eiro valstu banku atbalsta, kredītreitingu, kredītprocentu privilēģijām, kā arī ar nemitīgām konvertācijas izmaksām uzņēmējiem un privātajiem kredītņēmējiem...

Karoč - kur tādi mieži roadas?

Kāpēc mums vispār vajag savu valsti??? Ja reiz tāda nostāja.

Nuda nav valsts, valsts kase un tajā iekasētie nodokļi ir valsts. Un valstij nav svarīgi no ekonomiskā viedokļa, kādas tieši banknotes tā iekasē, svarīgi, lai iekasētās banknotes atzītu citi un vēl labāk ja par to izmantošanu ir kādi labumi.

P.s. J jau tāpat esam eirozonā, tad ir labāk būt lemjošo valstu pusē, neviis pa straumei plūstošo...

P.p.s. Vācija, Francija utt momentā zaudēja savu valstiskumu laižot apgrozībā Eiro???

Kādos sūdos ir Francija, to nupat labi var redzēt. Ar visu Eiro.

Vai Eiro paglāba Spāniju un Grieķiju no bankrota? Kas notiek Itālijā?

Pasaki, kāpēc GB turas pie savas mārciņas?

Svensoni arī nemaz neskrien eirozomā.

Norvēģi arī pasūtīja 5 mājas tālāk.

Čehi pateica sūkajiet paši savu sūdu.

Poļi arī stāv rāmi.

Šveice. Vai tā ir kaut ko zaudējusi saglabājot savu franku?

Un ko pirms gada teica friču Merkele? Ka viņi netaisās bezgalīgi maksāt par grieķu un spāņu melno caurumu.

Nu tad kāds LV būs ieguvums no EIR, bez tā, ka n-tie ļimoni tiks izgrūsti Ls nomainot un EUR?

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Miezis_69 rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Miezis_69 rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Man arī īsti no ekonomiskā viedokļa nav skaidrs, k¿pēc mums būs labāl ar latu?

Emocionāli žēl - smuka nauda un nacionāls simbols, bet no ekonomiskā...? Faktiski tas pats eiro, tikai citāda izskata banknotēs ar cietu kursu.

Ja jau lats līdz šim nav atnesis putras krastus ķīseļa upēm, tad kāpēc, lai tas tās nestu turpmāk? Faktiski eiro bija apgrozībā tikai bez eiro valstu banku atbalsta, kredītreitingu, kredītprocentu privilēģijām, kā arī ar nemitīgām konvertācijas izmaksām uzņēmējiem un privātajiem kredītņēmējiem...

Karoč - kur tādi mieži roadas?

Kāpēc mums vispār vajag savu valsti??? Ja reiz tāda nostāja.

Nuda nav valsts, valsts kase un tajā iekasētie nodokļi ir valsts. Un valstij nav svarīgi no ekonomiskā viedokļa, kādas tieši banknotes tā iekasē, svarīgi, lai iekasētās banknotes atzītu citi un vēl labāk ja par to izmantošanu ir kādi labumi.

P.s. J jau tāpat esam eirozonā, tad ir labāk būt lemjošo valstu pusē, neviis pa straumei plūstošo...

P.p.s. Vācija, Francija utt momentā zaudēja savu valstiskumu laižot apgrozībā Eiro???

Kādos sūdos ir Francija, to nupat labi var redzēt. Ar visu Eiro.

Vai Eiro paglāba Spāniju un Grieķiju no bankrota? Kas notiek Itālijā?

Pasaki, kāpēc GB turas pie savas mārciņas?

Svensoni arī nemaz neskrien eirozomā.

Norvēģi arī pasūtīja 5 mājas tālāk.

Čehi pateica sūkajiet paši savu sūdu.

Poļi arī stāv rāmi.

Šveice. Vai tā ir kaut ko zaudējusi saglabājot savu franku?

Un ko pirms gada teica friču Merkele? Ka viņi netaisās bezgalīgi maksāt par grieķu un spāņu melno caurumu.

Nu tad kāds LV būs ieguvums no EIR, bez tā, ka n-tie ļimoni tiks izgrūsti Ls nomainot un EUR?

Kam pašlaik ir piesaistīts lats?

Pareizi - eiro.

Kas no tā mainās - ieviešam vai nē eir0? Nezinu, laikam vairāk tehniska darbība....

Agrāk, kad lats bija piesaistīts nevis vienai valūtai, bet valūtu grozam (laikam tajā grozā bija 5 valūtas,bet varbūt vairāk), tad gan šādas izmaiņas nozīmētu ko jaunu, bet tagad.....

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Lasu un brīnos, cik muļķību vas viens miezis sagvelzt... Ne velti saka, ka - Viens muļķis var izteikt vairāk muļķību kā simts gudrie spēj atspēkot...

Grieķijai atlaida daļu parādu, mums, ne santīma; nacionālo banku rekapitalizācijā Dānijā un Spāņijā izmantoja eiropas, nevis nacionālo budžetu līdzekļus.

Tu patiešām Neesi pamanījis kāpēc Šveice un Norvēģija var atļauties visus sūtīt ratā? Patiešām neesi? Mums ir kaur kripata no tā?

Poļi un čehi ari var atļauties, jo tiem ir ievērojami lielāks un pašpietiekamāks iekšējais tirgus. Tas ir gana liels, lai varētu ekonomiski pamatoti ražot preces savējiem, kuri starp citu, ir daudz patriotiskāki pircēji...

Utt. Utjpr.

Atceries miezi mums vēljoprojām ir dramatiski negatīva importa/eksporta bilance..

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Jomajo...Norvēģija un Šveice

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

P.s.

Eiro ieviešana izmaksās mazāk kā nospēra būvējot Dienvidu tiltu...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: P.s.

Eiro ieviešana izmaksās mazāk kā nospēra būvējot Dienvidu tiltu...

Un tas jau vēl nav beidzies...dzirdēju šādas tādas atziņas par patreizējiem pricesiem

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: P.s.

Eiro ieviešana izmaksās mazāk kā nospēra būvējot Dienvidu tiltu...

labi nevajag. vispirms eiro, tad tiks maksligi paceltas cenas.

viss ir izdomats. pamats maksligi uzkurbulet naudas apgrozishanu. latvija gan tas nestradas, jo vidusslanim nav ko izdot...

tadejadi bagatie paliks vel bagataki, bet nabagie (vidusslanis) veel nabagaaki.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

runajot par eiro ieviesanu. kadam tas ir ljoti izdevigi. visas shiis izskaidroshanas kampanjas utt. tas viss ir par valsts naudu, par musu nodoklju maksataju naudu.

eiro latvijai noteikti nevajag. sava valuuta ir sava valuuta.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: runajot par eiro ieviesanu. kadam tas ir ljoti izdevigi.

eiro latvijai noteikti nevajag. sava valuuta ir sava valuuta.

Ka tad, ka tad.

Un kas tiesi konkreti ir labs savai valutai musu gadijumaa?

Kartejais specializts tulkotajs.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja: runajot par eiro ieviesanu. kadam tas ir ljoti izdevigi.

eiro latvijai noteikti nevajag. sava valuuta ir sava valuuta.

Ka tad, ka tad.

Un kas tiesi konkreti ir labs savai valutai musu gadijumaa?

Kartejais specializts tulkotajs.

var redzet ka tev nav sajegas kas vispar ir valuta un uz kadiem principiem vispar ir balstiti valsts ekonomikas procesi.

labak pastasti kads labums bus ievieshot eiro? konkreti valstij kopumaa.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Interesanti gan, kas traucē "mākslīgi" pacelt cenas arī bez EUR ieviešanas? Nu tīri interesanti palika..

Tākā kamēr mums ir lati, cenas nekāptu... Sanāk, ka bez pievienošanās EUR tās cēlās bez iemesla, tagad būs iemesls?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Šīra teksts ir klasika no tantiņu leksikona. Aizbrauc uz tirgu un tur paklausies, tur būs dzirdama sakrālā frāze 'sava valūta tomēr ir sava'

Un kaut ko skaidrot ,pierādīt nozīmē uz sevi izsaukt papildu gūzmu ar idiotismiem, ķipa 'sorosīds', 'Dombrovska pakalpiņš' utt.

Un tad beigās pateiks, 'redz, SC tie gan grib latu atstāt'

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Kaut kur nesen TV kaut kādā raidījumā izskanēja 'laba' frāze

'Mums jāatstāj sava valūta, jāizstājas no ES, NATO un tad mēs dzīvosim kā Šveice, redziet kā viņiem viss ir labi'

Ko tādam pastāstīt ?? Viņš pat nesaprot,kas ir Šveice un kāpēc viņi dzīvo tā,kā dzīvo.

Ir pilnīgi vienalga, lats vai eiro, ES vai ne ES...ja cilvēki ir slinki un gaida Laimes lāča dāvanas, nekas tikpat nebūs.

Redz,lai bērnus taisītu, vajag valsts pabalstu.

Lai krūmus no grāvjiem izcirstu, vajag lai to pašvaldība izdara.

Lai graustus nojauktu, vajag ES finansējumu.

Lai bikses izmazgātu un spaiņus pie mājas sakārtotu, vajag MK rīkojumu.

Lai no zemes naudu paceltu, vajag, lai kāds cits atnāk,to no zemes paceļ un iedod MAN.

Kaut kā šitā.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nu ko Dekster, kartejo reizi paraaadaas tas ka tu neko nerubii.

sava valuuta valstij ir noziimiiga taapeec, ka valsts ar savu kapitaalu var piedaliities valuutu birzhaa, taadeejaadi ietekmeejot taas kursu. ja valstij ir sava valuuta, taa ir speejiiga manipuleet ar ekonomisko situaaciju neatkariigi, iepludinot tirgo vairak naudas, vai ari iznjemot to no tirgus.

shogad latvijai ir treshais lielaakais IKP pieaugums eiropas savieniibaa. arii tas ir arguments, kaapeec nevajag ieviest eiro. valstiim, kuraam iet labi, eiro nav vajadziigs. varbut latvija pagaidam vel gluzhi nav to valstu sarakstaa, bet peec vairaakiem gadu desmitiem noteikti buus.

redzi, dekster, mulkjis un tukshpljuutis tomeer sheit esi tu, nevis es.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Interesanti gan, kā tieši dalība valūtu biržā var izmainīt esošās valūtas kursu, kas ar likumu ir piesaistīts pie EUR, jau cik gadus? Un pirms tam tak bija piesaistīta pie SDR...

Un kurai valstij ir nepieciešami mūsu lati? Esmu ko palaidis garām un latvija nopietni ietekmē pasaules ekonomiku un mūsu lats ir starp svarīgākajām pasaules valūtām?

Un kā tieši valūtas svārstības var būt izdevīgas mūsu megarūpniecībai? Vai tik nav tā, ka tas ir tikai veiksmes faktors un tās var būt tik pat izdevīgas, cik neizdevīgas? Ks vieniem ražotājiem izdevīgi, citam nē un otrādi?

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Skatos, meža dīvainīši strīdās ar "sorosītiem"...

Turpinājumā, domājams, sekos tēmas par to, kā izmirst lauki un cik Lembergs labs saimnieks...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Kaut kur nesen TV kaut kādā raidījumā izskanēja 'laba' frāze

'Mums jāatstāj sava valūta, jāizstājas no ES, NATO un tad mēs dzīvosim kā Šveice, redziet kā viņiem viss ir labi'

Ko tādam pastāstīt ?? Viņš pat nesaprot,kas ir Šveice un kāpēc viņi dzīvo tā,kā dzīvo.

Ir pilnīgi vienalga, lats vai eiro, ES vai ne ES...ja cilvēki ir slinki un gaida Laimes lāča dāvanas, nekas tikpat nebūs.

Redz,lai bērnus taisītu, vajag valsts pabalstu.

Lai krūmus no grāvjiem izcirstu, vajag lai to pašvaldība izdara.

Lai graustus nojauktu, vajag ES finansējumu.

Lai bikses izmazgātu un spaiņus pie mājas sakārtotu, vajag MK rīkojumu.

Lai no zemes naudu paceltu, vajag, lai kāds cits atnāk,to no zemes paceļ un iedod MAN.

Kaut kā šitā.

Šī ir "augstākā matemātika", kas nav paredzēta vidējiem prātiem...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti