Ziema

gr Reģ.: 23.07.2002

Nu ko kolēģi ziema sākusies. Manuprāt SAAB kā īstenam ziemeļu autiņam ar jaudīgu apsildes sistēmu tā ir stihija.

 
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Vispār jau izraisa smaidu cilvēciņa vēlme pārdot lietotas riepas dārgāk nekā var nopirkt jaunas veikalā

Kurā veikalā??? Parādīsi, atdošu par 10%iem lētāk...

P.N. Riepas ir praktiski jaunas.... Jā, ir uzmontētas un es to nenoliedzu... Jamās arī patreiz ir uz diskiem... Vienkārši tā nu ir sagadījies, ka ir 2 komplekti - tas otrais komplekts ir uz mašīnas un ar katru dienu ir arvien vairāk lietotāks

PKP 98 lati,mīnus 21% , komplekts 323 Ls. Un vēl atlaidīte. Nu, tas ir tur,kur pērku parasti. Pagājušajā rudenī džipam riepas piegādāja Sviests,kam bija vēl zemāka cena par PKP.

Es jau saprotu,ka gribas,lai kāds cits apmaksā tavas kļūdas

nu esmu gatavs tev tās riepas atdot par 323 mīnus solītie 10procenti +21%... Ņemsi?

Es kaut kur teicu,ka man tās vajag? Runa ir par interesantu loģiku Vispār jau tāda piemīt daudziem un var tikai pabrīnīties, no kurienes rodas tādas interesantas domas.

PS. Par 140 Ls paņemšu. Skaidrā.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Vispār jau izraisa smaidu cilvēciņa vēlme pārdot lietotas riepas dārgāk nekā var nopirkt jaunas veikalā

Kurā veikalā??? Parādīsi, atdošu par 10%iem lētāk...

P.N. Riepas ir praktiski jaunas.... Jā, ir uzmontētas un es to nenoliedzu... Jamās arī patreiz ir uz diskiem... Vienkārši tā nu ir sagadījies, ka ir 2 komplekti - tas otrais komplekts ir uz mašīnas un ar katru dienu ir arvien vairāk lietotāks

PKP 98 lati,mīnus 21% , komplekts 323 Ls. Un vēl atlaidīte. Nu, tas ir tur,kur pērku parasti. Pagājušajā rudenī džipam riepas piegādāja Sviests,kam bija vēl zemāka cena par PKP.

Es jau saprotu,ka gribas,lai kāds cits apmaksā tavas kļūdas

nu esmu gatavs tev tās riepas atdot par 323 mīnus solītie 10procenti +21%... Ņemsi?

Es kaut kur teicu,ka man tās vajag? Runa ir par interesantu loģiku Vispār jau tāda piemīt daudziem un var tikai pabrīnīties, no kurienes rodas tādas interesantas domas.

PS. Par 140 Ls paņemšu. Skaidrā.

nu ja Skaidrā nav bail, tad brauc pakaļ

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

runa ir par to, ka es varu tirgot savu kūdru par cik vien vēlos un savus komentārus tu kārtējo reizi vari iebāzt tirzā

nu kā parasti....

p.n.

starp citu - ja nav bail, tad vari braukt tām riepām pakaļ - tev personīgi atdošu pa 140ls

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Turi vārdu? 4 gab mazlietotas riepas ( kā aprakstīji iepriekš) 140 Ls.

Varu braukt ?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

PKP 98 lati,mīnus 21% , komplekts 323 Ls.

Es pariezi sapratu? Kāds te pērk riepas bez PVN, tātad, uz ķepas, apejot nodokļus un krāpjot valsti?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nupat iepirku jaunas ziemenes, tobiš, kaut kādu pussezonu brauktas. Par 160 latiem GoodYear R16 komplekts ar apm. 9 mm atlikumu (gandrīz par tik pat, cik Vadonis ņems no Pirmā), domāju, nav slikti. Tikai laikam būs jāpierod pie naglām, jo līdz šim esmu braucis bez tām.

Starp citu, Pirmais, man pa 150 ls atdosi? Man šogad tāda situācija, ka uz decembri laikam iegādāšos citu auto un, ja līdz tam nebūšu opeli pārdevis, kādu laiku būs 2 mašīnas (a varbūt vispār izdomāšu tomēr paturēt, lai sieva braukā, jo otra auto jautājums kādu laiku tiek jau izskatīts, vienīgi, gribējās kaut ko no lētākā gala paņemt).

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

PKP 98 lati,mīnus 21% , komplekts 323 Ls.

Es pariezi sapratu? Kāds te pērk riepas bez PVN, tātad, uz ķepas, apejot nodokļus un krāpjot valsti?

Nepareizi.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Nupat iepirku jaunas ziemenes, tobiš, kaut kādu pussezonu brauktas. Par 160 latiem GoodYear R16 komplekts ar apm. 9 mm atlikumu (gandrīz par tik pat, cik Vadonis ņems no Pirmā), domāju, nav slikti. Tikai laikam būs jāpierod pie naglām, jo līdz šim esmu braucis bez tām.

Starp citu, Pirmais, man pa 150 ls atdosi? Man šogad tāda situācija, ka uz decembri laikam iegādāšos citu auto un, ja līdz tam nebūšu opeli pārdevis, kādu laiku būs 2 mašīnas (a varbūt vispār izdomāšu tomēr paturēt, lai sieva braukā, jo otra auto jautājums kādu laiku tiek jau izskatīts, vienīgi, gribējās kaut ko no lētākā gala paņemt).

Pa 150 tu vari dabūt no manis.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Turi vārdu? 4 gab mazlietotas riepas ( kā aprakstīji iepriekš) 140 Ls.

Varu braukt ?

starp citu - Pirmais nekur neteica, ka tās riepas ir mazlietotas

braukt vari, protams ja nav bail

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Nupat iepirku jaunas ziemenes, tobiš, kaut kādu pussezonu brauktas. Par 160 latiem GoodYear R16 komplekts ar apm. 9 mm atlikumu (gandrīz par tik pat, cik Vadonis ņems no Pirmā), domāju, nav slikti. Tikai laikam būs jāpierod pie naglām, jo līdz šim esmu braucis bez tām.

Starp citu, Pirmais, man pa 150 ls atdosi? Man šogad tāda situācija, ka uz decembri laikam iegādāšos citu auto un, ja līdz tam nebūšu opeli pārdevis, kādu laiku būs 2 mašīnas (a varbūt vispār izdomāšu tomēr paturēt, lai sieva braukā, jo otra auto jautājums kādu laiku tiek jau izskatīts, vienīgi, gribējās kaut ko no lētākā gala paņemt).

varam sarunāt tā - es tagad gadiņu pabraukšu - un tad tu tās riepas varēsi dabūt pa 150latiem....

p.n.

riepas (komplekts #1) NAV brauktas - jamās ir UZMONTĒTAS.... komplekts #2 ir jau arī pabrauktas

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Turi vārdu? 4 gab mazlietotas riepas ( kā aprakstīji iepriekš) 140 Ls.

Varu braukt ?

starp citu - Pirmais nekur neteica, ka tās riepas ir mazlietotas

braukt vari, protams ja nav bail

Es nebaidos no cilvēkiem ar nošļukušām biksēm un resnām pakaļām

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

starp citu - Pirmais nekur neteica, ka tās riepas ir mazlietotas

Pirmais rakstīja: ir liekas riepas - tobiš ir tā, ka viens no šiem komplektiem ir lieks (abi patreiz ir uzmontēti uz diskiem, tāpēc "ir lietoti")

Ak tad lietoti, nevis mazlietoti, tad jau vēl lētāk. Tizleņi montēja un safisa?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

PKP 98 lati,mīnus 21% , komplekts 323 Ls.

Es pariezi sapratu? Kāds te pērk riepas bez PVN, tātad, uz ķepas, apejot nodokļus un krāpjot valsti?

Nepareizi.

Paskaidrosi?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Turi vārdu? 4 gab mazlietotas riepas ( kā aprakstīji iepriekš) 140 Ls.

Varu braukt ?

starp citu - Pirmais nekur neteica, ka tās riepas ir mazlietotas

braukt vari, protams ja nav bail

Es nebaidos no cilvēkiem ar nošļukušām biksēm un resnām pakaļām

nu tad neņaudi komentāros.... sarausti bikses uz augšu un brauc

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

PKP 98 lati,mīnus 21% , komplekts 323 Ls.

Es pariezi sapratu? Kāds te pērk riepas bez PVN, tātad, uz ķepas, apejot nodokļus un krāpjot valsti?

Nepareizi.

Paskaidrosi?

Pats nejēdz? Neskaidrošu, ļoti vienkārši tas ir.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Turi vārdu? 4 gab mazlietotas riepas ( kā aprakstīji iepriekš) 140 Ls.

Varu braukt ?

starp citu - Pirmais nekur neteica, ka tās riepas ir mazlietotas

braukt vari, protams ja nav bail

Es nebaidos no cilvēkiem ar nošļukušām biksēm un resnām pakaļām

nu tad neņaudi komentāros.... sarausti bikses uz augšu un brauc

Rausti pats savas bikses.

Tu vispirms apstiprini, ka ,ja es pie tevis aizbraukšu, tad varu tās 'lietotās riepas' Bridgestone , kuras ir gandrīz jaunas, iegādāties pa 140 Ls.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

PKP 98 lati,mīnus 21% , komplekts 323 Ls.

Es pariezi sapratu? Kāds te pērk riepas bez PVN, tātad, uz ķepas, apejot nodokļus un krāpjot valsti?

Nepareizi.

Paskaidrosi?

Pats nejēdz? Neskaidrošu, ļoti vienkārši tas ir.

Tad jau vari paskaidrot man, nejēgam, ja tik vienkārši ir.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

PKP 98 lati,mīnus 21% , komplekts 323 Ls.

Es pariezi sapratu? Kāds te pērk riepas bez PVN, tātad, uz ķepas, apejot nodokļus un krāpjot valsti?

Nepareizi.

Paskaidrosi?

Pats nejēdz? Neskaidrošu, ļoti vienkārši tas ir.

Tad jau vari paskaidrot man, nejēgam, ja tik vienkārši ir.

Pērkot preci uzņēmums samaksā pārdevējam 21% PVN, bet tirgojot savu preci uzņēmums iegūs šos pievienotos PVN, rezultātā ,pirkumu/pardevumu starpības PVN ir jāatmaksā valstij,tātad sanāk ka PVN no pirkuma darījuma īsti naf izdevumi.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

PKP 98 lati,mīnus 21% , komplekts 323 Ls.

Es pariezi sapratu? Kāds te pērk riepas bez PVN, tātad, uz ķepas, apejot nodokļus un krāpjot valsti?

Nepareizi.

Paskaidrosi?

Pats nejēdz? Neskaidrošu, ļoti vienkārši tas ir.

Tad jau vari paskaidrot man, nejēgam, ja tik vienkārši ir.

Pērkot preci uzņēmums samaksā pārdevējam 21% PVN, bet tirgojot savu preci uzņēmums iegūs šos pievienotos PVN, rezultātā ,pirkumu/pardevumu starpības PVN ir jāatmaksā valstij,tātad sanāk ka PVN no pirkuma darījuma īsti naf izdevumi.

Ja es nezinātu ,kā tas notiek, no Juglas pajoļa skaidrojuma neko tikpat nesaprastu

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Sviests jau arī pavadzīmēs raksta cenu bez PVNa, vai nav šmuguļnieks?

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Raksta ta visi, bet ir uzņēmumi, kuru savu preču un pakalpojumu cenu arī uzrādā bez pvn, un kad pārsteigtais pircējs ierauga gala rēķinu un sāk uzdot jautājumus, tad tad tā arī izskaidro

jā,prece/pakalpojums maksā tik, cik mēs iepriekš teicām/rakstijām, bet tas parējais tak nav mums,

tas tak ir vienkārši PVN, tas tak ir valstij"

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

latvijas likumdošana liek rakstīt gala cenu ar visiem nodokļiem... Tobiš, ja nav atklāti norādīts, ka cenai vēl klāt ir kautkādi nodokļi, tad tā ir gala cena.

Izņēmumu rada jaunais būvniecības likums. Pārdevējs izraksta rēķinu bez pvn, pircējs pārdevējam samaksā un papildus vēl pvn valstij maksā pa taisno pircējs.... Tas no pircēja puses nav īpaši caurspīdīgi, bet tāds nu tas likums ir.....

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: latvijas likumdošana liek rakstīt gala cenu ar visiem nodokļiem... Tobiš, ja nav atklāti norādīts, ka cenai vēl klāt ir kautkādi nodokļi, tad tā ir gala cena.

Izņēmumu rada jaunais būvniecības likums. Pārdevējs izraksta rēķinu bez pvn, pircējs pārdevējam samaksā un papildus vēl pvn valstij maksā pa taisno pircējs.... Tas no pircēja puses nav īpaši caurspīdīgi, bet tāds nu tas likums ir.....

Tas gan attiecas uz patērētājiem - fiziskām personām.

Attiecībā uz komersantiem teorētiski cenu vari rakstīt kā gribi.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Sviestnesis rakstīja:

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

PKP 98 lati,mīnus 21% , komplekts 323 Ls.

Es pariezi sapratu? Kāds te pērk riepas bez PVN, tātad, uz ķepas, apejot nodokļus un krāpjot valsti?

Nepareizi.

Paskaidrosi?

Pats nejēdz? Neskaidrošu, ļoti vienkārši tas ir.

Tad jau vari paskaidrot man, nejēgam, ja tik vienkārši ir.

Pērkot preci uzņēmums samaksā pārdevējam 21% PVN, bet tirgojot savu preci uzņēmums iegūs šos pievienotos PVN, rezultātā ,pirkumu/pardevumu starpības PVN ir jāatmaksā valstij,tātad sanāk ka PVN no pirkuma darījuma īsti naf izdevumi.

Ja es nezinātu ,kā tas notiek, no Juglas pajoļa skaidrojuma neko tikpat nesaprastu

Nu, tātad, uzņēmums pirka, nevis dekstersFF...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: Raksta ta visi, bet ir uzņēmumi, kuru savu preču un pakalpojumu cenu arī uzrādā bez pvn, un kad pārsteigtais pircējs ierauga gala rēķinu un sāk uzdot jautājumus, tad tad tā arī izskaidro

Ja nemaldos, ASV tā arī ir... Nu, vismaz točno bija pirms 12 gadiem, kad man tur sanāca viesoties. Preces cena uz šiltes ir, teiksim, 100 dolāri, bet reāli kasē tu maksā 108 (2000. gadā PVN bija 8%), līdz ar to, lai iepirktos, mazliet galvā jāpakalkulē bija. Tiesa gan, varbūt tagad tas ir mainījies.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti