Taisos pirkt Saab 95

Cherryboy Reģ.: 21.01.2002

Taisos pirkt Saab 95 ar 3 litru dzineeju 98gada. vai kaads man nevareetu pastaastiit kas labs kas slikts no kaa jaauzmanaas.. man Saab veel nav bijushi bet sen jau skatos uz to pusi.. varbuut ir labaak njemt ar mazaaku dzineeju? utt. Paldies jau ieprieks..

 
1 2 3 4 5 6
uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Var teikt arī tā. Neko vairāk kā iPastā es tev arī nepateikšu, jo es neesmu pirmavots, bet ja tiešam kaut ko sadomā, tad droši vari atsukties, kā sacīju, jo tas mūsu pusei dod bonusa punktus un tev jau arī neko sliktu nedara

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

tnx!

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

tiek pardots

www.kurland.lv/...

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

tiek pardots

www.kurland.lv/...

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

snow rakstīja: tiek pardots

www.kurland.lv/...

A cena kaada?

Taa jau peec skata labs, bet tas 3l diizelis....

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Jaunulis rakstīja:

snow rakstīja: tiek pardots

www.kurland.lv/...

A cena kaada?

Taa jau peec skata labs, bet tas 3l diizelis....

Jaunulis...2,2 TID!

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

karoce palasiijos topika saakumu un gribu iebilst pret dazaam izskaneejusaam domaam:

1. Degvielas pateeriņs starp 2.3 un 3.0 motoru ir nieciigs, uz šosejas varbuut buus litra starpiiba un i tad diez vai manam saabam ar 3.0V6 esmu meeriijiss peec baakas metodes ar iesleegtu kondišku braucot uz 90Km/H pateeriņs bija 8l/100KM bez kondiškas braucot kompis radija 7l/100KM un vienu briidi pat pamaniijaas nokrist zem 7l/100KM to vai taa ir patiesiiba neesmu paarbaudiijis bet runaa ka Saab 9-5 kompis nemelo pa pilseetu apriis savi 13-17l/100Km kas ir ļoti liidziigi 2.3 motoram jo ar tadu ar kaadu briidi vizinaajos.

2. Dinamika ir krietni labaaka par 2.3 motoru ar 170ZS 0-100KM/H rauj 8 sekundees pats esmu paarbaudiijis. 2.3 motoram peec papiiriem laikam bija 9.9 sek un tas ir krietni sliktaak. Isaak sakot labaak iet tikai Aero.

Un 2.3 motors ar nav pilniigi bez probleemaam cik esmu lasiijis tad probleema ar kaut kaadu kartera ventilaaciju kaa deeeļ motrs noklaajas + ķēdes maiņa maksā 1000 EUR.

Gaitaa subjektiivi 3.0 liekas ka iet komfortablaak.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Jaunulis rakstīja:

snow rakstīja: tiek pardots

www.kurland.lv/...

A cena kaada?

Taa jau peec skata labs, bet tas 3l diizelis....

14500EUR 2003gads 158000km

Galdnieks Reģ.: 17.12.2001
0 0 Atbildēt

vai par Saab 9.5 Vector 2.0turbo universāls 13300E ir daudz vai maz prasiits.. ?

sanaacis taa ka vienigais auto kas atbilst manaam veelmeem ir saabs un nesen uzgaajo shaadu auto... vizuaalajam roka jaapieliek (buktainas durvis un bamperis apskrāpēts) bet taa ekstru miljons un salons kaa jauns... dikti iepatikās

Galdnieks Reģ.: 17.12.2001
0 0 Atbildēt

Galdnieks rakstīja: vai par Saab 9.5 Vector 2.0turbo universāls 13300E ir daudz vai maz prasiits.. ?

sanaacis taa ka vienigais auto kas atbilst manaam veelmeem ir saabs un nesen uzgaajo shaadu auto... vizuaalajam roka jaapieliek (buktainas durvis un bamperis apskrāpēts) bet taa ekstru miljons un salons kaa jauns... dikti iepatikās

2003.gads

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

pārbaudi, kas lācītim vēderā...

PS sen neredzēts šaipusē!!

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Galdnieks rakstīja: vai par Saab 9.5 Vector 2.0turbo universāls 13300E ir daudz vai maz prasiits.. ?

sanaacis taa ka vienigais auto kas atbilst manaam veelmeem ir saabs un nesen uzgaajo shaadu auto... vizuaalajam roka jaapieliek (buktainas durvis un bamperis apskrāpēts) bet taa ekstru miljons un salons kaa jauns... dikti iepatikās

man domaat tas ir dafiga briinumss ka tev interese radaas

To visu saku taapeec ka esmu ieverojis ka kaadu laiku ss.lv tirgojas viens 2002.g ekesmplaars ar 2.3 motoru Vector komplektaacija un par 10500 EUR Ja nemaldos piurms kaada laika redzeeju arii 2002.g Universaalu ari Vector par 9700EUR

Tas ka salons kaa jauns ir tikai normaala paraadiiba taada gada mašīnai un veel ja ir par taadu cenu, esmu redzeejis arii 1994.g opel Omega ar samta salonu kas ar izskatiijaas kaa jauns, un veel pirms 2 gadi pirku 1993.g toyota Carina un arii salons kaa jauns

Ja jau miljons ekstru tad:

NAvigaacija ir?

Ksenons?

ESP?

Ventilējamie beņķi, apsilde?

Normaali nav tas ka ir sabukteets un prasa taadu ceņņiku.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

hmm, kas tur bij ar tiem 3 litru saab`iem

skatos ss, tur ar automātu baigi mazs piedāvājums, šobrīd ~99 gadu nedaudz virs 5K eur var dabūt, viens eksemplārs pat 4.5K

labs gads, laba komplektācija, bet.... ko no tā var sagaidīt?

Galdnieks Reģ.: 17.12.2001
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: pārbaudi, kas lācītim vēderā...

PS sen neredzēts šaipusē!!

čau..

ir navigaacija, xenons, ESP, pat iespeeja paarslegt aatrumus pie stuures ir... nezinu pat kaa nav, varbuut masaazhas nav

sabukteetas durvis nav stipri, bet taa kaa paliek ja stāvvietā iedo pa sāniem no blakus mašīnas durvīm. viss sāns tāds "caurumains"

bet pat vizuālo es nesatraucos, par cik pats krāsoju.

Dzonijs- kur tu atradi tik leetus? es cik skatos, tā zem 12k nevaru atrast. gribas jau dikti AERO, bet arii 16k bik pa dārgu.

bij doma njemt pirms feislifta modeli, bet bail ka pirmajiem 9-5 saabiem buus vairaak slimiibu kaa tiem, kas peec feislifta

un kā savukārt ir ar Alfamotors Saaabiem?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Alfamotorā ņēmu savu Volvi - man patika 3 mēn garantija, kuras laikā visus sīkumus, kas izlīda laukā, godam novērsa. Cena gan viņiem allaž biki augstāka kā plačos, bet, manuprāt serviss un garantija to atsver.

Tā kā tam pašam īpašniekam ir arī serviss, kas specializējas uz SAAB remontiem, tad domāju, ka s** viņi neiesmērēs..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

pareizāk - viņi gļukainus eksemplārus namaz uz Latviju nevedīs..

bet tas mans - romantiskais skats uz lietu kārtību

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Nezinite rakstīja: pareizāk - viņi gļukainus eksemplārus namaz uz Latviju nevedīs..

bet tas mans - romantiskais skats uz lietu kārtību

Uz latviju ved tikai gļukainus eksemplārus, kurus uz vietas saļepī. Savādāk nopelnīt nevar.

..nu nezinu.. savu pirms iegādes vēl ietevu tomēr MM pārbaudīt un viņiem arī nebija kur piesieties. Vienīgi riepas vajadzēja nomainīt un CD bloku..

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Galdnieks rakstīja:

Nezinite rakstīja: pārbaudi, kas lācītim vēderā...

PS sen neredzēts šaipusē!!

čau..

ir navigaacija, xenons, ESP, pat iespeeja paarslegt aatrumus pie stuures ir... nezinu pat kaa nav, varbuut masaazhas nav

sabukteetas durvis nav stipri, bet taa kaa paliek ja stāvvietā iedo pa sāniem no blakus mašīnas durvīm. viss sāns tāds \"caurumains\"

bet pat vizuālo es nesatraucos, par cik pats krāsoju.

Dzonijs- kur tu atradi tik leetus? es cik skatos, tā zem 12k nevaru atrast. gribas jau dikti AERO, bet arii 16k bik pa dārgu.

bij doma njemt pirms feislifta modeli, bet bail ka pirmajiem 9-5 saabiem buus vairaak slimiibu kaa tiem, kas peec feislifta

un kā savukārt ir ar Alfamotors Saaabiem?

www.ss.lv/...

nu re kur ir vesela kaudze zem 12K EUR+ viens Aero pa 13.3K EUR

Bet konkreetais eksemplaars ir tiešām labi aprīkots tikai man nav skaidrs ko ar to nafigaaciju Latvijaa var iesaakt, jeeegas nekaadas.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

var izmantot skarienjutigo ekranu vadot audiosistemu latvija bet arzemes tiesham loti noder klausies ko tev tante stasta uz brauc

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: hmm, kas tur bij ar tiem 3 litru saab`iem

skatos ss, tur ar automātu baigi mazs piedāvājums, šobrīd ~99 gadu nedaudz virs 5K eur var dabūt, viens eksemplārs pat 4.5K

labs gads, laba komplektācija, bet.... ko no tā var sagaidīt?

Kaut kaa tautai vnk nepatiik 3l diizelja dzineeji...

Pasham bija- gadu braucu bez probleemaam, bet nu ar to paardoshanu bija kaa bija Izdevaas notirgot tikai 2 meeneshu laikaa neskatoties uz to, ka bija tieshaam labaa staavoklii ar labaam extraam (kaadas nu var buut 2002.beigu autinjam). No extraam nebija xenon, luuka, elektriskie benkji un automaats (shitiem motoriem automaats vispaar nav paredzeets).

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

automats ir tikai Saab 2.2TiD (Opel dzinejs) paterish videji ap 7l/100km.

www.kurland.lv/...

BadShark Reģ.: 05.09.2001
0 0 Atbildēt

Man jautājums - vai SAAB 9-5 bez ādas salona ar automātu un labā komplektācijā ir iedomājams ???

Auto it kā patīk, bet prasība ir, lai nebūtu ādas salons.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

BadShark rakstīja: Man jautājums - vai SAAB 9-5 bez ādas salona ar automātu un labā komplektācijā ir iedomājams ???

Auto it kā patīk, bet prasība ir, lai nebūtu ādas salons.

mobile.de/...

okcomputer Reģ.: 08.05.2007
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: hmm, kas tur bij ar tiem 3 litru saab`iem

skatos ss, tur ar automātu baigi mazs piedāvājums, šobrīd ~99 gadu nedaudz virs 5K eur var dabūt, viens eksemplārs pat 4.5K

labs gads, laba komplektācija, bet.... ko no tā var sagaidīt?

Sagaidīt var komfortablu un dinamisku braukšanu. Pilnīgi ko citu, nekā no R4. Apgalvojums par dārgākām apkopēm neiztur kritiku. Litrs eļlas un 2 sveces vairāk?

Ir labs exemplars pārdošanā, cena runājama:

www.motors24.lv/...

Apkopts ticis tikai Viking Motors (bij. E&S Auto).

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Sagaidīt var komfortablu un dinamisku braukšanu. Pilnīgi ko citu, nekā no R4. Apgalvojums par dārgākām apkopēm neiztur kritiku. Litrs eļlas un 2 sveces vairāk?

Ir labs exemplars pārdošanā, cena runājama:

www.motors24.lv/...

Apkopts ticis tikai Viking Motors (bij. E&S Auto).

mja psec, tu esi kursā ka faktiski taads pats eksmeplārs tiek gandrīz 2x leetaak tirgots?

Bet nu lai veicas

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti