xenon

grosis Reģ.: 08.06.2004

Kaadas ir apm. izmakasas xenona gaismu ieriikoshanai.......

 
1 2 3 4 5 6 7 ..19
Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

nu daudz ko nedriikst galvenais norma nofokuseet un viss buus shotkos - uz tehnisko 15min nomainiit.

frozen1 Reģ.: 12.02.2004
0 0 Atbildēt

Bad_MF rakstīja:kaa ir xenoni parastajos stikla lukturos ar reflektoru? smuki? ir augshaa daudz maz asa liinija, vai stari taadi izpluudushi?

Lukturos ar reflektoru liek D2R xenona spuldzes, bet lukturos ar leecu D2S.

amigoz Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Varbūt man arī padalīties ar tehnisko info no vectēva vācu austriešu žurnāla 'Der spiegel przektor helix hologen'..

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

skaidrs. dziivosim redzeesim

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

snow rakstīja:ja starp citu ja lasa kads no CSDD tehniskas apskates viriem tad zinat SAABam xenoni originali jau nak no 1972 gada bet daudziem tie ir izdegushi tadel ieliktas parastas spuldzes.

ŠO VAJAG DAUDZINĀT VISĀS AUDITORIJĀS, KURAS TO VĒL NEZINA!

mrpresident Reģ.: 28.02.2002
0 0 Atbildēt

Man ir divi jautajumi sakara ar xenon -

1) ka tur ir ar to uzstadishanu parastajas lampas? Cik tas ir likumigi (cik sapratu uz tehnisko apskati jamaina atpakal parastas spuldzites, jo neesot automatiska augstuma reguleshana)? Ka ir preti braucoshajiem, nesanak, ka tie xenoni baigi augstu rada?

2) Cik reali tie ieliktie xenoni uzlabo redzamibu (ar originalajiem ir reala atshkiriba)?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

manuprāt, ja viss ir godīgi noregulēts atbilstoši pieļaujamiem gaismas grafikiem, pretībraucējiem nav problēmu. Pēc likuma burta ir nelikumīgi (nedrīkstot likt, ja ražotājs tam modelim nav paredzējis), bet pēc likuma gara - likumīgi (jo atbilst standartiem - nekas nekur nevienam acīs nespīd un braukt netraucē). nekad neviens pretībraucējs nav man licis manīt, ka viņam manas gaismas par spožu.

par redzamību - kā diena pret nakti! tiešām kvalitatīva atšķirība!

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Bad_MF rakstīja:nu daudz ko nedriikst galvenais norma nofokuseet un viss buus shotkos - uz tehnisko 15min nomainiit.

Par tādām lietām Tev tos lukturus vajadzētu vienkārši izsist un viss. Nopērc pareizos un liec cik gribās. Piegriezusies visatļautība ar visādiem lukturiem , zilajām lampām un visādiem citādiem sūdiem! Lai tik drāž uz ceļiem un taisa ārkārtas TA. Un vajadzētu no ceļiem evakuēt tās mašīnas , kuriem šitādi pārbūvējumi atklāti.

Vitamin Reģ.: 07.05.2004
0 0 Atbildēt

Ja oriģīnālā ir xenon, tad es vēl saprotu un varu attaisnot izmaksas jaunas lampiņas iegādei, bet ja pats bāž galvu cilpā ...

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Man Audim ir jauni lukturi un parastās lampas. Ļoti laba gaisma. Var mierīgi 130 tumsā ar tuvajiem braukt. Pamēģināju 740D BMW ar origģ. Xenon , mitrā laikā , nepatika. Nav nu tur tik ļoti labs tas Xenon. Palasiet vācu žurnālos un netā atsauksmes...

Obelix Reģ.: 10.10.2004
0 0 Atbildēt

Sūdi tādi, ka tie kas grib pēc iespējas krāsainākas lampiņas (laikam Ziemassvētki tuvojas) ne pārāk domā par citiem.

Vecās lamatās iestumj xenonus, lai tikai krutākais būtu ciemā. Kad sasēdīsies pilna mašīna ar tik pat krutiem braucējiem, tie xenoni visus pretim braucošos apžilbinās.

Tad divi varianti, no kuriem vieglākais būtu ķieģelis logā. Ja vēl vēlme uz EU aizbraukt, tad katru reizi jāmaina.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Ja nepatik neliec un kada Tev dala gar to vai man i xenoni vai nav daudz vairak spid no nepareizi noreguletiem parastajam gaismam a ja xenoni noreguleti problemu nav

vzinis Reģ.: 26.06.2001
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

snow rakstīja:ja starp citu ja lasa kads no CSDD tehniskas apskates viriem tad zinat SAABam xenoni originali jau nak no 1972 gada bet daudziem tie ir izdegushi tadel ieliktas parastas spuldzes.

ŠO VAJAG DAUDZINĀT VISĀS AUDITORIJĀS, KURAS TO VĒL NEZINA!

un būs vēl viens pļāpu avots

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

snow rakstīja:Ja nepatik neliec un kada Tev dala gar to vai man i xenoni vai nav daudz vairak spid no nepareizi noreguletiem parastajam gaismam a ja xenoni noreguleti problemu nav

Man daļa ir tāda , ka Tev nav atļauts likt Xenon , ja nav tāda lukturu konstrukcija. Ja ir , tad OK. Ja nav , tad Tu apžilbini citus un tas ir slikti. ēesi taču viens uz ceļa. Pareizi , arī nepareizi regulēti lukturi ir slikti un jādrāž tādi šoferīši , tāpat jādrāž visādi krutku lampu un 100W īpašnieki.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

ir jau normāli noregulēti un kvalitatīvi iebūvēti xenoni, kas problēmas uz ceļa citiem nerada. ja pilns auto - kas liedz paregulēt staru uz leju. Bet ir arī kaktu kantori un pašdarbība, kur par citiem netiek padomāts.

man liekas, visiem ir tikai labāk, ka vadītāji uzlabo savus auto un panāk labāku redzamību uz ceļa - tā visiem ir drošāk. Varbūt xenonlicēju kantoriem ir laiks parūpēties par sertifikāciju? ar sertifikātu varētu iziet TA. Bet ja uzlabojums kaitē citiem - tad jāuzlabo vēl - kamēr visiem labi.

Vitamin Reģ.: 07.05.2004
0 0 Atbildēt

varbūt ir kāds zinošs: gaismas intensitāti, cik atceros, mēra luxos, tad arī jautājums, vai xenon "pārspļauj" un par cik, teiksim, 55W lampu?

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

snow rakstīja:Ja nepatik neliec un kada Tev dala gar to vai man i xenoni vai nav daudz vairak spid no nepareizi noreguletiem parastajam gaismam a ja xenoni noreguleti problemu nav

Man daļa ir tāda , ka Tev nav atļauts likt Xenon , ja nav tāda lukturu konstrukcija. Ja ir , tad OK. Ja nav , tad Tu apžilbini citus un tas ir slikti. ēesi taču viens uz ceļa. Pareizi , arī nepareizi regulēti lukturi ir slikti un jādrāž tādi šoferīši , tāpat jādrāž visādi krutku lampu un 100W īpašnieki.

sieva sen nav bijusi maajaas??

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Nē , Bizenāj , kaimiņiene

Vitamin Reģ.: 07.05.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:ir jau normāli noregulēti un kvalitatīvi iebūvēti xenoni, kas problēmas uz ceļa citiem nerada. ja pilns auto - kas liedz paregulēt staru uz leju. Bet ir arī kaktu kantori un pašdarbība, kur par citiem netiek padomāts.

man liekas, visiem ir tikai labāk, ka vadītāji uzlabo savus auto un panāk labāku redzamību uz ceļa - tā visiem ir drošāk. Varbūt xenonlicēju kantoriem ir laiks parūpēties par sertifikāciju? ar sertifikātu varētu iziet TA. Bet ja uzlabojums kaitē citiem - tad jāuzlabo vēl - kamēr visiem labi.

Izskatās, ka tā uzlikšana ir viena lieta, bet pareiza un automātiska regulēšana, ja autiņā sasēdis bariņš ar brašuļiem ir piņķerīga un sarežģīta. Ir dzirdēts, ka Omegai uz pakaļējā tilta oriģinālā ir speciāls datčiks, kas automātiski regulē lampu augstumu. Vai censoņi tādus uzstāda, šaubos!

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Vienkārša lieta. Sakārtot sava megarulza oriģinālos lukturus un braukt , sakrāt naudiņu un nopirkt auto ar xenoniem. Viss , problēma atrisināta. A to visādi xenoni , lielās lampas , tizli spoileri , lisas riepas uz 17-18" , metināti ļitaki , šķūnīti sēdināti un pacelti auto , atjaunoti vai lētie uzgaļi stūrei un piekarei , un visādi citādi sūdi. Beigās pa ceļu pārvietojas zombijs.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:Nē , Bizenāj , kaimiņiene

ou, ta gan skaade

vzinis Reģ.: 26.06.2001
0 0 Atbildēt

ko ņematies - xenon var likt, ja liek pareizi ar visu automātisko augstuma regulēšanu. ja to nespēj, tad likt NEVAR.

P.S. 72 gada SAAB ar henon, kuru vietā var ielikt parastās lampiņas.

Obelix Reģ.: 10.10.2004
0 0 Atbildēt

Diemžēl mašīnās, kurām nav paradzēti xenoni ir ļoti grūti kvalitatīvi iestūķēt tās lampas ar visiem pribambasiem. Bet nu ja kādam ĻĻĻOTI gribās spīdīgas lampiņas, lai labāk sev ap pieri apsien neona stieplīti un piestiprina pie pieres šahtjoru xenonu (tādu drīkst likt jau no 1965 gada - no ukraiņu laikraksta 'Zarja Donbasa').

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

snow, nu redzi?

ļaudīm sāk "pielekt", ka SAAB xenoni ir komplektācijā jau no 72. gada

Vitamin Reģ.: 07.05.2004
0 0 Atbildēt

Ogijs rakstījaiemžēl mašīnās, kurām nav paradzēti xenoni ir ļoti grūti kvalitatīvi iestūķēt tās lampas ar visiem pribambasiem. Bet nu ja kādam ĻĻĻOTI gribās spīdīgas lampiņas, lai labāk sev ap pieri apsien neona stieplīti un piestiprina pie pieres šahtjoru xenonu (tādu drīkst likt jau no 1965 gada - no ukraiņu laikraksta 'Zarja Donbasa').

Labais, šito vajag ieteikt visiem, kam škiet lampas par vājām esam!

1 2 3 4 5 6 7 ..19
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti