xenon

grosis Reģ.: 08.06.2004

Kaadas ir apm. izmakasas xenona gaismu ieriikoshanai.......

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..19
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

re dekster, tas apmēram bij līdzīgi tam ko es gribēju teikt...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

llxx rakstīja:vzini .....Tu tajk esi viens kaartiigs mulkjis

tas ir labi ka cilvēkam ir kāda laba īpašība "kārtīgs"...

Obelix Reģ.: 10.10.2004
0 0 Atbildēt

Deksters piebeidza ieilgušo diskusiju. Pravdu moļit.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Dexter kas ir pseido xenon ?

Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

Ir taču visādas lampeles no Krievijas ievestās. Zilas kaut kādas , kā man viens teica- 'Baigi kruta izskatās , kā ksenoni!' Askonai...

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Bad_MF rakstīja:nu daudz ko nedriikst galvenais norma nofokuseet un viss buus shotkos - uz tehnisko 15min nomainiit.

Par tādām lietām Tev tos lukturus vajadzētu vienkārši izsist un viss. Nopērc pareizos un liec cik gribās. Piegriezusies visatļautība ar visādiem lukturiem , zilajām lampām un visādiem citādiem sūdiem! Lai tik drāž uz ceļiem un taisa ārkārtas TA. Un vajadzētu no ceļiem evakuēt tās mašīnas , kuriem šitādi pārbūvējumi atklāti.

luudzu nejauc te savu negatiivo nostaaju pret visu pasauli iekshaa shajaa lietaa, kur cilveeki ir gatavi zoliidas naudas atlociit lai buutu laba gaisma. ja ir veelme padiskuteet par lampinjaam pa 8Ls, vari doshi doties citaa virzienaa - nu ok uzlikshu papildus lampas taadas, ka pamirkshkjinot vilcienam vinjsh izleegs savu vienu aci un nu tad traapies vienreiz pretii kaut kur - bet, hey, tas taksh ir atljauts. vaig ar galvu domaat bishkjiit dziivee arii, nevis iet visos topicos un laist peec kaartas par visaam teemaam tikai taapeec lai darba diena noris aatraak. ok? peace

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

galvenais ir atcerēties, ka SAAB xenonus lika jau 72 gadā.

pārējais šajā topikā ir spams

0515 Reģ.: 23.11.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Ir taču visādas lampeles no Krievijas ievestās. Zilas kaut kādas , kā man viens teica- 'Baigi kruta izskatās , kā ksenoni!' Askonai...

Laaaaapz vot tieshi mana attiexme - shrots kvadraataa!

lai ieliktu riktiigu sisteemu ir labi jaapaarbuuvee, un rezultaats ir baigi labs, jo parasti jau piemauc klaat angel eyes un naktii ir uz visiem 110% skats

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

kas ir angel eyes?

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:kas ir angel eyes?

Spied uz niku?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

tiešām nezinu!

kas ir labi iebūvēti xenoni zinu

kas ir raspredvals - arī zinu (manam auto ir 2)

zinu arī, kur ir gaisa filtri un a/k eļļas filtrs un no šodienas zinu arī - cik viņi maxā

bet kas ir eņģeļa acis - tiešām nezinu

MagnusUgla Reģ.: 06.10.2004
0 0 Atbildēt

Brr - neizturēju un tādēļ atļaušos mazliet pakomentēt:

1) Xenoni - kā upgrade: nav "lēts prieks" un tie kas te piemin kaut kādu ģešo Xenon.lv var iet pakakāāāt!, jo ar 199,- LVL ar a/m eletrosistēmas pārbūvi, montāžu, reflektoru fokusēšanu un līmeņošanu ir stipri par maz!

Kvalitatīva prece mazumtirdzniecībā nevar maksāt "zero point fcuk!" naudas.

Ok, es jau 3,5 gadus atpakaļ uz savu 9K uzmontēju Hella/Osram ORIĢINĀLAS Xenon iekārtas un priekš tam pat nopirku jaunus lampu komplektus. TA bez problēmām un līmeņošana arī - problēmu nebija, kamēr TA principiāli nesāka piekasīties pie ražotāja noteiktās komplektācijas it kā pārkāpuma (kaut gan piem: MB S600 1993 gada jau oriģināli tika likti Xenon), bet bez jebkādas līmeņošanas iekārtas - tā tagad saucas: Gyro-control un ar parasto lampu stiklu) prikols ir tas, ka tie MB TA iziet uz urrāa !?!?. Runa iet par priekšējā lampu stikla grafiku - t.i. tas neesot attiecīgi nomarķēts. SAAB 9K reflektors ir Ok, bet tas marķējums ("DC" Discharge Compliant) Naf...

2) Te kāds teica: ka ja gribi tipa Xenon, tad pērc jaunu a/m un nelecies, ka pirmais "pagasta" puika... +nežilbini pretīmbraucošos.

Mana atbilde - HA!

Ok, man vēl nesen bija jauna a/m un protams ka ar oriģināliem HID, bet pasakiet man kurš suns man var atzliegt savam beloved SAABam par labām $$$$,- uzstādīt labāku, patiesībā perfektu gaismu ??? gaismas grafika precizitātes ziņā - varu pat saderēt, ka tas par pagasta puikām raktošais aplauzīsies...

3) Skaudība:

Varu tikai vienu teikt - Ja jums (kādam) nepatīk, ka kāds cits dzīvo labāk par jums, Tad dzīvojiet labāk par to!

4) Auto entuziasms (15 gadīgais tipa tīnis):

Man negribētos visus vienā maisā bāzt, bet laikam tomēr nedrīkst būt nekādu kompromisu starp entuziasmu un satiksmes drošību!

Tai pat laikā 37 g/v vecis kurš ir it kā pie pilna prāta, bet brauc ar kūpošu a/m kurai dēļ 157 defektiem ir nopirkta TA, manā skatijumā pilnīgs DEBĪLS un būtu jaizolē! Tad jau tas "mazbudžeta" tīnis ir Ok.

5) Par plikām meitenēm:

Upss, te laikam par to nerakstija....

Sorre.

6) a/m Upgrade:

Te visiem kritiķiem būtu jaatsakās no stulbiem stereotipiem.

Man personīgi vispār nepatīk BMW a/m, bet tas aparāts kurš šad-tad parādās pie manas mājas (ap 2003 gada tumši zils 540i) ir reāli notuningots! v/n XX5959 jeb 9595 neatceros...

Nekā lieka, no priekšas tas izskatās pēc Mickey Mouse jo tam uz jumta ir lielie Hella Rally un arī miglas lukturi ir Xanon, tas viss ir solīdi un viennozīmīgi NE-lēti uzbūvēts.

7) Ata!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

tātad, kā jau MagnusUgla teica: SAAB xenoni nāk jau kopš 72. gada..

MagnusUgla Reģ.: 06.10.2004
0 0 Atbildēt

Nea, jau 1967 gadā SAAB pirmos Xenonus pildija ar vasaras-raibumiņu gāzi, tad 1968 gadā SSAO (Starptautiskā Solāriju Aizsardzības Organizācija) un ANO (Atslābušo Narkomānu Orģija) to visu paņēma savā paspērnē - līdz 2000 gadam, kad iestājās BiSex-Xenonālais SAAB laikmets, kuru izbaudām vēl tagad...

Un tagad nevienam vairs nav jakaunās būt Bi, jo jaunās paaudzes Xenoni jau sauksies Gzenoņu Halagenkas un būs bez vasaras-raibumiņu effekta!

Labi,eju iemīcit piparkūku mīklu...

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Njemtos apshaubiit!!! Tajaa laikaa shiis tehnologijas veel netika izpildiitas. Neesmu tik zinoshs, lai apgalvotu par 100%, bet sheit nekaa taada nav http://www.swedecar.com/saab_history.htm

Daudzmaz profesionaals varu justies tikai attieciibaa uz 900-to

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

MagnusUgla rakstīja:Nea, jau 1967 gadā SAAB pirmos Xenonus pildija ar vasaras-raibumiņu gāzi, tad 1968 gadā SSAO (Starptautiskā Solāriju Aizsardzības Organizācija) un ANO (Atslābušo Narkomānu Orģija) to visu paņēma savā paspērnē - līdz 2000 gadam, kad iestājās BiSex-Xenonālais SAAB laikmets, kuru izbaudām vēl tagad...

Un tagad nevienam vairs nav jakaunās būt Bi, jo jaunās paaudzes Xenoni jau sauksies Gzenoņu Halagenkas un būs bez vasaras-raibumiņu effekta!

A es te pa nopietnam

Labi,eju iemīcit piparkūku mīklu...

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Labi,eju iemīcit piparkūku mīklu...

Man naff pprkku miiklas

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

jā, man arī liekas, ka MagnusUgla satamborējās, sajaucās un saputrojās

snows jau no rīta teica pavisam pareizi - no 72 gada!

MagnusUgla Reģ.: 06.10.2004
0 0 Atbildēt

Arnij: u-sjo beus Ok.

SAAB Zona rullē...

Piparkūkas - anyone?

Ehh

Loms Reģ.: 15.07.2002
0 0 Atbildēt
MagnusUgla Reģ.: 06.10.2004
0 0 Atbildēt

Neesmu satamborējies - es klausos Bossa Nova un ciešu no Tropu trūkuma...

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Nu visādā gadījumā Nezinites xenon nežilbina nu ne maz, ko nevar teikt par dažiem citiem.

Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

Bad_MF , pirms rakstīt da jebko , izlasi tekstu un apdomājies, tici man , tā būs labāk, nevis pūst ārā to , kas pirmais iešaujas galvā. Ja Tev pašam kaut kas neiet , nerādi uz mani. Varbūt izdosies Tev ielāgot , ka man nav nekas pret normālu cilvēku labi paveiktu konstrukciju , bet ir pret jebkura vecuma 'krutu' veci , kam pie pakaļas jebkuras pieņemtās normas , ka tik paša stulbās idejas tiktu realizētas.

Peace.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt
Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Ok, paskatījos - lai tās eņģeļu acis paliek "biezajiem" tīņiem - diez ko gaumīgi neizskatās, un visticamāk ar redzamību tai "skropstu tušai"ir maz sakara, vai ne?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..19
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti