xenon

grosis Reģ.: 08.06.2004

Kaadas ir apm. izmakasas xenona gaismu ieriikoshanai.......

 
1.. 14 15 16 17 18 19
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: es jumsiim pastaastiishu par hrenoniem. ir man lietoshanaa taads brinums, kaa chrysler town&country. kaa jau amerikas brinumam, gaismas nav nekaadas. es, kaa speejiigs briivmakslinieks, meeginu labot situaciju. talaas gaismas kompenseejun ar Hellas talaas gaismas papild likturiem, kurus izdevaas ljoti veiksmiigi integreet nebojaajot kopeejo skatu automobiilim. tuvaas gasmaas tika iebaazts ksenons. viss labi, es celju beidzot redzu, pats apmierinaats kaa kings, un tik braucu. protams, citi tiek zhilbinati ne pa jokam, bet velme saskatiit celju uzvar pretiimbraucosho intereses. peec kada laika, viens hrenons nobruuk, noleemu laboties, tuvas gaismas atkal partop par halogenu, ar modernam spuldzeem, kas ljoti minimali uzlaboja situaciju, proti, gaismas atkal nav. nopirku Hella, kas atljaushos atgadinaat ir mega razhotajs, ar visiem sertifikatiem, miglas lukturus, tadus dikti smukus, proti Comet 200. ta kaa musu CSN pieljauj miglu lietoshanu kopaa ar tuvaiem sliktas redzamiibas laikaa un neapgaismotos celja posmos, nejutos neko parkapis. jaunaas miglas spiid izcili labi, arkartiigi labi izgaismo celju, ja vien nebuuutu viens minus, vinjas zhilbina citus daudz vairaak nekaa mans iepriekshejais ksenons, par kuru bija kauns. shobriid braucu, zhilbinu citus, un viss legali. proti staasts ir par to, ka modernas apgaismes ieriices zhilbina, visas, apskatot jaunus musdienu auto ar ksenonu, originalu, visi zhilbina, dazhi pat ljoti. luuk.

Tu ŠITĀDUS - www.bosseuroparts.com/... - lukturus nekaunies saukt par \"miglām\"? :! Miglas tās ir kaut kādiem veciem pajēriem, kuri tās ieslēdz, braucot cauri miglai pa kaut kādiem mežu ceļiem, kur tuvākā mašīna ir aiz simts kokiem pāris kilometru attālumā. Uzmini, kāpēc, piemēram, bariņam audī miglas ir ar lēcām, lai arī pārsvarā atrodas zemu buferī

Ieraugot šitādas \"miglas\", nebrīnos par tiem, kas miglas lamā - šādu risinājumu tiešām nevar nelamāt.

P.N. \"driving light\" nav tas pats kas \"fog light\".

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Slinkais rakstīja: es jumsiim pastaastiishu par hrenoniem. ir man lietoshanaa taads brinums, kaa chrysler town&country. kaa jau amerikas brinumam, gaismas nav nekaadas. es, kaa speejiigs briivmakslinieks, meeginu labot situaciju. talaas gaismas kompenseejun ar Hellas talaas gaismas papild likturiem, kurus izdevaas ljoti veiksmiigi integreet nebojaajot kopeejo skatu automobiilim. tuvaas gasmaas tika iebaazts ksenons. viss labi, es celju beidzot redzu, pats apmierinaats kaa kings, un tik braucu. protams, citi tiek zhilbinati ne pa jokam, bet velme saskatiit celju uzvar pretiimbraucosho intereses. peec kada laika, viens hrenons nobruuk, noleemu laboties, tuvas gaismas atkal partop par halogenu, ar modernam spuldzeem, kas ljoti minimali uzlaboja situaciju, proti, gaismas atkal nav. nopirku Hella, kas atljaushos atgadinaat ir mega razhotajs, ar visiem sertifikatiem, miglas lukturus, tadus dikti smukus, proti Comet 200. ta kaa musu CSN pieljauj miglu lietoshanu kopaa ar tuvaiem sliktas redzamiibas laikaa un neapgaismotos celja posmos, nejutos neko parkapis. jaunaas miglas spiid izcili labi, arkartiigi labi izgaismo celju, ja vien nebuuutu viens minus, vinjas zhilbina citus daudz vairaak nekaa mans iepriekshejais ksenons, par kuru bija kauns. shobriid braucu, zhilbinu citus, un viss legali. proti staasts ir par to, ka modernas apgaismes ieriices zhilbina, visas, apskatot jaunus musdienu auto ar ksenonu, originalu, visi zhilbina, dazhi pat ljoti. luuk.

Tu ŠITĀDUS - www.bosseuroparts.com/... - lukturus nekaunies saukt par "miglām"? :! Miglas tās ir kaut kādiem veciem pajēriem, kuri tās ieslēdz, braucot cauri miglai pa kaut kādiem mežu ceļiem, kur tuvākā mašīna ir aiz simts kokiem pāris kilometru attālumā. Uzmini, kāpēc, piemēram, bariņam audī miglas ir ar lēcām, lai arī pārsvarā atrodas zemu buferī

Ieraugot šitādas "miglas", nebrīnos par tiem, kas miglas lamā - šādu risinājumu tiešām nevar nelamāt.

P.N. "driving light" nav tas pats kas "fog light".

euu, nejauc pirkstu ar serkocinju. tas tavaa bildee ir talie. man ir miglas, ar citu lampu un reflektora dziljumu un vacinju uz spuldzes. taa ir migla. un miglas var lietot

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

msh

Tu ŠITĀDUS - www.bosseuroparts.com/... - lukturus nekaunies saukt par "miglām"? :!

-------------------------------

Draugs miiljais, bildee redzamajiem lukturiem ar miglu nav nekaada sakara - tie ir taalaas gaismas papildlukturi,

turklaat t.s. 'Punktlicht / Pencil Beam" tipa - par to liecina

gludstikla optika. Specifisks lukturu tips, kuru uzstaadiishana jaaapdomaa Visbiezhaak izmanto sportaa - rallijaa, bet nekad vienus pashus.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: msh

Tu ŠITĀDUS - www.bosseuroparts.com/... - lukturus nekaunies saukt par "miglām"? :!

-------------------------------

Draugs miiljais, bildee redzamajiem lukturiem ar miglu nav nekaada sakara - tie ir taalaas gaismas papildlukturi,

turklaat t.s. 'Punktlicht / Pencil Beam" tipa - par to liecina

gludstikla optika. Specifisks lukturu tips, kuru uzstaadiishana jaaapdomaa Visbiezhaak izmanto sportaa - rallijaa, bet nekad vienus pashus.

Slinkais uzrakstīja Hella Comet 200, lūk jums arī hella comet 200

Jebkurā gadījumā miglām ir jādod staru, kas neceļas augstāk par pašiem lukturiem un jābūt uzmontētiem zemu. Tas ka žilbina pretīmbraucošos liecina ka tā nav.

P.N. Ja tu tomēr lieto datoru, un nevis mobi vai kādu līdzīgu ierīci, nevajag palīdzēt uzlikt latvisku klaviatūras izkārtojumu? Pilnīgi nopietns piedāvājums

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

msh

Slinkais uzrakstīja Hella Comet 200, lūk jums arī hella comet 200

Jebkurā gadījumā miglām ir jādod staru, kas neceļas augstāk par pašiem lukturiem un jābūt uzmontētiem zemu. Tas ka žilbina pretīmbraucošos liecina ka tā nav.

--------------------------------

To jau var viegli paarbaudiit - piebraukt ar iesleegtiem migliniekiem pie kaadas sienas, un apskatiities, kaads ir stara "izkaartojums". Ka zemu - tas ir pilniiga taisniiba, jo vadiitaaja acis veertee nevis objektu izgaismojumu, bet gaismu / eenu mijiedarbiibu uz celja, zemu novietota luktura gadiijumaa taa ir izteiktaaka. Par to, ka jebkuram auto tuvaas gaismas ir pietiekamas 90-100 km/h , gan negribeetos piekrist, ir gana daudz auto, kuriem tuvaas un pat taalaas gaismas ir taa ne visai ...

P.N. Ja tu tomēr lieto datoru, un nevis mobi vai kādu līdzīgu ierīci, nevajag palīdzēt uzlikt latvisku klaviatūras izkārtojumu? Pilnīgi nopietns piedāvājums

------------------------

Šai gadījumā darbojas pilnīgi cilvēcīgs slinkums Ir sajūta, ka dubultsitiens pa taustiņu ir ātrāka darbība,

nekā "specburta" veidošana ar papildtaustiņu citā

klavieres vietā Aizliegts jau it kā nav...nu, es pacentīšos

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Crankshaft rakstīja: msh

Tu ŠITĀDUS - www.bosseuroparts.com/... - lukturus nekaunies saukt par \"miglām\"? :!

-------------------------------

Draugs miiljais, bildee redzamajiem lukturiem ar miglu nav nekaada sakara - tie ir taalaas gaismas papildlukturi,

turklaat t.s. \'Punktlicht / Pencil Beam\" tipa - par to liecina

gludstikla optika. Specifisks lukturu tips, kuru uzstaadiishana jaaapdomaa Visbiezhaak izmanto sportaa - rallijaa, bet nekad vienus pashus.

Slinkais uzrakstīja Hella Comet 200, lūk jums arī hella comet 200

Jebkurā gadījumā miglām ir jādod staru, kas neceļas augstāk par pašiem lukturiem un jābūt uzmontētiem zemu. Tas ka žilbina pretīmbraucošos liecina ka tā nav.

P.N. Ja tu tomēr lieto datoru, un nevis mobi vai kādu līdzīgu ierīci, nevajag palīdzēt uzlikt latvisku klaviatūras izkārtojumu? Pilnīgi nopietns piedāvājums

Tomēr ir pārdevēji, kas tos nosauc par \"miglas lukturiem\", varbūt, no šejienes arī tie maldi? www.kurpirkt.lv/...

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

brmbrmm

Slinkais uzrakstīja Hella Comet 200, lūk jums arī hella comet 200

Tomēr ir pārdevēji, kas tos nosauc par "miglas lukturiem", varbūt, no šejienes arī tie maldi? www.kurpirkt.lv/...

--------------------------------

Aaaa, es laikam zinu, kur suns aprakts Pareizi, jau krievu laikos bija iegaadaajami miglas lukturi ar gludiem stikliem. Visa saals bija reflektora formaa! Uz sienas shaadi lukturi arii deva gliitu horizontaalu joslu. Aizko tagad tachu "dzidrstikla" optika ir modes lieta! Un nav probleemu uztaisiit lukturi ar gludu stiklu, vienalga,

vai tas ir prozhektors vai miglinieks. Varbuut gruutaak ar t.s. "pusprozhektoru", tur it kaa prasiitos arii stikla "darbs", bet gan jau var atrisinaat ar sarezhgjiitaaku reflektora formu, kaa auto "galvenajos" lukturos. Atshkjiriibu var redzeet ieskatoties auto "aciis" -

starpiiba starp prozhektoru un miglinieku redzama uzreiz

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

eu, es tak neesmu paakjis, atshiru miglas no talaa ir ir man miglas, viss kaa naakas, stars plakans, viss bumbaas. bet zhilbina vinji. sleedu tik kad slikti redzu celju. pontam vinji nedeg

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: eu, es tak neesmu paakjis, atshiru miglas no talaa ir ir man miglas, viss kaa naakas, stars plakans, viss bumbaas. bet zhilbina vinji. sleedu tik kad slikti redzu celju. pontam vinji nedeg

atshkiras miglas no talaa ar bik licu lenkji spogulim, un miglaam ir miciite virsuu spuldzei, talajiem spuldzes plikas.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: eu, es tak neesmu paakjis, atshiru miglas no talaa ir ir man miglas, viss kaa naakas, stars plakans, viss bumbaas. bet zhilbina vinji. sleedu tik kad slikti redzu celju. pontam vinji nedeg

Pats tātad redzi ka sūdi, kas pusi gaismas izkliedētā veidā izdod uz visām pusēm

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Slinkais rakstīja: eu, es tak neesmu paakjis, atshiru miglas no talaa ir ir man miglas, viss kaa naakas, stars plakans, viss bumbaas. bet zhilbina vinji. sleedu tik kad slikti redzu celju. pontam vinji nedeg

Pats tātad redzi ka sūdi, kas pusi gaismas izkliedētā veidā izdod uz visām pusēm

nu sorry, taas mantas ir sertificeetas peec skarbajiem standartiem. parejais mani neinteresee

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tikpat mūsu apstākļos pārsvarā deg tuvās gaismas. Normāli lukturi nodrošina drošu ātrumu 90-110 arī ar tuvajām gaismām.

Protams,ja tās ir kvalitatīvas. B.

Šis apgalvojums ir pareizs ja tiek braukts pa gludu kvalitatīvu segumu ar normālu marķējumu.

Uz sabrukušiem, salāpītiem un grumbuļainiem ceļiem pat labākās tuvās gaismas vienkārši "pazūd"..

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Kāds nelietis atkal apžilbinājis deksterīti???

Bet nu M6 ar numuru MOSCOW izskatās labi, un iet arī labi.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Kāds nelietis atkal apžilbinājis deksterīti???

Bet nu M6 ar numuru MOSCOW izskatās labi, un iet arī labi.

divas strīpas pāri kapotam ir? vienotam stilam?

UBJU Reģ.: 14.11.2001
0 0 Atbildēt

man novērojums ka tie kreisie xeoni , mitrā laikā vispār ceļu nepgaismo, tikai žilbina pretibraucošos.

Īsāk sakot ar kreisajiem xeonim braukā tikai nedapi_st_teņi.

1.. 14 15 16 17 18 19
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti