xenon

grosis Reģ.: 08.06.2004

Kaadas ir apm. izmakasas xenona gaismu ieriikoshanai.......

 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..19
Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

jĀ , VAR PASŪTĪT XENONA TRUBIŅAS AP KRĀNU UN SIEVAI TUMSĀ DEMONSTRĒT.

vzinis Reģ.: 26.06.2001
0 0 Atbildēt

Nezinīte Visi jau noticēja

Veldons Reģ.: 30.09.2004
0 0 Atbildēt

Dekster, SAABus neviens šķūnī nesēdina, un paši diskus nemetina un a la megarulzus netaisa. Tu vispār esi sajaucis zonas es d.... uz BMW vai Audi.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstījanow, nu redzi?

ļaudīm sāk "pielekt", ka SAAB xenoni ir komplektācijā jau no 72. gada

A VW peec fjuurera paveeles jau 1939 gadaa lika xenonus , lai zjilbinaatu austrumu frontee pretiniekus , tak toreiz taa bij paarvietojamaa xenonu ruupniica -iekuulas pie staljingradas un padevaas komunjagaam , shamie uzreiz to 'zasekretilji' un 'razsekretilji ' tikai perestrokais norietaa . Un kopsh taa laika visi agresori liek savos shrotos xenonus , taa lai naidnieks juut ka suu di briest .

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Veldons , ej pats dirst! SAAB neaizskaramā zona? Ej tak. Kāda šķirba , kādu auto uztaisa par lūzni. |Tu vari garantēt par visiem Latvijas SAABiem???

Veldons Reģ.: 30.09.2004
0 0 Atbildēt

Deks, apskaties uz Latvijas ceļiem un tad runā, a la megarulzi ar lielajiem spīdīgiem izpūtējiem, bamperiem un tt fīčām - Audi, BMW, VW ir vismaz simtreiz vairāk!!! Vai es maldos?

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

ups , aizsamirsu pateikt -fjuureram xenoni napaliidzeeja , taapat atraavaas pa mizu .

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Veldon , taisnība. SAAB fiziski ir mazāk. Es neesmu domājis aizvainot kādu SAAb istu , runa bij par lukturiem un vienalga , kādā auto nepareizi to ieliek , žilbina tas tāpat.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

bet man gribas teikt - visu cieņu tam 15 gv tīnim, kurš no lūžņiem ur uzcēlis golfiņu ar savām rokām un tīņu budžeta ietvaros. un ja viņa gaume liek tur piekabināt ļitakus vai neonus un salīmēt plikas sievietes - dievs ar viņu. ar laiku gaume mainīsies.

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:bet man gribas teikt - visu cieņu tam 15 gv tīnim, kurš no lūžņiem ur uzcēlis golfiņu ar savām rokām un tīņu budžeta ietvaros. un ja viņa gaume liek tur piekabināt ļitakus vai neonus un salīmēt plikas sievietes - dievs ar viņu. ar laiku gaume mainīsies.

Tam tīnim to lūzni jākonfiscē un jāliek zem preses ar visu golfu!

Veldons Reģ.: 30.09.2004
0 0 Atbildēt

Nez, nepiekritīšu par 15 gv tīni. Mani maz intersē kā tā mašīnīte viņam izskatās- ar plikām meičām vai bez, bet gan cik viņa ir droša apkārtējiem. Tur jau ir tā problēma, ka visa naudiņa tiek ielikta vizuālajā noformējumā, bet tehniskais stāvoklis ir bēdīgs.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

kritērijs ir TA. izgāja ar pāris vieniniekiem. un tā kā auto paša rokām celts, tad attieksme pret to un līdz ar to - arī uzvedība uz ceļa ir atbilstoša.

Obelix Reģ.: 10.10.2004
0 0 Atbildēt

Un sabuuveejis no jaunaam izturiigaam detaljaam...

Veldons Reģ.: 30.09.2004
0 0 Atbildēt

Nez, nopircis TA, šādi būtu pareizi teikts.

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Ja Tev Ogij iipashumaa ir peedeejo gadu autinjsh,tad Tevi var saprast,bet 10 gadu vecos un vecaakos autinjos ne vienmeer atmaksaajas likt pilniigi jaunas detaljas.

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Zinu vienu tadu tiini kuram Golfinjsh bija izpuvis - bet audosisteema kaa negjerim! - beidzaas ar to ka pakaljeejais logs izbira no basiem

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

....vispār, par ko te ir runa.. par xenoniem vai braukšanas kultrūru... cik mašīnu tik vadītāju... var būt cilvēciņš sagrabina, sačubina savu pirmo mašīnīti un brauc kā ar jēlu olu- katru dienu mazgā mēra eļļu un pumpē riepas un maina sveces... cits tāds pats pirmajā dienā apmet kūleni un nospaļaujas par to mašīnu....

tas pats manuprāt attiecas arī uz tiem, kuri var atļauties jebkādu mašīnu... viens nopērk jaunu autiņu un veic pēc hronometra visas tehniskās apkopes, cits nopērk jaunu un nobeidz pa gadu, apdraudot satiksmi uz katra stūra....

nu tā kaut kā man liekas...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

dažadi - viņam ģimenē ir metinātājs un šrots netālu

bet tas tīnis ir tikaai līdzība. visādi auto ir un būs uz ceļiem - atspoguļojot reālo Latvijas iedzīvotāju situāciju - ienākumus, vajadzības, gaumi. viens savu mīluli uzlabos līdz bezjēdzībai, cits mainīs jaunus autiņus līzinga kantoros un nekad nevienu no tiem nesauks par "savu". Un tas nav ne labi ne slikti.

Obelix Reģ.: 10.10.2004
0 0 Atbildēt

Ir detaļas ko mašinā labāk likt jaunas, Un tas parasti nav maģis.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

mjā.. "savu auto"....

vzinis Reģ.: 26.06.2001
0 0 Atbildēt

te jau nav SAAB - elitāru zviedru auto zona, bet šrotu zona vai?

Obelix Reģ.: 10.10.2004
0 0 Atbildēt

Pilnīga paradīze dažiem būtu Gruzija, kur korupcijas dēļ uz 2 gadiem vispār atcēla TA.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

vzini - SAABiem, kā Tu zini, viss ir otrādi - jo vecāks, ko izcilāks. visjaunākais SAAB modelis ir vislielākais šrots (jeb splošnoj otstoj).

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Rezumējam. Ir cilvēki , kuri nevar atļauties daudz, Brauc ar lētu auto un uztur kārtībā. Visu cieņu. Ir , kam naudas nav , kārtībā neuztur , jo nav naudas , nauda tiek ielikta pseidi ksenonos , antenās , diskos , pļerkšķošos skaļruņos. Tie liek no šrots bremžu šļūtenes , uzlikas , bremžu cilindrīšus...

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

vzini .....Tu tajk esi viens kaartiigs mulkjis

1 2 3 4 5 6 7 8 ..19
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti