CHR 300C

quattro Reģ.: 17.06.2001

Kāds lieto ar??? Ko var pastāstīt.... ?? Itkā esot MEGA problemas ar ritošo daļu... ????

 
1 2 3
Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

A kur palicis 3.0 CRD

Bet nu labi ka šādu nepaķēru, atsauksmes visai pretrunīgas

Edgariņ, nepārspīlē savas iecienītās automarkas vērtību! Tā krīt straujāk par rudens lapām!

PTCruiser Reģ.: 13.06.2002
0 0 Atbildēt

hmnc rakstīja: radiniekam bija - nolādēja viņš to mašīnu. baigā miskaste esot. nopirka jaunu svaigu, pēc pusgada izmeta to 300c un vietā pacēla jaunu ford mustang

problēmas ko viņš stāstīja bija - piekare galīgā pa_kaļā, uzsprāga cd changeris (domāja jau ka bumba mašīnā ielikta ), kronis visam esot bijusi izlūzusī grīda nezinu kā tas varēja notikt, bet sitis nebija. sīkāk detaļās neizplūda, es arī neiedziļinājos - izbaudīju mustangu

tāpēc arī noteikti, ka tik lēti

par uzlauztām gridām un sprāgušiem change man gan ir pirmā dzirdēšana.. A hadene - mūsu ceļus daudzu autiņu hadene netur...Un kad brauc ar 300C ar diezgan augsta profila un liela izmēra riepām bedres nejūti... Kā ar apvidniekiem - atbraucot uz servis konstatētē, ka šis un tas ir jānomaina...

Ja kāds man iedotu šīs mašīnas VIN, tad es varētu pateikt, kādas problēmas ar šo autiņu bija.

Viktors ( vp@chrysler.lv )

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

PTCruiser,vai tu stradā Chrysler centrā,man vienkārs kads sasāpējis jautājums,bet negribas zvanīt uz turieni vairāk

PTCruiser Reģ.: 13.06.2002
0 0 Atbildēt

Rashns rakstīja: PTCruiser,vai tu stradā Chrysler centrā,man vienkārs kads sasāpējis jautājums,bet negribas zvanīt uz turieni vairāk

Jā, es te strādāju,

vari droši arī zvanīt uz mobīlo 29165283 vai rakstīt uz e-pastu, kā pašam ērtak.

Viktors

PTCruiser Reģ.: 13.06.2002
0 0 Atbildēt

Rashns

tikai nesuuti meilu no inbox.lv - meili no taas puses liidz mums nenonaak.

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

nav jau baumas jēga kko muldēt viņam tiešām nebija - pirmstam bija 300M un atsauksmes bija ļoti labas.

auto igaunijā

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Varbūt ne pa tēmu, bet vai uz sebring esošais 2.7 ir tas pats 2.7 L motors, kas uz 300?

PTCruiser Reģ.: 13.06.2002
0 0 Atbildēt

Dzineejs tas pats, bet cits reguleejums tam ir.

Bet Sebringam jauda ir lielaaka: 149 kW pret 142Kw uz 300C.

Ar ko tas saistiits: Sebringam un 300C bez dzineja reguleejumiem atskiras arii izpluudes sisteema..

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Neesmu lasījis tās pieminētās diskusijas, par 2.7 L dzinēja problēmām, bet cik viņas ir nozīmīgas (remonta izmaksas, ilgums)?

Paldies par atbildi.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja: Neesmu lasījis tās pieminētās diskusijas, par 2.7 L dzinēja problēmām, bet cik viņas ir nozīmīgas (remonta izmaksas, ilgums)?

Paldies par atbildi.

Es te lasīju,ka tam 2.7 eļļa jāmaina pie katriem 5000 km.Kā tam 3.5 motoram?

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

PTCruiseradalies.Kas būtu jādara piemēram 300C ar 3.5 motoru pie kādi 25 kkm nobraukuma?Kāds vispār ir apkopju intervāls?

PTCruiser Reģ.: 13.06.2002
0 0 Atbildēt

2.7 dzineejam ir viena probleema, kuras pamataa ir neveeriiga attieksme pret dzineeju. Daziem pirmajiem Sebringiem, kas naaca 2001. bija probleemas ar dzineja cilindru bloku kvalitaati, kaa rezultaataa bija elljas liimenja pazeminaasanaas... Un tad iedegaas CheckEngine. Ar pirmo autinju nomocijamies, bet tad jau zinaajam kur mekleet vainu.

Pasam dzineejam kaa taadam vainu nav - vienkaarsi vinsh prasa vairaak uzmaniibas - jaaseko skidrumu liimenim.

Cita probleema, ka vairums 300M un Intrepid, kas naak no ASV ar saadiem dzineejiem ir vienkaarsi "nojaati" Bija paaris autinju, kuriem ellas liimenis bija tuvu 0.. citiem ellas vietaa bija 'zeleja"...

Ja izveeleeties dzineeju 300M - tad labaak ir 3.5, jo tam degvielas pateerinsh stipri neatskiras no 2.7...

Bet ja ir autinhs ar labu 2.7 dzineeju, kuram nebija shaizu, tad arii tas nav pelams.

PTCruiser Reģ.: 13.06.2002
0 0 Atbildēt

protams rakstīja: PTCruiseradalies.Kas būtu jādara piemēram 300C ar 3.5 motoru pie kādi 25 kkm nobraukuma?Kāds vispār ir apkopju intervāls?

300C 3.5 apkopju intervals ir 12000km.

Uz 25000km nomaina ellju, elljas, gaisa kond. un salona filtrus. Izmaksas ap 80 LVL.

Apkope uz 36000km maksaas ap 58 LVL (ellja un eljas filtrs)

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

American dream - Tā ir brīvība, komforts, pārticība, drošība, ģimene...

Tā ir arī atbilde uz to, kā es dzīvoju... neskatoties, ka te ir Latvija.

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

protams rakstīja:

Vigants rakstīja: njaa... baumas...

Es gan neticu, ka vienam auto varēja tik daudz problēmu notikt.

PS

300C man ir kā Edzhulim 6xx bembis... Top sapņu rotaļlieta manā smilškastē!

Da labi te riet vienam uz otruVīgant,vot kā jeņķu sapni dzīvodams pasaki,kas ir ar to 300C?Ir tik slikti kā "mūsu"radiniekam?Ko TC saka?

Kas ir ar 300c? Viss ir štokos. Liels auto, ar diezgan lielu dzinēju, mūsdienīgu dizainu par ļooti saprātīgu naudu.

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Runājot par autora radinieka bēdīgo pieredzi - nu ir daži jautājumi:

1. kur pirka? par cik?

2. kāds noskrējiens? orģināls?

3. vai nav bijis dauzīts (un ja bija, tad kas viņu taisīja un kā)?

4. CD Changeris orģinālais?

5. Vai piekare nav sista (regulāri lielos ātrumos Latvijas/Baltijas "pārsteigumos" uz ceļiem)?

Es savam sebringam šitā stūres iekārtu nobeidzu... pāris reizes pa kārtīgai bedrei uz Liepājas šosejas un agri vai vēlu dzelzis vairs netur...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja:

American dream - Tā ir brīvība, komforts, pārticība, drošība, ģimene...

Tā ir arī atbilde uz to, kā es dzīvoju... neskatoties, ka te ir Latvija.

Komforts laikam nozīmē - ūdens gulta uz ceļa? Viendien tā pārņirdzos par vienu lincolnu. Džeks gribēja nogriesties pa kreisi Jūrmalā, bet saprata, ka neuzspēs. Tipa uzsāka, bet nobremzēja. Kā tas auto saļodzījās uz visiem sāniem ) To skatu vajadzēja uzfilmēt. Ja to sauc par komfortu tad atvainojiet mani

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

Vigants rakstīja:

American dream - Tā ir brīvība, komforts, pārticība, drošība, ģimene...

Tā ir arī atbilde uz to, kā es dzīvoju... neskatoties, ka te ir Latvija.

Komforts laikam nozīmē - ūdens gulta uz ceļa? Viendien tā pārņirdzos par vienu lincolnu. Džeks gribēja nogriesties pa kreisi Jūrmalā, bet saprata, ka neuzspēs. Tipa uzsāka, bet nobremzēja. Kā tas auto saļodzījās uz visiem sāniem ) To skatu vajadzēja uzfilmēt. Ja to sauc par komfortu tad atvainojiet mani

nu nau jau protams kā uz ķebļa!

servus Reģ.: 09.03.2004
0 0 Atbildēt

smuks, bet nekaada sapraata ražot tik neekonomiskus auto. tufta

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

servus rakstīja: smuks, bet nekaada sapraata ražot tik neekonomiskus auto. tufta

vai ar ekonomisku ir domāts Getz????Nedomāju arī, ka E36 ēd mazāk par 300C......

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

V8 rakstīja:

servus rakstīja: smuks, bet nekaada sapraata ražot tik neekonomiskus auto. tufta

vai ar ekonomisku ir domāts Getz????Nedomāju arī, ka E36 ēd mazāk par 300C......

Pričom te E36

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Pa šoseju ir OK tas 3.5L, bet pilsētā, pie argresīvākas braukšanas ai kā garšo

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

Vigants rakstīja:

American dream - Tā ir brīvība, komforts, pārticība, drošība, ģimene...

Tā ir arī atbilde uz to, kā es dzīvoju... neskatoties, ka te ir Latvija.

Komforts laikam nozīmē - ūdens gulta uz ceļa? Viendien tā pārņirdzos par vienu lincolnu. Džeks gribēja nogriesties pa kreisi Jūrmalā, bet saprata, ka neuzspēs. Tipa uzsāka, bet nobremzēja. Kā tas auto saļodzījās uz visiem sāniem ) To skatu vajadzēja uzfilmēt. Ja to sauc par komfortu tad atvainojiet mani

es taksh teicu ka shameejie brauc ar ruckaam pa zemi. amerikaanji taisa autinjus nesteidziigai braukshanai, vienaa rokaa cola ,otraa hamburgers un paurii skjidri meesli.

PTCruiser Reģ.: 13.06.2002
0 0 Atbildēt

Rashns rakstīja: PTCruiser,vai tu stradā Chrysler centrā,man vienkārs kads sasāpējis jautājums,bet negribas zvanīt uz turieni vairāk

Sveiki, Rashns.

Detaljas ir atnakusas. Vai vari uzzvanit, lai sarunat laiku, kad veiksim remontu?

V.

Surr Reģ.: 31.08.2006
0 0 Atbildēt

Erm, CHR dramatiski atšķiras no Lincolna - chr`i vairak ir tā kā pielāgoti Eiropas standartiem - nav vairs dīvāns, bet tāpat amerikāniskums laužās ārā. Nu hz, man piemēram patīk - bet nu gaumes jautājums.

Par 2.7 motoriem - nebija tur tāda niansīte par so motoru dramatiski mazo resursu un ķēdi zobsiksnas vietā, un tieši šie iemesli nepadarīja 2.7 par ļaunāko murgu ta īpasniekiem?

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti